SATILIK Orbit Baby Bebek Arabası Red - Orbit Baby Anakucağı Oto Koltuğu+Baza Red

Başlatan EnDuruYanım, 04 Ocak , 2013, 22:14:52

« önceki - sonraki »

EnDuruYanım

Slm arkadaşlar

Sadece koltugunu araçta kullanmış oldugum , diğer butun bolumlerı sıfır olan bebek arabası ve arac koltugumu satıyorum.. ayrı ayrıda satabılırım .. Travel sistem .. 1 yıl garantisi vardır.  Toplam Satış fiyatım 1300 TL dir. Sıfır fiyatı : 2799 TL dir.Kredi kartına taksitte açabilirim..

videolarına ve fotograflarına buradanda ulaşabilirsiniz..
http://www.orbitbaby.com/en/products/stroller-g2/

Özellikleri 

Bebek Arabasında Devrim: Orbit Baby Stroller G2

Yenilenmiş kasası ile Orbit Baby Stroller G2 beklentilerin fazlasını karşılamaya devam ediyor!

3DRotation™: Tek hamlede ergonomik bir şekilde yön ve eğim verilebilir.

Yepyeni QuadShock™ gelişmiş süspansiyon sistemi ve sarsıntı emici havalı lastikler sayesinde rahat kullanım imkanı.

Önünde bulunan mama tepsisi ve BPA ve PVC gibi maddeler içermeyen mama saklama kabı sayesinde size ve çocuğunuza dışarıda da kolaylık sağlar.
Stroller Frame (Bebek Arabası İskeleti) ve Stroller Seat (Üst Oturma Ünitesi) katlandığında çok az yer kaplar ve kendi kendine devrilmeden durabilir.
Teleskopik katlanma mekanizması sayesinde tek elle oldukça kolay katlanabilir.
Katlandığında çok az yer kaplar küçük arabaların bagajlarına bile kolayca sığabilir.
Önünde bulunan mama tepsisi ve BPA ve PVC gibi maddeler içermeyen mama saklama kabı sayesinde size ve çocuğunuza dışarıda da kolaylık sağlar.
Arabanın altında bulunan çıkarılabilir Cargo Pod (İhtiyaç Çantası)'nda bebek bezi ve şişe koyma gözleri mevcutttur.
Özel tasarlanmış kasa yapısı sayesinde manevra ve sürüş hakimiyeti oldukça fazladır.
Havalandırma sistemi; hava akışı kanallarına sahip kılıf, terlemeyi minimuma indirir.
UV ışınlarından tamamen koruyan Paparazzi Shield™ teknolojili güneşlik
Tek elle ayak koyma barının uzunluk ayarı yapılabilir.
Üst oturma ünitesi aynı zamanda beşike de monte edilebilir.
İtme kolu kullanıcı boy yüksekliğine göre ayarlanabilir.
Hafifliğini alüminyum kasaya borçludur ve kolay taşınma imkanı sağlar.
Orbit Baby Stroller Travel Bag ( Bebek Arabası Seyahat Çantası) ile uyumludur.
Weather Pack-Large (Yağmurluk/Güneşlik-Large) ile uyumludur.
Stroller Panniers (Alışveriş Sepetleri) ile uyumludur.
5 noktalı emniyet kemeri, çıkarılabilir ön destek barı
iÇinden çıkan ek kılıf ile doğumdan itibaren kullanım imkanı
ASTM güvenlik standartlarına uygundur, tüm güvenlik testlerinden geçmiştir.

Hitap Ettiği Yaş Aralığı: Doğumdan itibaren 4 yaşa kadar

Üretim Yeri : PRC
Markanın Ait Olduğu Ülke : A.B.D.

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

yavuz_selim

merhaba hayırlı günler. Bu satacağınız bebek arabasının hiç kullanılmamış olduğunu, sadece oto koltuğunu kullandığınızı ve isofix sisteminin olduğunu söylüyorsanız biraz daha pazarlıkla ben ürüne talibim. Ancak kredi kartına taksit ile. Mesajınızı bekliyorum.

hayırlı günler kolay gelsin.

--elif--

çok güzelmiş ama arkadaş girmiyor uzun süredir 3 ay önce açmış konuyu  ::)