dukan diyeti günlüğüm

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 22 Aralık , 2012, 12:38:42

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Balböceği

Kolay gelsin canım, bende diyet yapıyorum  :muzz:

1600 kl diyeti genelde 800 kadar anca yiyorum  :k06:A :k06:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 23 Aralık , 2012, 21:25:57
Kolay gelsin canım, bende diyet yapıyorum  :muzz:

1600 kl diyeti genelde 800 kadar anca yiyorum  :k06:A :k06:

sanada kolay gelsin canım benim şimdilik çok iyi gidiyor kalori hesabı tutmuyorum yiyebildiğimi yiyorum nasıl oldu bende hayret ediyorum ama bugünlerde iştahımda kesildi ve bugünitibariye baskül 75.800 ü gösteriyor :)

Balböceği

Ben böyle saatli liste aradım ama nette bulamadım  :dontknow:

Sen nasıl yapıyorsun  :dontknow:

Bu arada maşallah  :nazar:

@Melek Yüzlüm@

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah bende artık yapıyım diyorum da yemeden duramıyorum bunda yiyosun kilo veriyosunnn araştırıcamm bu diyetii

teşekkürler :flowers:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 24 Aralık , 2012, 00:37:03
Ben böyle saatli liste aradım ama nette bulamadım  :dontknow:

Sen nasıl yapıyorsun  :dontknow:

Bu arada maşallah  :nazar:

daha önceki iletilerde de yazmıştım dukan diyet kitabı var ona göre yapıyorum genel açıklamasınıda daha önce yazdıklarımdan okuyabilirsin canım

(A)yşe (D)eniz (A)da

24 Aralık , 2012, 00:41:53 #21 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2012, 00:48:00 (A)yşe (D)eniz (A)da
Alıntı yapılan: @MelekYüzlüm@ - 24 Aralık , 2012, 00:39:28
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah bende artık yapıyım diyorum da yemeden duramıyorum bunda yiyosun kilo veriyosunnn araştırıcamm bu diyetii

teşekkürler :flowers:

kesinlikle tavsiye ederim size örnek birinin resmini ekleyeyim benim motive kaynağım rastgele blog sayfasında tanıştık facede grup kurmuş 150 kişi ortak bu diyeti yapıyoruz oradan takip ediyorum herşeyi birbirimizi motive ediyoruz  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

(A)yşe (D)eniz (A)da

24 Aralık , 2012, 00:45:06 #22 Son düzenlenme: 24 Aralık , 2012, 00:57:09 (A)yşe (D)eniz (A)da
8ayda elde edilmiş başarı 2 resimdeki kişi aynı olamaz diyor insan

@Melek Yüzlüm@

zayıf olunca gençleşiyoda insan değişime bakarmısın helal olsun azmine ve gayretinee :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: yani dişimi sıksam 10 kilo vermem lazım  sanırım boya göree  birde benim basenlerim kalınn hiç inceltemiyorum malesefff :crybaby2: :crybaby2:

Balböceği

Verdigin linke baktım gercekten insan inanamıyor  :-ooo

İnşallah böyle azimle bizde oluruz  :amin:

Fatma ben böyle insanları görünce şükrediyorum kız  :icon_thumright:

Her ne olursa olsun, çevremde bile görsem şükür ediyorum  :amin:

Allah onlara yardım etsin saglık problemi hep..

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: @MelekYüzlüm@ - 24 Aralık , 2012, 00:55:11
zayıf olunca gençleşiyoda insan değişime bakarmısın helal olsun azmine ve gayretinee :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: yani dişimi sıksam 10 kilo vermem lazım  sanırım boya göree  birde benim basenlerim kalınn hiç inceltemiyorum malesefff :crybaby2: :crybaby2:

sana birşey söyleyeyim bu diyeti yapanlarla konuştuğum kadarıyla yağların nerede birikmişse özellikle orayı inceltiyormuş benim göbekten gitmeye başladı bile. ve istatistikler sonucu söylüyorum 10 kiloyu bu diyete uyduğun sürece 1 buçuk ayda verirsin benim öğretmen arkadaşım 43 günde 15 kilo verdi biraz yürüyüşle destekleyerek

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 24 Aralık , 2012, 00:58:18
Verdigin linke baktım gercekten insan inanamıyor  :-ooo

İnşallah böyle azimle bizde oluruz  :amin:

Fatma ben böyle insanları görünce şükrediyorum kız  :icon_thumright:

Her ne olursa olsun, çevremde bile görsem şükür ediyorum  :amin:

Allah onlara yardım etsin saglık problemi hep..

verdiğim linkin sahibi bayan yukarıda resimlerini paylaştığım bayan o blogda tanıştık kendisiyle ve bana diyet aşamasında çok yardımı dokunuyor

@Melek Yüzlüm@

emziriyorum ben bir sakıncası olurmu

ne var bir buçuk ay yemem de kızartma börek çörek çıkar hayatımdannn

Balböceği

Validem umreye gidecek canım 12 gün sonra...

Ben soframı ona göre hazırlıyorum hasta kendisini 1.5 2 aydan aşağı gelmez sanırım

O zaman yapmayı planlıyorum aslında karatay diyeti bile geçiyor aklımdan...

Bir önceki verdigin sayfada ki liste giriş mı oluyor  :k06: tamamen uymak zorunda miyiz mesela  :icon_scratch:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 24 Aralık , 2012, 01:02:41
Validem umreye gidecek canım 12 gün sonra...

Ben soframı ona göre hazırlıyorum hasta kendisini 1.5 2 aydan aşağı gelmez sanırım

O zaman yapmayı planlıyorum aslında karatay diyeti bile geçiyor aklımdan...

Bir önceki verdigin sayfada ki liste giriş mı oluyor  :k06: tamamen uymak zorunda miyiz mesela  :icon_scratch:

hayır o sadece bir örnekti bunda birkaç kural var onlara uyduğun sürece yediğin hiçbirşeyi kısıtlamıyorsun saat yok miktar yok mesela ben kendime kek yapmıştım bugün dukan diyetine uygun şu anda gecenin biri ve ben onu yiyorum izin verilen bütün gıdalar sınırsızz