Hemşomun 2.bebeği geliyor,Buğlemim abla oluyor,cansuxxx hamile :))))))))))))))))

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 08 Ocak , 2013, 17:13:57

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Aaaaaaaa sok oldummmm anam hemencecik gelmiş ikincideeee hosgelmissss :love9: :love9:
Rabbim sag salim kucagina almayı nasip etsin canım cok sevindim
Dun Gül'ün yazısında gordum hamile deilmis bi sok daha oldu bana :)

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ocak , 2013, 18:10:17
Aaaaaaaa sok oldummmm anam hemencecik gelmiş ikincideeee hosgelmissss :love9: :love9:
:opucuk: sağol canım ya geldi bakalım hayırlısıyla uslu uslu büyüsün içimde yaramazlık yapmasın ablasına yazık olmasın arada kaynamasın kızım :amin: :amin: :amin: en çok mide bulantılarından korkuyorum  :k06: :k06: :k06: :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 18:13:53
:opucuk: sağol canım ya geldi bakalım hayırlısıyla uslu uslu büyüsün içimde yaramazlık yapmasın ablasına yazık olmasın arada kaynamasın kızım :amin: :amin: :amin: en çok mide bulantılarından korkuyorum  :k06: :k06: :k06: :k06:
İnsallah bu sefer olmaz canimmm Rabbim yardım eder buglemde küçük ya
Uyy bide irkek kardeş gelirmiss ohhhhh tam olur o zaman :occasion14:

]

xxcansuxx

şulem demek bu ay ted. başladınız raabbim hayırlısıyla kavuştursun çok çok dua edeceğim...
bu sefer inş. gelecek rabbim herkesin yüzünü güldürsün  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ocak , 2013, 18:16:18
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 18:13:53
İnsallah bu sefer olmaz canimmm Rabbim yardım eder buglemde küçük ya
Uyy bide irkek kardeş gelirmiss ohhhhh tam olur o zaman :occasion14:
hayırlısı olsun sağlıklı olsunda öyle olursada güzel olur
eşimin içinden geçende erkekmiş ama bakalım

kelebegimm

Öyle canım saglikli olsun eli ayağı düzgün olsunda cinsiyet ikinci plan
İlk aydami oldu hemen

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ocak , 2013, 18:21:30
Öyle canım saglikli olsun eli ayağı düzgün olsunda cinsiyet ikinci plan
İlk aydami oldu hemen
yok canım biz istiyordukda öyle ciddi ciddi girişimler olmasada yumurtlama günlerini ess geçmeyelim diyorduk 3 aydır ama  denk getiremedik olmadı  :k06: :k06: bu ayda ben yavaş yavaş 2.bebe fikrinden vazgeçiyordum buğlem iştahsız beni sinir ediyordu ki adetim 2 gün geçti test yaptım pozitif çıktı daha dr gitmedim kalp atışını duymaya giderim inş.

bu arada eşim hala şoklarda o da istiyordu ama böyle pat olacağını tahmin etmiyormuş sanırım 3 ay olmayınca olmaz nasılsa diye düşünüyormuş  :aferin: :aferin:

laracroftt

abooooowwww :-ooo
Nasıl sasırdım anlatamam, cananımm canımm hayırlısı olsun allah tamamına erdırsın :amin:

kelebegimm

Ne guzel yaa Rabbim kimseye aratmasın super istedigin zamanlarda bekletmeden olmuş
Buglem hala istahsizmi cok kötü su iştahsızlık yaaa ben daha simdiden sınır oluyorum

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: laracroftt - 08 Ocak , 2013, 18:46:38
abooooowwww :-ooo
Nasıl sasırdım anlatamam, cananımm canımm hayırlısı olsun allah tamamına erdırsın :amin:
kız gülçin sen nerelerdesin
niye şaşırdın canım ben bir deli cesaretiyle bir işe giriştim :ehi: :ehi: :ehi:  rabbim utandırmasında sonumu düşünemiyorum 2 bebekle  :aferin: :aferin: :aferin:  :k06: :k06:

EMEL 26

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
HAYIRLI OLSUN  RABBİM SAĞLIKLA KAVUŞMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH CANIM :amin: :amin: :amin: :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ocak , 2013, 18:47:28
Ne guzel yaa Rabbim kimseye aratmasın super istedigin zamanlarda bekletmeden olmuş
Buglem hala istahsizmi cok kötü su iştahsızlık yaaa ben daha simdiden sınır oluyorum
ilki çok bekletti bu sefer öyle olmadı kokuyordum dediğim gibi çok şükür geldi meleğim  :amin: :amin:
canım hiççç takma iştah sorununu çözmüyor bu sinir stres halleri... bir parça düzeldi geçen ay çıldırtıyordu ağzında bekletip yutmuyordu  :cildir: :cildir: :cildir: yinede öyle 1 yaşındaki akranları gibi yemiyor bunada şükür...   daha 8 kiloyuz mesela 8buçuk çıksa aşısında göbek atacağım  :muzz: :muzz: :muzz:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 18:52:12
ilki çok bekletti bu sefer öyle olmadı kokuyordum dediğim gibi çok şükür geldi meleğim  :amin: :amin:
canım hiççç takma iştah sorununu çözmüyor bu sinir stres halleri... bir parça düzeldi geçen ay çıldırtıyordu ağzında bekletip yutmuyordu  :cildir: :cildir: :cildir: yinede öyle 1 yaşındaki akranları gibi yemiyor bunada şükür...   daha 8 kiloyuz mesela 8buçuk çıksa aşısında göbek atacağım  :muzz: :muzz: :muzz:
Canım bizimde kilo alımımız iyiydi cok sukur ama sole guzelce yese yemiyo zorla gece cok guzel oda tok tutuyo galiba
Efe  4 aylık oluyo yarın 8 kilo olmuştur heralde

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 08 Ocak , 2013, 18:56:18
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Ocak , 2013, 18:52:12
Canım bizimde kilo alımımız iyiydi cok sukur ama sole guzelce yese yemiyo zorla gece cok guzel oda tok tutuyo galiba
Eve 4 aylık oluyo yarın 8 kilo olmuştur heralde
maşaallah 4 aylık olmuş bile paşacık benimkide sadece gece yada uykuda emerdi şimdi dr gündüz verme memeyi ek gıdaya düşsün dedi zaten emmiyor dedim  :k06: :k06: :k06: yoğurt ve meyveye çok itiraz etmiyor ona seviniyorum... maşaallah kilosu güzeldi zaten senin paşanın  :nazar: :nazar: :nazar:

2.bebeğim inş. sağlıkla iştah sorunu olmaz inan bu kız ben, çok yıprattı dr takma süreci uzatırsın zorlamada dedi balık yağı içiyor vitaminli onla açılırsa ne ala yoksa huyu bu diyeceğim

xxcansuxx

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 08 Ocak , 2013, 18:49:37

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
HAYIRLI OLSUN  RABBİM SAĞLIKLA KAVUŞMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH CANIM :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: sağol arkadaşım inş. sağlıkla kavuşurum  :amin: :amin: