Bebeğim tutunmadı annesine

Başlatan minikkelebek, 28 Aralık , 2012, 12:23:09

« önceki - sonraki »

minikkelebek

28 Aralık , 2012, 12:23:09 Son düzenlenme: 28 Aralık , 2012, 12:30:04 Umutluyum ben
İlk Tüp bebek denemem,tam tamına 2 sene önce 1 ocak 2011 de başladık çocuk çalışmalarına,2 senedir hiç aklımdan çıkmadı,hep olsun diye bekledim.Kimler kimler hamile kaldı,ben hep umutla bekledim.Çok ağladım,çok üzüldüm Derken tüp bebek dedik denedik 22 yumurta 18 döllenme,14 sağlıklı yumurta.6 tanesi çok iyi durumda son olarak 2 tanesi 2. kalite 2 tanesi 1 kalite blostatist aşamasına geldiler.1 tane transfer istedim,2 tane donduruldu.5. gün transferi oldu,herkes çok umutlu bir ben hissettim ilk günden olmadığını hep dondurulmuşlardaydı aklım,kızıyordum kendime ama elimde değildi.Sonuçta 1. deneme olmadı.Her dakika dua ettim ama olmadı,

Şimdi hiç vakit kaybetmeden tekrar başlıyorum dualara,sağlık olsun...

CAN TANEM

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Allah yar ve yardımmcın olsun canım ismimi söylersen ismiyle dua ettiğim kişiler var senide eklerim :amin: :amin: :amin:

ayy

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canım çok üzüldüm çok heycanlıydım seni beklerken takip ederken :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

zamanı değilmiş demkki kuzum rabbimin bi bildiği vardır inşallah daha hayırlı bir zamanda göndereck kuzunu :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım yeniden başla tabi dondurulmuş miniklerin var bence inşallah ikiside sağlıcakla çözülürse ikisnide transfer ettir  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
dualrını eksik etme meleklerinden rabbim asla emekleri boşa çıkarmaz inanıyorum inşallah sizinkinide çıkarmayacak :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

28 Aralık , 2012, 13:25:55 #3 Son düzenlenme: 28 Aralık , 2012, 13:54:01 _inci_tanem_
:y25: :y25: :y25: :y25:

RABBİM yardımcın olsun canım GÜZEL ALLAH'ım inşallah ikinci denemende  önce göbüşünü sonra kucağını doldursun sağlıkla hayırlısıyla güldürsün yüzünü  :amin: :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

huzur

Allah yardımcın olsun, dualarını kabul eyler inşallah.
İnşallah Rabbim tez zamanda nasip ederr

ยรlคภ๓คz göภlüm

İnşallah bebeğin daha fazla bekletmeden gelir... konunu merakla takip ediyordum

minikkelebek

Arkadaşlar çok teşekkür ederim.

Allahım isteyen herkese nasip etsin,bize şansınız çok yüksek dediler ama tutmadı.

Sizden ricam hiçbir şeye takılmayın çünkü ne olacağı hiç belli olmuyor,dualarım sizinle,

destekleriniz için minnettarım ve hepinizi seviyorum gerçekten.

minikkelebek

Ayy

Canımın içi daha adını bile bilmiyorum ama her dakika yanımdaydın,ben hissetmiştim biliyorsun  :BangHead: hep dualarımdasın tüm arkadaşlarım gibi,bir gün gülüp geçicez bunlara  :amin:

Hep çok az kaldı derdim ben,şimdi birşey diyemiyorum çünkü Allah biliyor  :love9:

ayy

canım çok az kaldı tabi  :amin: :amin: :amin:
inşallah dondurulmuşlarla pozitifi göreceksin umudunu hiç kaybetme :amin: :amin: :amin: :amin:
güçlü olmak zorundasın anne adyısın sen şurda şubata ne kaldı :opucuk: :opucuk:

adım ayşe canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

ayy

sende benim dualrımdasın tatlım hayatta senden kıymetli yok unutma elbetteki bebğin gelecek ama önce senin ve eşinin sağlıgı unutma...sizin sağlıgınız olmazsa bebiş olmaz :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

Aynen öyle

Çok yıprattım kendimi beklerken ama artık söz bunu yapmıycam...

ayy

artık ikinci tedavinde neler yaşayacağını biliyorsun vucudunda hazır buna inşalah sonunda da mutlu olursun canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
şimdi biraz gez toz kendine gel arkadaşlarınla otur kahve molaları ver :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

1 aydır hiç kahve içmemiştim

Bugün içtim sonuç olumsuz olunca,1 tanede sigara içtim 2 ay olmuştu bırakalı

Ama yine dikkat edicem tabi içmiycem sigara falan hatta kahvede çok içmem,maraton devam ediyor.

ayy

aboooo kız sigarayı alma bakem eline bidaha  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
bende bırakıcam ama daha değil şu sıralar istemiyorum :k06: :k06: :k06:
kahvenin tadını çıkar şimdi :hungry: :hungry: