Hemşomun 2.bebeği geliyor,Buğlemim abla oluyor,cansuxxx hamile :))))))))))))))))

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 08 Ocak , 2013, 17:13:57

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

:-ooo :-ooo :-ooo

canancım çok şaşırdım. hayırlı uğurlu olsun canım. sağlıkla kucağına al inşallah..

tweety0555

VALLAH SOK OLDUM :k06: :k06: :k06: MAASALLH CANAN CIM ALLAHIM HAYIRLISIYLA KUCAGINA ALMAYIDA NASIP ETSIN :opucuk:

elfo

dün öğleden sonra siteye girememiştim. bugün de şimdi girdim. hamilelikte hurmayla alakalı yorumunu okurken tickerını farkettim şokkk  :-ooo hemen buraya girdim çok sevindim canancım. ne kadar güzel 2. yi beklemeden alacaksın kucağına. Rabbim tamamına erdirsin inş.  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

__nil__

canancım hem şaşırdım hem de çok sevindim allah tamamına erdirsin cnm sağlıkla kucağına al inş.

xxcansuxx

tşk ederim kızlar güzel temennileriniz için...
şoklara sokarım işte öyle okuyorum herkes şoklarda sormayın kocamda şokda daha bugün kan verdim tüm rutinlerede bakılacak eşime ne acelesi var diyorum oda olur mu kutlama yapacağız varsa diyor  :ehi: :ehi: :ehi: hala inanamıyo bazen kendine geliyorrr olacağı buydu niye şaşırıyorsam diyor  :k06: :k06: :k06: anlayacağınız işin ciddiyetine kucağıma alınca varacağız  :amin: o zamn yazarım asya içim mi kuruyor ne oluyorsa  :ehi: :ehi: :ehi:

Allahım herkese tattırsın isteyen herkes tez vakitte  :amin: :amin: :amin: buğleme hamşkende çok dua ediyordum bundada öyle olcak inş.  :amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah" canım eşim tamam dedi son dakika bişey çıkmazsa geliyorum :muzz: :muzz:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥ - 09 Ocak , 2013, 21:59:19
inşallah" canım eşim tamam dedi son dakika bişey çıkmazsa geliyorum :muzz: :muzz:
gel gel mutlaka beklerim arkadaşlarım paşa görsün  :nazar: :nazar: :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥ - 09 Ocak , 2013, 22:04:37
ay canım benim sağolasın prensesimiz varken lafımı olur
o cadıyı boşver sen bak o gün ne muzurluklar yapcak ağlamasa yeter  :k06: :k06: :k06:
hemşom arkadaşlarımdan kimse bilmiyor hamileliğimi bilgin olsun  :suclu: :suclu: :suclu: o gün söylesem mi söylemesem mi düşünüyorum ama o günü gölgelemesin  :ehi: :ehi: :ehi: kızım arada kaynamasın kalbinide duyalım öyle söylerim olmazsa

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

merak etmem canım sen nasıl istersen öyle

tıp :ehi:

ay inşallah hava çok soğuk olmazda mazeret olmaz eşime

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥ - 09 Ocak , 2013, 22:20:18
merak etmem canım sen nasıl istersen öyle

tıp :ehi:

ay inşallah hava çok soğuk olmazda mazeret olmaz eşime
canım ya sen merak etme eşim o gün aslında izinli ben alırım bebeler üşümesin diyor akşamada ne zamn isterseniz bırakır...
gün içinde evde olmayacak şubeye gidecek o gün şoförümüz olcak anlayacağın... telefonlaşırız diğer arkadaşlarada diyeceğim zaten  :opucuk: