27 Nisan , 2024, 21:15:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benim İçin 41 Fetih Okuyalım mı?

Başlatan destina06, 06 Ocak , 2013, 11:58:09

« önceki - sonraki »

destina06

Kızlar ikinci tüp bebek için tedaviye başladım bebeğimin hayırlısıyla bana tutunması için bana yardımcı olur musunuz?

๑ஐtek tabancaஐ๑

canım bana yaz 5 tane  :opucuk:
Rabbim inş. bu defa yüzünü güldürür  :amin:

destina06

teşekkür ederim canım
sizin yine nickler değişmiş  :k06: ne diye yazayım adını :-[

๑ஐtek tabancaஐ๑

ismim emine canım  :opucuk:
seninki şule galiba  :-*
hepsi aynı gün içinde okunabilirmi yoksa hergün için bi tanemi okuycam canım  :dontknow:
bide nette gördüm galiba bir hafta içinde okunuyo ve hergün için farklı okuma sayısı var

Sıkıntılarınızdan kurtulmak,her hangi bir dileğinize kavuşmak için Fetih suresi çok makbul olan ve denenmiş bir suredir.

Bu sure 7  günde 41 defa okunmuş olur.Fakat bunun okuma usulü vardır.

Fetih suresini okumaya Cumartesi günü başlanır.Bunun için güzelce bir abdest alın(gusul abdesti olursa daha da iyi olur.) İki rekat namaz kılın Allah rızası için.Önce  3-5 yada 7 defa "Estağfirullah" çekin.Arkasından bir salavat okuyun.Ve niyetinizi yapın.Şimdi okuma usulünü anlatacağım.

Cumartesi günü 1 defa okuyun (yani fetih suresini)

Pazar günü 3 defa okuyun

Pazartesi günü 5 defa okuyun

Salı günü 7 defa okuyun

Çarşamaba günü 7 defa okuyun

Perşembe günü 7 defa okuyun

Cuma günü sela okunmadan 11 defa okuyun.

Toplamda 41 defa okumuş oluyorsunuz.Ardından dileğinizi tüm içtenliğinizle Allah'a yalvararak isteyin.

Fetih suresi adı üstünde fethetmek demek,kurtuluş demektir.

Dilerim tüm kardeşlerimin hayır olan istek ve arzuları gerçekleşir.

bu şekilde yazıyo
istersen linkini vereyim bi bak eğer istersen bu şekilde yapalım  :opucuk:

destina06

Bu sure arzulanan her hangi bir şeye kavuşmak için okunur. yalnız okuma şekli şudur ki 3 gün içinde 21 veya 41 defa okunur. 3-5-7 gün içinde de bu sayının tamamlanması olur.

canım ben de böyle bişey buldum.Evet adım şule :opucuk: bundan anladığım bir hafta içinde okuup bitmiş olması :dontknow: öyle değil mi acaba

destina06

haftaya cumartesiyi bekleyip böyle yapsak dha mı uygun olur acaba bilemedim :dontknow: o zaman gün gün birileri alsın fazla olan günlerde birden fazla kişi okusun ;)

destina06

06 Ocak , 2013, 13:22:27 #6 Son düzenlenme: 14 Ocak , 2013, 20:31:15 destina06
12.01.2013 cumartesi (1) okundu :amin: :amin:
13.01.2012 pazar(3): okundu  :amin:  :amin: şule 4 adet

14.01.2013 PAZARTESİ( 5 tane) :şule(3),abla(1),arkadaş(1) okundu   :amin: :amin:
15.01.2013 SALI( 7 tane): Elif(1),Aynur(2),sude(4)= 7
16.01.2013 ÇARŞAMBA( 7 tane):Canan(7)
17.01.2013 PERŞEMBE ( 7 tane):Hatice(3),leyla(1),canan(3)
18.01.2012 CUMA(Sela okunmadan 11 tane): Ayşe

ayy

şulemmmm kuzummmm inşallah dualrımız kabul olur meleklerin doldurur göbüşünü :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ben nekadar okuyum annem bana bugunede yarınada ver sonra regl olabilirimm :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

kaçtane dersen okurum kalanlar dan ver bana :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

ayşem haftaya cumertesi başlıcaz kuzum tranferede yakın olur :opucuk: ben sana 11 tane olan cuma günü varya onu ayırdım ;) seladan önce okunması gerekiyormuş sen evdesin okursun tabi 11 tane okumak zor gelirse paylaştırırız almak isteyenlere :opucuk:

ayy

şulem ben o hafta hep regll oluacm kuzum yaaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
tahmini 9 yada 10 gibi olucam 7 gün boyunca okuyamam bennn :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
pazartesi salıyı alımı ben sonrakilerde regl olma riskim var
emine kabul ederse o başka gün alabilir se iyi olur  :love9: :love9: :love9: :love9:

ayy

abooo yanlış hesaplımışım bende bu hafata sandımmmm...tamam kuzmm ben cumayıı alımmmm :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

destina06

hah onun dicektim ben de kuzu bu hafta değil o bi dahaki hafta  :opucuk:

elfo

şulecim bana da cuma hariç bigün ver. ama sadece bi tane okuyabilirim. kendi hatimim de var bitirmeye çalıştığım.
adımı yaz bi yere ben o gün okurum inş. anladığüım kadarıyla bu hafta değil önümüzdeki hafta okunacak
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

destina06

Alıntı yapılan: elfo - 06 Ocak , 2013, 15:54:23
şulecim bana da cuma hariç bigün ver. ama sadece bi tane okuyabilirim. kendi hatimim de var bitirmeye çalıştığım.
adımı yaz bi yere ben o gün okurum inş. anladığüım kadarıyla bu hafta değil önümüzdeki hafta okunacak

evet canım bu hafta değil önümüzdeki hafta o zaman seni salıya yazıyorum canım :opucuk: teşekkür ederim okuyamayacak olursan haber verirsin

elfo

tamam inş. okurum Allah'tan bi mani çıkmazsa  :amin:
bu arada bu bölümü çok gezen olmuyor o yüzden görülmüyor gibi geliyor bana. istersen anne olmak istiyorum bölümünde bahset buraya konu açtığını ki okuyan kişi sayısı artacaktır diye düşünüyorum
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.