soldan soldan geliyor....

Başlatan EMEL 26, 30 Aralık , 2012, 20:25:05

« önceki - sonraki »

EMEL 26

arkadaşlar 38.haftaya girdim kasık ağrım var sol tarafta batar gibi normal bişeymidir
yoksa dr aramalımıyım.karnımda gerginlik var

ilk gebeliğim degil ama kızımda böyle bişey olmadı yada hatırlamıyorum aradan 14 yıl geçti
bilgisi olan varmı :icon_scratch:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Balböceği

Emoşum bunlar normal değil mı  :icon_scratch:

Bence normal bak ben 3 hafta çektim meğer sıpa geliyorum diyormuş ama ben bilemedim..  :k06:

Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin  :amin: harika birşey dogum yapmak  :love9:

EMEL 26

ne bileyim edacım sanki bu gün biraz fazlamı rahatsız etti benim  melegim :k06:

ayy

bebiş gelecek artıkın annesi eee biraz rahatsızlık verecekkk...maşallah kuzum 14 yaşındamı senin diğer kuzuuuu arası baya varmışşşş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim iki meleğinede sağlıklı uzun ömürler versin inşalah anneciğiyle babacığıylaaaa :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Birşey kalmadı Emoşum hazırlıklı ol  :love9:

Ne güzel ya  :love9:  demek ki vakti saatini varmış Elif hanımın  :love9:

Yıllarca bekledin bekledim en sonunda meleğin geldi ve surda 15 günü var yada yok  :love9:

EMEL 26

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım  ablamız genç kız oldu artıkın  bu süpriz yumurtamız :k06:

EMEL 26

edacım   bana öyle geliyorki çok keyfine düşkün olcak bu elif hanım :opucuk:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:Allahım uzun ömürler versin kızçenede ne güzel boyun kadar olmuştur  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ben görebilcekmiyim acabaaa :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

EMEL 26

Alıntı yapılan: ayy - 30 Aralık , 2012, 23:48:07
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:Allahım uzun ömürler versin kızçenede ne güzel boyun kadar olmuştur  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:ben görebilcekmiyim acabaaa :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

:amin: :amin: :amin:
görürsün canım hiç umutsuzluğa kapılma sen elinden geleni yap
inşallah vakti saati gelince olur
rabbim ömür verdigini versin inşallah :amin: :opucuk: