Hemşomun 2.bebeği geliyor,Buğlemim abla oluyor,cansuxxx hamile :))))))))))))))))

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 08 Ocak , 2013, 17:13:57

« önceki - sonraki »

kelebegimm

oyle canan banada dokdor ole dedi sen takinca bisey degismicen aksine seni hissettigi icin daha zorlascak dedi bide uykuda kesinlikle icirme dedi problem daha cok buyur dedi nasil olsa beni doyuran var dicek hic istemicek dedi
korkma aclikdan olmey o ona yeteni zaten alir dedi o gunden sonrada takmiyorum zatenn napiyim gorende toplu diyo
insallah ikincide cok rahat edrsin sole guzel istahli bi bebek olur :opucuk:

]

Balböceği

Hani bana söyleyecek ti daha dün dedi  :caca: :ehi:

Hayırlı uğurlu olsun  :hieyt: :hieyt:

Allah tamamına erdirsin inşallah  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ocak , 2013, 19:08:03
oyle canan banada dokdor ole dedi sen takinca bisey degismicen aksine seni hissettigi icin daha zorlascak dedi bide uykuda kesinlikle icirme dedi problem daha cok buyur dedi nasil olsa beni doyuran var dicek hic istemicek dedi
korkma aclikdan olmey o ona yeteni zaten alir dedi o gunden sonrada takmiyorum zatenn napiyim gorende toplu diyo
insallah ikincide cok rahat edrsin sole guzel istahli bi bebek olur :opucuk:
aynen öyle işta bende dr öyle dediğinden beri takmıyorum bakalım benimkini gören zayıf diyor :ehi: :ehi: :ehi: gerçi bana toplu bebekde yakışmazmış minyonum ya  :k06: :k06: :k06: dev gibi duruyor kilolu bebekler kucağımda  :suclu: :suclu: :suclu:

bu arada fotodaki sensin dimi çok fitsin hiç kilo falan kalmamışş maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 08 Ocak , 2013, 19:13:33
Hani bana söyleyecek ti daha dün dedi  :caca: :ehi:

Hayırlı uğurlu olsun  :hieyt: :hieyt:

Allah tamamına erdirsin inşallah  :amin:
:ehi: :ehi: :ehi: söyleyecektim telde ayşegülle paylaştım ama unutmuşum konuyu açma edaya açtırcam demeyi aaaa bir baktım konum açılmış  :toothy10: :toothy10: :toothy10: inan bak kevserede dediydim edaya açturacağım konuyu diye amannnn cinsiyetiini ilk sana söyleyeceğim söz

aminnn edam aminnn sağlıkla inş. gelsin  :amin: :amin: :amin:
sende katıl aramıza kandıramadık bir seni  :suclu: :suclu:

kelebegimm

aslinda oncekine gore 10 kilo fazlam var ama ideal kilodayim :laughing7: :laughing7:
onceden cok zayiftim

]

Balböceği

Olsun önemi yok  :opucuk: ben darılmam küsmem  :ehi:

Sağlıklı olsun eli ayağı düz olsunda ben veya başkası ne fark eder  :love9:

İyi oldu şükür Allah'a  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ocak , 2013, 19:20:27
aslinda oncekine gore 10 kilo fazlam var ama ideal kilodayim :laughing7: :laughing7:
onceden cok zayiftim

ciddi misin  :-ooo :-ooo :-ooo 10 kilo fazla halin mi düşünemiyorum seni o kadar zayıfff  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❁ Balböceği ❁ - 08 Ocak , 2013, 19:25:30
Olsun önemi yok  :opucuk: ben darılmam küsmem  :ehi:

Sağlıklı olsun eli ayağı düz olsunda ben veya başkası ne fark eder  :love9:

İyi oldu şükür Allah'a  :amin:
kızzzz 1 tanesin böcüğüm  :opucuk: :flowers: :k06:
sağol bacımmm inş. :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 19:29:40
Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ocak , 2013, 19:20:27
onceden cok zayiftim

ciddi misin  :-ooo :-ooo :-ooo 10 kilo fazla halin mi düşünemiyorum seni o kadar zayıfff  :k06: :k06:

evet yaaaa cok zayifmisim simdi anliyorum :ehi: :ehi:

]

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

destina06

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 18:16:44
şulem demek bu ay ted. başladınız raabbim hayırlısıyla kavuştursun çok çok dua edeceğim...
bu sefer inş. gelecek rabbim herkesin yüzünü güldürsün  :amin: :amin: :amin:

evet canancım duaya çok ihtiyacım var :amin: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: destina06 - 08 Ocak , 2013, 19:41:03
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 18:16:44
şulem demek bu ay ted. başladınız raabbim hayırlısıyla kavuştursun çok çok dua edeceğim...
bu sefer inş. gelecek rabbim herkesin yüzünü güldürsün  :amin: :amin: :amin:

evet canancım duaya çok ihtiyacım var :amin: :opucuk:
ederim canım senin için okuyabildiğim kadar meryem süreside okurum inş. dualarımız kabul olurda gelir inş. çok yakın zamanda sende güzel haberler vereceksin  :amin: :amin: :amin:

kuzucuk

canancım çok sevindim tebrik ederim canım  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2:  :hello2: çok şükür 2. meleğin bekletmeden geldi anneciğini  :nazar:   :nazar:  :nazar: darısı başımıza canım dualarını bekliyorum  ;)   :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:

destina06

cananım Allah razı olsun kuzum fetih suresine başlıcaz bu cumaretsi dua bölümünde var canım oraya bir göz at istersen meryem suresini kendim okuyorum okuyabilirsen o günlerden birinde fetih suresini okuyabilirsin canım.Gerçi senin iki çocukla zor olur :k06: :k06: düşünmem bile yeter sen yeterki dualarında yer ver :opucuk: :opucuk:

Bluegirl

tebrik ederim hayırlı olsun inş  :amin:
hiç şaşırmadım anlayabiliyorum benimde hemen hemen aynısı oldu olsunmu olmasınmı diye kararsızken sürpriz oldu  :k06:
rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin canım  :amin:
sağlıklı kolay bi hamilelik gecirmen dileğiyle  :amin: