Bugün pazar.. Eşleriniz napıyo :D

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 06 Ocak , 2013, 14:33:14

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

off çok sıkıcı bi pazar kızlar yaa benimki hala yatıyo ne yaptıysamn kaldıramadım çok sıkılıyorummmmm

muhribe

ben çalışıyorum  :BangHead:

eşim az önce yiyecek bir şeyler getirdi  :love9: eve geri döndü, oğlumuzu gezdirmeye götürecek  :love9:

Bluegirl

işle ilgili bi sorun olmuş ona bakmaya gitti gelince forum istanbul a gideriz belki kıza bot bakıcam falan biraz gezeriz  :k06:

♣ ђคtเςє ♣

Balböceği

Çalışıyor erkeğim  :ehi: bugün kapalı heryer  :suclu:

destina06

çok kötü bir hava var burda dün çalıştı bugün de gönlünce evde olmanın tadı çıkarıyor.PS3 oynuyor sabahtan beri :k06:

elfo

evde temizlik yapıyo şu an  :occasion14: ben de biraz yardım ettim belim ağrıdı oturdum. bi de mısır patlattım kendime. gel beraber yiyelim dedim bi kere aldı bi daha gelmedi. görev aşkıyla yanıp tutuşuyor  :laughing7:
sabah kahvaltıya gittik  :hungry: orta halli bir pazar günü ama yine de psikolojim bozuk yarın iş var diye  :-\
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

mavişim80

kocacıgım calısıyor bende rezil bi haftasonlarımdan birini geciiryrm
olsade evde bişey değişmezdi sanırsam

asya81

Benim herif bir saat çıktı işine sonra geldi kizimla beni alış verise götürdü.simdi kocis uzanıyor ben kızımı salliyorum birazdan sarma saricam :cildir: havada bunaltıcı

nazlıyarim

banyodaki klozetin sifonu bozuktu onu tamir etmek için bi girdi banyoya kırdı döktü sifonu yapıcam diye takım taklavatı bozdu artık tuvaletimiz kullanılmıyor  :BangHead:  banada iş çıkardı dezenfektan ettim herşeyi ellerim buruştu çamaşır suyundan  :cussing:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

hümeyra_t_e

benim kocişin sınavı vardı sabah 8de çıktı evden 4de geldi.benimde misafirim vardı ful evdeydm.yorucu bi pazardı

Balböceği

Hah bügünde bizim pazarımız işte  :ehi:

Sabah öğle benim gönlümü görecek sonra kendi gönlünü  :ehi:

♣ ђคtเςє ♣

çok sıkıcıı benimki yok evde bende tek başıma oturuyorum boş boş tv izliyorum  :icon_scratch:

bnsroni

Yeni evimizi tuttuk çok şükür ufak ufak eşyalarını taşıyor :muzz:

destina06