Ne pis insanlar var yaa :-(

Başlatan kelebegimm, 11 Ocak , 2013, 00:43:12

« önceki - sonraki »

kelebegimm

http://www.ucankus.com/video/660/genc-kizlar-yavru-kediye-boyle-iskence

Küçücük yavru kedi can sonucda :cussing: :cussing:
Allahım sınır oldum gece gece...
Yazık insan anne oldukdan sonra daha cok merhametli oluyo
Evimde bakmam beslemem ama zararda vermem verenlerede tepkimi koyarım!!

]

laracroftt

nerden buldun kız bunu :sad1:
Allah belalarını versın :cussing:
En katlanamadıgm seydır hayvana ezıyet, agzı dılı yok ustelık yavru gunahtır bee :cussing:
ne ınsanlar var hakkaten, nasıl bır vıcdandır, allah kahretsın boylelerını :cussing:

kelebegimm

Aynen öyle  canım icim acıdı izleyince acayip üzüldüm  :y25: :crybaby2:

]

°•.ℓανιηуα.•°

Hayvanlar Allah'in sessiz kullaridir, simdi eziyete susuyorlar ama ahirette konusacaklar." - Mevlana

muhribe

ben bu tür insanlara acıyorum, nasıl bir sevgisizliktir ki korunmasız bir canlıya bunu yapabiliyorlar. Allah'ın gazabı çok kötü olacak onlara karşı  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

bi de kedi kutsal hayvan derler. Peygamber Efendimizi bi beladan korumuş. o nedenle sırtın yere gelmesin demiş. ve o yüzden 4 ayağının üzerine düşer derler.

muhribe

evet öznurum, bir defasında efendimiz sedirde otururken kedisi gelmiş cübbesinin bir kenarına yatmış ve uyumuş. efendimiz de kalkacağı zaman onu rahatsız etmeye kıyamamış bir makasla cübbesini kesip kalkmış, kedi uyumaya devam etmiş. böyle bir peygamberden böyle bir ümmet çıkar mı  :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: keşke onun gibi olabilsek,onun gibi yaşayabilsek.... tüylerim diken diken oldu bak  :(

muhribe

keşke  :y25: :amin:

"ahir zamanda benim ümmetim olacak ki beni görmedikleri halde bana iman edecekler" demiş. en azından bunun tesellisi var bizi gülümsetecek..  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

youtube kurumda yasak olduğu için   izleyemedim ama tahmin edebiliyorum, hayvanlara eziyet edenelerin insani duygularının olmayacağını düşünüyorum...

nazlıyarim

keşke izlemeseydim kahroldum ben dayanamam bebeklere ve hayvanlara zulum edenlere idam yasası getirilmeli. :caca:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Balböceği

Gece haberlerinde kürk gösteriyorlardı

Eşimle nasıl yapıldığına baktık canlı canlı derilerini yüzüyorlar hayvanların  :y25:

B insanlardan hiç mi vicdan yok  :y25: kendimi onların yerine koydum Allah'tan kormayın kafirler  :violent1:

Kendime gelemedim  :y25:

nazlıyarim

daha neler neler var ah bi bilseniz allahım hepsinin yardımcısı olsun.ve onlara yapılan zulümlere sessiz kalıyoruz ya ahirette hepsi bizden hak isteyecekler
BENİM HALA UMUDUM VAR...