çocuklarınıza bal ne zaman vermeye başladınız?

Başlatan muhribe, 02 Ocak , 2013, 09:23:03

« önceki - sonraki »

muhribe

Arkadaşlar, oğlum 16.5 aylık oldu ama hiç bal vermedim şimdiye kadar  :dontknow:
zaten doktorlar 1 yaşına kadar izin vermiyor.
bayağı büyüdük ama ben yine de tereddüt ediyorum verip vermeme konusunda.
siz ne zaman bal vermeye başladınız çocuklarınıza?

...ŞehzadEfe...

1 yaşından sonra bir iki kere verdim oyle ama çok az verdim eltişim  :dontknow: nasıl verilir bilemiyorum pek
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Balböceği

bnsroni

02 Ocak , 2013, 20:51:36 #3 Son düzenlenme: 02 Ocak , 2013, 20:53:13 Bensuuu
Yeni yeni  ballı irmikli kaşık mamalarından vermeye başladım ama vücudunda kabarcıklar gördüm baldan kaynaklandığını düşünüyorum doktorumza sordum 2 yaşını doldurması gerekiyor dedi...

muhribe

sağolun kızlar biraz daha bekleyeyim bi sonraki doktor kontrolümüzde sorup öyle vereyim olmazsa

°•.ℓανιηуα.•°

betülüm ben 1 yaşından sonra verdim. öyle aman aman değil ama ekmeğe banıp yedi.

şimdi kahvaltısının vazgeçilmezi. simiti banıp yiyo  :k06:

muhribe

alerji yapmadı di mi  :nazar:

ya yiğit bi kere sütten alerji oldu, şimdi her yeni gıdada acayip tırsıyorum  :honk:

°•.ℓανιηуα.•°

yok canım ya çok şükür alerji falan yapmadı. zaten çok yedirme. bişiy olmaz.  :amin:

muhribe

eşimin amcası balcılık yapıyor, ona söyliycez katkısız bal göndericek bize

o zaman bi deneyeyim..

sağol canım  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

oh oh yarasın kuzuma  :nazar:

bizim de bi tanıdık erzincandan getiriyo,doğalmış güya. veriyoz ama  :k06: inşallah doğaldır. insanlara güven olmuyor ki  :dontknow:

muhribe

aa erzincanın balı meşhurdur  :icon_thumright:
kardeşim orda görev yapıyor, ceviz falan getirdi gerçekten müthiş
taze bal sezonuna yetişememişiz, sipariş verdi bizim için tazeleri üretilince getirecek  :muzz:

°•.ℓανιηуα.•°

aaa kardeşin erzincanda mı  :k06: biz de erzurumda 4 yıl görev yaptık  :love9: çok yakındık erzincana. vay beee ne günlerdi  :love9: oraların balı çok iyidir. göndersin yiyğidime teyzesi  :D