Ankara'da olanlar yardımcı olabilir mi?

Başlatan ARieS, 03 Ocak , 2013, 20:12:54

« önceki - sonraki »

ARieS

Ankarada yaşayıp Başkent hastanesinde ve Medicanada doğum yapan arkadaşlar fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim sizden ?

bir de yine Başkente takibe gidenler ne kadar veriyorsunuz?

öykükıvanç

canım bende ankaradayım ama daha yeni hamileyim bende büyük ihtimalle medicanayı tercih edeceğim. sadece doğumu karşılayan özel sağlık sigortam var. o yüzden ne kadar tutarsa tutsun cebimden hiç para çıkmayacak. şuanda normal kontrol ve testler için hastanemi değiştireceğim. Hangisine gideceimi bilemedim. Sgk ile anlaşmalı bir özel hastane istiyorum. senin önereceğin böyle bir hastane var mı? bu arada medicanayı arayıp sorarsan sana fiyat verirler diye düşünüyorum.

ARieS

Alıntı yapılan: öykükıvanç - 04 Ocak , 2013, 10:30:28
canım bende ankaradayım ama daha yeni hamileyim bende büyük ihtimalle medicanayı tercih edeceğim. sadece doğumu karşılayan özel sağlık sigortam var. o yüzden ne kadar tutarsa tutsun cebimden hiç para çıkmayacak. şuanda normal kontrol ve testler için hastanemi değiştireceğim. Hangisine gideceimi bilemedim. Sgk ile anlaşmalı bir özel hastane istiyorum. senin önereceğin böyle bir hastane var mı? bu arada medicanayı arayıp sorarsan sana fiyat verirler diye düşünüyorum.

hımm anladımcanım...medicanaya gidiyoruz biz şu an zaten takip için evet arayıp soradabiliriz...medicanadaki dr.umuz testlerin 1 milyarı geçtiğini söyledi isterseniz dışardan yaptırın dedi biz de zekai tahirde yaptırdık...1 milyar küsur ne demek yahu çook fazla...  :caca:

ben de hastane arayışındayım cnm o yüzden önerebileceğim bi yer yok...biz bağkurluyuz...medicana iyi hoş ama testler için başka yere gitmek zorunda kalıyoruz ve her seferinde 200 lira para ultrason ücreti vs...yani bilemiyorum başkente gidebilirim ben o yüzden onun hakkında bilgi istiyorum