dukan diyeti günlüğüm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 22 Aralık , 2012, 12:38:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

Tamam canım  :opucuk: bende 17 Aralık'ta başladım  :ehi:

65 olsam yapamam yanı yapım gereği çok çabuk sıkılırım

:k06:

Yemekten kısarım olabildiğince  :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Balböceği - 21 Mart , 2013, 21:26:02
Tamam canım  :opucuk: bende 17 Aralık'ta başladım  :ehi:

65 olsam yapamam yanı yapım gereği çok çabuk sıkılırım

:k06:

Yemekten kısarım olabildiğince  :k06:

bende nasıl yaptım inanamıyorum kendime hala

(A)yşe (D)eniz (A)da

evet günlük sana veda etmeye çok az zaman kaldı bu sabah itibariyle 60 lı rakamlardan kurtularak 59 u görmenin mutluluğunu yaşıyorum :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: son 3 kiloyla mücadele zamanı şimdi 

(A)yşe (D)eniz (A)da

25 Nisan , 2013, 21:33:12 #168 Son düzenlenme: 27 Nisan , 2013, 01:14:30 (A)yşe (D)eniz (A)da
  :muzz: :muzz: :muzz: 57 kiloyla sonnnnnnn
Neydim ne oldummmm :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

(A)yşe (D)eniz (A)da

85 değildim ama çok yakındım 79,5 kiloydum  :-ooo :-ooo :-ooo

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

23 kg. tebrik ederim, darısı başıma

Balböceği

Canım maşallah  :nazar:  :nazar: tebrik ederim  :nazar:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Balböceği - 26 Nisan , 2013, 12:39:56
Canım maşallah  :nazar:  :nazar: tebrik ederim  :nazar:

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM NİHAYET BİTTİ :)

CAN TANEM

Canım resimleri göremiyorum suan ama azmine hayran kaldım tebrik ederim... :hello2: :hello2: Bende düşünüyorum aslında çok değil 5-7 arası yeter bana müsait bi zamanında seyir evresinde neler tükettiğini yazarsan sevinirim canım öğünleri nasıl mesela..

destina06

:icon_thumright: :icon_thumright: tebrik ederim süper olmuşsun maşallah :nazar: :nazar:

destina06

canım sen normalde de böylemiydin yoksa hamilelikte mi aldın :icon_scratch:

(A)yşe (D)eniz (A)da

26 Nisan , 2013, 14:11:34 #177 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2013, 14:16:46 (A)yşe (D)eniz (A)da
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 26 Nisan , 2013, 13:57:26
Canım resimleri göremiyorum suan ama azmine hayran kaldım tebrik ederim... :hello2: :hello2: Bende düşünüyorum aslında çok değil 5-7 arası yeter bana müsait bi zamanında seyir evresinde neler tükettiğini yazarsan sevinirim canım öğünleri nasıl mesela..

çok teşekkür ederim canım. Öncelikle söylemeden geçemeyeceğim zor gibi görünsede aslında çok güzel bir diyet 4 buçuk aya yakın oldu hiç açlık çekmedin başka türlü olsa asla veremezdim. son zamanlarda verilen kilo çok olunca endişelenmeye başlamıştım sağlığımla ilgili bir problem yaşarsam diye geçen hafta check-up yaptırdım hiç bir problemim yok allahıma şükür birde yağ kas ölçümü yaptırdım bütün kiloları yağdan vermişim:)) bunları söylüyorum çünkü kafan rahat olmadan yapamıyorsun bu diyeti malesef. bu diyetin benim için en sıkıntılı tarafı kepekti son zamanlarda bir ekmek tarifi buldum ki gerçekten tadı çok güzel oluyor onunla kurtardım:) bunun dışında ben çalışan biri olduğum için genelde hep tavuk, köfte vs. şeyler tükettim fırında ızgara yaptım, çok az yağla tavada kızarttım, haşladım vs. ekmekle tost yapıyorum kendime evde pişen her türlü sebze yemeğini yedim. süt ve ürünlerini asla light kullanmadım evde yaptım yoğurdumu. ben bu diyetin taktiğini buldum izinli olmayan gıdalar var onları asla yeme, sınırlı olanları çok sık olmadan arada ye, kepeği ihmal etme, hergün 1,5-2 litre suyunu iç gerçekten gidiyor kilolar. Ki senin bahsettiğin kiloyu vermen 1-1,5 ay arası sürer . Birde saat sınırı olmadan istediğin zaman istediğin kadar izinli olan herşeyden yiyebiliyorsun atıyorum bir öğünde otur bütün bir tavuğu ye :))))) hiçbir sorun olmuyor gecenin bir yarısı ye ne zaman, ne miktar derdi var bu diyette

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: destina06 - 26 Nisan , 2013, 14:05:46
canım sen normalde de böylemiydin yoksa hamilelikte mi aldın :icon_scratch:

normaldede kiloluydum 72 kiloyla hamile kaldım 86 yla doğuma girdim ama doğumda hamilelikte aldığım kiloların neredeyse hepsini verdim. doğumdan sonra 75 kiloydum ama herkes emzirme döneminde kilo verir ben bu kilonun üzerine 4 buçuk kilo daha ekleyerek 79 buçukla diyete başladım. 65 in altını görmeyeli 10 yıldan fazla olmuştur.

~ERVA~

Çok güzel zayıflamışınız :nazar:nasıl bir diyet uyguladınız yazar mısınız