Hemşomun 2.bebeği geliyor,Buğlemim abla oluyor,cansuxxx hamile :))))))))))))))))

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 08 Ocak , 2013, 17:13:57

« önceki - sonraki »

esracım

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 17:39:52
aminnn kızlar güzel dilekleriniz için tşk ederim  :opucuk: :flowers:

hemşommmm en güzel süprizi de sen yaptım konumu görünce şaşırdım  :ehi: :ehi: :ehi: kimmiş bu hamiş diye baktımm :k06: :k06:
tebrik ederim canım.çok şaşırdım ama bir o kadar da sevindim senin adına bebeğin adına :) kardeşinin olacak olması çok güzel...

:wav: :wav: :occasion16: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

kızlar selam benim test sonucu pzt kaldı cihaz bozulmuş o zmana kanıda çöpe atmazlarsa  :k06: :k06: :k06:
neyse önemli değil bir daha veririzde...

bugün buğlemin doğumgünüydü onun için dün giremedim gül...
şimdide çok yorgunum iletileri yarın değerlendireceğim  :ehi: :ehi: :ehi:
hepinizi öpüyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ocak , 2013, 23:54:09
kızlar selam benim test sonucu pzt kaldı cihaz bozulmuş o zmana kanıda çöpe atmazlarsa  :k06: :k06: :k06:

hepinizi öpüyorum
olsun cnm adet olmadiysa hamissin iste yapmasanda olur  :ehi: :ehi:
prensesinde ilk dogum günü kutlu olsun  :love9: :nazar: :nazar: tam bi ay sonra ecrinimde yasina gircek insallah :amin: :muzz: :muzz: 

xxcansuxx

edam sen tembel çıktın  :ehi: :ehi: :ehi: milletin 2.istemesine şaşıyorsun ( bu lafı k.valide söylese olay olur biz esprisini yapıyoruz  :toothy10: :toothy10: :toothy10: ) neyse 2013ün başı kel mi patlat 2014te büyüt  :k06: :k06:

kevserim Allah razı olsun eşinde yakında ister ecrenin çok şükür bir sorunu yok büyüdü lafdan anlar o daha büyüyene ama kocan sana kıyamıyordur belki  :k06: :k06:

doruk zehram sanada Allah gönlüne göre versin istediğin zamanda inş. böyle arka arkaya büyüsünler bende senin gibi bebe faslını kapatayım batıda belki çalışırım diyorum bebeler büyümüşken hayalde  :suclu: :suclu:
bende 3 isteyenlerdenim aslında doğuda 1 sene daha uzun kalsam 3.de sıkştırırdık  :k06: :k06: rabbim verirse tabi...

melek tşk ederim aminnn rabbim evlatlarımızı korusun
kuzucuğunu öptüm  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Umutluyum ben - 10 Ocak , 2013, 17:42:25
Oleyyy Canan çok sevindim. :flowers: Bol bol dua et bize,hamilesin duaların kabul olur  :amin:
ederim canım rabbim isteyen herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin:  sanada hayırlısıyla tüm kalbimle dua ediyorum  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 10 Ocak , 2013, 08:18:07
:-ooo :-ooo :-ooo
cananım aayy çok şaşırdım şok olduum.
ama ikinci bebeği hemen istediğini biliyordum.ÇOK sevindim senin adına.
ayy buğlemim daha çok küçük,,,abla olacak he. :nazar: :nazar: :nazar:
HAYIRLI OLSUN TATLIM....ALLAH KOLAY HAMİLELİK GEÇİRMEK NASİP ETSİN.
bende diyordum en geç sümeyramın haberi olcak girmiyor diye  :k06: :k06: :k06: sağol canım ya inş. hayırlsı olur minik abla içinde  :love9: :love9:
inş. bulantı falan başlamazda buğlemim arada rezil  olmaz rabbim yüzümüze baksın eşimde hep dua ediyor yazık sık sık arayıp soruyor sıkıntı yok değil mi diye... garibim onada işkence gibi gelmişti o 3 ay...

sonra doğumdan korkuyorum
sonrada doğumdan sonra ilk 3 aydan
sonraa 2sinin arasında kalmaktannnn yetişememekten
vay be ne kadar çok korkum varmış  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ama taze bebeği özlemiştim hep buğlemin minnacıkken fotolarına bakıyordm güzel olcak inş.  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 12 Ocak , 2013, 00:26:42
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Ocak , 2013, 23:54:09

hepinizi öpüyorum
olsun cnm adet olmadiysa hamissin iste yapmasanda olur  :ehi: :ehi:
prensesinde ilk dogum günü kutlu olsun  :love9: :nazar: :nazar: tam bi ay sonra ecrinimde yasina gircek insallah :amin: :muzz: :muzz: 

yok olmadım 1 hafta geçti çok şükür 2.3. adetimden sonra düzene girmişti benim hemen 28 günde oluyordum heiç aksamıyordu aynı doğumdan önceki gibi... birde hamilelik belirtileri vardı zaten hiç emzirirken ağrımayan göğsüm yara olcakmış gibi kızım emerken acıyordu, birde kasıklarıma  arada ağrı saplanıp geçiyor...
maşaallah gül bunlar ne abuk büyüdü ecrinde yaşına girecek demek büyüdler valla sıpalar  :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Benle aynı zamanda doğum yapanlar hala tek çocukta bildigim kadarıyla

Dilekle Gül hariç  :ehi:

Hem ben sevmiyorum arka arkaya aralarında en az 3 yaş olsun  :suclu:

Hem annem kızıyor  :ehi: hem gidiyorum yakında, ev taşıyacağım oooo daha neler var neler  :ehi:

Sonbahar kışa doğru olabilir  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 12 Ocak , 2013, 12:13:47
Benle aynı zamanda doğum yapanlar hala tek çocukta bildigim kadarıyla

Dilekle Gül hariç  :ehi:

Hem ben sevmiyorum arka arkaya aralarında en az 3 yaş olsun  :suclu:

Hem annem kızıyor  :ehi: hem gidiyorum yakında, ev taşıyacağım oooo daha neler var neler  :ehi:

Sonbahar kışa doğru olabilir  :love9:
kızzz hani bana bekle yaza 4. ariyoruz diyordun şimdi sonbahar kış mı oldu  :caca: :caca: :caca:
edam şaka bir yanada hakkında hayırlısı olsun nere taşınıyon  tr ye mi geliyorsun yoksa  :dontknow: :dontknow:
senin başında 10 çocuğa bedel k.valide var zaten  :k06: :k06:

:)) annem kızıyor demişsin ya benim annemde bu büyüsün öyle aman aman 2. falan yapma bu ne eziyet yemiyor içmiyor ilk defa bunu gördüm böyle deyip duruyordu... söylemedik daaha ailelere  :suclu: :suclu: eminim benim için çok üzülecek ama ben lafımı hazırladım... o kadar benim için üzülüyorsan gellll yardımcı ol kızına gelinin bebeğine bakması değil zamanında onun için benim doğumumda bile yanımda uzun kalmadın    diyeceğim o acıtasyonla bir şey diyemez bir daha  canım annem :love9: :love9: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Yaza bahara gelsin doğum kısın olmasın  :icon_pale:

Ondan hem biz sözleştik  :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 12 Ocak , 2013, 12:43:52
Yaza bahara gelsin doğum kısın olmasın  :icon_pale:

Ondan hem biz sözleştik  :ehi:
sözüm söz diyorsun  :k06: :k06: :k06:
hayırlısı bacım sen en iyisini bilirsin  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

bugün kan sonucunuda öğrendim kızlar 1000den büyük çıkmış değer  :amin: :amin: :amin:
haftayada dr gitmeyi planlıyorum gitmişken kalp atışınıda duyalım diye inş. onuda duyarız sağlıkla büyüsün bebişler

rabbim herkese nasip etsin bebekler doldursun göbüşleri  :amin: :amin: :amin: