Bebeğin Hareketsizliği

Başlatan ZAHİR, 08 Ocak , 2013, 11:01:43

« önceki - sonraki »

ZAHİR

Kızlar bir gün boyunca bebeğim hareket etmedi öncesinde çikolata yediğimde tekmelerdi o bile işe yaramadı sizlerde böyle bi durumla karşılaşmışmıydınız ??
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

elfo

daha yeni yeni hissetmeye başladığın içindir belki de. tecrübem yok ama hep duyuyoruz bebek küçükken hergün olmayabiliyormuş hareket hissi
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ZAHİR

inş öyledir canım nette bi kaç şey okudum korktum :(

muhribe

canım bebeğin daha çok yeni
ara ara hissedeceksin ara ara hissedemeyeceksin bunlar çok normal
biraz da kilon varsa eğer çok sık hissetmemen çok normal
endişe etme, bol bol dinlen
anne yorgunken bebek de pek enerjik olmaz
her şey yolunda merak etme  :amin: :opucuk:

ZAHİR

aslında görnler çok kilo aldığımı söylemiyolar sadece önümde bi top var gibi bu arada cinsyetimz kız.. hiç dinlenemiyorum aslında gündüz dairede geleide ya misafir var ya da biz bi yerdeyiz ondan mı böyle acaba..inşş yolundadır.. Rabbim cümle bebekleri korusun.. :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencede meraklanma daha erken bi kac hafta gecsin uyutmucak seni tekmeleriylen  :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ZAHİR

uyutmasın cnm ya razıyım ben ona böyle strese girmektense :)

elfo

sümeyracım ben de bir haftadır ara ara hissediyorum. gün içinde nerdeyse çok zor hissediyorum akşamları yatınca hissediyorum. hatta ilk geçen hafta pazartesi hissettim gibi oldu sonra ikigün doğru dürüst bişey olmadı. bugün de sabahtandır net bişey olmadı. kafanı yorma inş. sanki hareketlerini hissetmezken sürekli düşünüyormuyduk korumak isteyen Rabbim koruyordu. şimdi de öyle nasip kısmet herşey. Rabbim sıkıntısıyla imtihan etmesin  :amin:

ZAHİR

haklısın canım sanırım ben çok kafaya takıyorum hayırlısıyla kucağımıza alsaydıkta rahatlasaydık.. bi aradedim şu kalp atışını dinleme aletimi ne varmış kkiimi yerlerde yazıodu ondan mı alsam sonrada rabbimin gücüne gider fln ne biliyim kafam allak bullak oldu iyice :(

SeliN59

canım bende 27 haftamdayım hareketleri  benim bebeğiminde azaldı bazen hiç oynamıyor hafta hafta gebelikte yazıyor bazı bebekler daha az hareketli oluyolarmış moral bozucu şeyler okuyupta strese girme

ZAHİR

canım ama 19. haftada dr çok hareketli bir bebek demişti ondan böyle kuşkulandım

elfo

canım bi değişiklik var mı dünden bu yana?

ZAHİR

çok şükür ara ara oynuyo canım gece oynadı yemekten öncede vuruyoduu ... inş kızımın adıda elif olcak teyzesi

elfo

çok şükür canım ya  :amin: sen stres yapma ara sıra saklanıp sonra ce yapmak istiyor galiba  :k06: adıyla yaşasın inş. elifler çok şeker olurlar  8) 8)  :laughing7:

ZAHİR

işte annesi çok evhamlı prensesimin.. :) amin inş cümlemizinkiiiii öylemii inş bnmkide şeker olur :))