kızlar (nazlıyarim) arkadaşımızın ablası için (41 fetih )okuyalım

Başlatan ayy, 22 Aralık , 2012, 23:15:21

« önceki - sonraki »

ayy

kızlar amcasının kızının durumu ağırmış 41 fetih okuyalım onun için...ben şimdilik 5 yazıyorum kendime okumak isteyen olursa eklerim

41 fetih listemiz
ayşe     5

Aşkk

ayşecim beni de ekle 5 de ben okurum Allahım kabul eder inş şifasını bulur  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Allah şifa versin  :amin: Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın  :amin: :y25:

Benide yaz 2 tane yaz şimdilik, fazla alır okuyamazsam olmaz..  :'(

ayy

41 fetih listemiz  :amin: :amin: :amin: :amin:
ayşe          5
ceylan       5
eda           2
sude          2

sudenaz85

canım banada 2 tane yaz okuduktan sonra tekrar alırım inş. allah acil şifalar versin rabbim dermansız dert vermesin. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy

ayy

ayşe          7
ceylan       5
eda           2
sude          2

ayy

ayşe          9
ceylan       5
eda           2
sude          2

xxcansuxx

nazlıyarim

allahım sizlerden razı olsun kızlar çok teşekkür ederim.daha makineden çıkarmadılar :( organlarını bağışlamak için imza atmaları gerekiyor ya kardeşleri biraz daha bekleyelim dediler.off allahım kimseyi bu kadar  zor durumda bırakmasın.2 fetihte annem okur.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

canım ya Allahtan ümidinizi kesmeyi ve imzalamayın o kagıdı güvenmeyin kimseye...

ayy

ayşe               9
ceylan             5
eda                 2
sude                2
nazlının annesi  2
cansu               3

nazlıyarim

:crybaby2: kızlar ablamı kaybettik  :y25: rabbim mekanını cennet eylesin.bu hayatta hiç zaman huzuru olmadı güleç yüzlümün rabbim ona ne bi eş evlat huzur dolu bi yuva nasip etmedi.şimdi anladım cennette bekliyordu onu eşi evlatları ve yuvası.allahım rahmet eylesin seni çok seviyorum...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Aşkk

yaaaaa başınız sağ olsun Allahım size sabır versin Allah yerin de dinlendirsin inş  :amin: :amin: :amin: :amin:

laracroftt