27 Nisan , 2024, 09:50:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

vasiyetimiz ne olurdu ya da nedir???

Başlatan ayy, 27 Aralık , 2012, 15:06:46

« önceki - sonraki »

ayy

benim şimdilik tek vasiyetim herkese söylerimm...

ben ölürsem beni memlkete gönderin sakın buraya yatırmayın....
kendi memleketimde yatmak isterim ..

hem buralar kar don var valla ölüncede mıçım donar benim :k06: :k06: :k06: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

EEE SİZİN NEEEE DÜŞÜNDÜNÜZMÜ HİÇÇÇ :director: :director: :director:

muhribe

:-ooo
kız Allah hayrını versin, daha gençsin Rabbim güzel günlerini göstersin  :amin:
vasiyet değil de bi seferinde eşime şey dedim
ben ölürsem sakın oğlumuzu başka bi kadına emanet etme kimse bakamaz nazını çekemez
evleneceksen bile bekle oğlan büyüsün öyle yap ne yapacaksan
gözleri doldu cancağızımın  :love9:
senden sonra ben yaşar mıyım sandın dedi  :opucuk:

ayy

Allah korusun kuzum hiçbir evladı annesiz babasız bırakmasın rabbim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ölüm genç yaşlı demiyorki gülüm :'( :'( :'( :'( :'( :'(

ben bide ölmeden sakın organlarımı bağışlama hem beyin hem kalp dursuun öyle bağışla derimmm :'( :'( :'( :'( :'(

@Melek Yüzlüm@

ben eşimden sonra ölmek istemiyorum yaaa :y25: :y25: :y25: tabi kimin öncelik gidicegini bilemeyiz Allah bilir

vasiyetim çocuklarım olur tabi şimdilik bir tane var onlara zarar gelmesini asla istememm :y25: :y25: :y25:

benimki zaten eşsiz yapamaz hemen evlenir dedesine çeker bu konuda minik kuşumun kötü muamele görmesinden korkarım  :amin: :amin: :amin: tvde izlediklerim içler acısı

ayy

ALLAH NE EŞİNİZDEN NEDE KUZUNUZDAN ZAMANSIZ AYIRMASIN İNŞALLAH KİMSEYİ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

BEN DE EŞİME ORGANLARIMI HATTA YÜZ  VE UZUVLARI DA   BAĞIŞLAMASINI SÖYLEDİM...   Allahım bizi ayırmasın torunlarımızı birlikte büyütelim inşallah

Balböceği

Ölüm kaçınılmaz son  :love9:

Bende her zaman söylüyorum. Eğer ki organlarım sağlam olursa verin hepsini neyim var neyim yoksa  :k06:

Arkamda şimdilik bir kuzum var hayatta en iyi bakacak olan ananesi  :love7: bundan şüphem..

Yani benim dediklerim bunlar  :ehi:  elimde altınlarım falan eğer ölmeden harcamazsa hepsi yavrumuz gelecegine gitsin..

Ben catlar bir daha olurum mezarda  :ehi: :ehi: :toothy10:

ayy

bende geri kalkarım  diye korkuyorum valla eger memlekete götürmezlerse :k06: :k06: :k06: :k06:
töbe töbeee :y25: :y25: :y25:

Balböceği

İş arkamdam dua edecek insanlar birakmakta  :amin:

Benim de en çok düşündüğüm organları verirken canım yanar mı diyorum  :dontknow:

Ruhum acı çeker mı acaba  :icon_scratch:

muhribe

diyanet fetva vermişti eda
organ bağışı helaldir
dolayısıyla ruhun acı çekmesi gibi bişey olmaz
aksine hayat vereceğin insanların hayır duasını alırsın  :amin:

Balböceği

Anladım betül'üm Sağol bir kaç kez okudum ama detaylı birşey bulamamıştım..

ayy

bencede organ bağışı gibi mükemmel bişey olabilirmi :love9: :love9: :love9: :love9:
edacım öyle şey olmaz diye düşünüyorum :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: tuzu kuru - 27 Aralık , 2012, 16:01:17
İş arkamdam dua edecek insanlar birakmakta  :amin:

Benim de en çok düşündüğüm organları verirken canım yanar mı diyorum  :dontknow:

Ruhum acı çeker mı acaba  :icon_scratch:

canım ruh benden çıktığı için ölüm gerçekleşmiyor mu?  acı çekilecek olsa organ toprakta çürürken veya hayvanların saldırısına uğrarken de acı çeker...

Balböceği

Ben bu tarz kulaktan dolma konuşmalar duydum...

Hatta şey derler otopsi yapılınca, ( yazık ediyorlar şimdi nasıl can çekişiyor ) diye laflar duydum..

Boyle birşey var mı diye çok merak ettim..  :dontknow:

muhribe

yok canım ya ruh çıkınca artık bedenle ilişkisi kalmıyor
geriye kalanlar artık cansız et parçası  :y25: