Hamişim de hamişimm

Başlatan sudenaz85, 21 Aralık , 2012, 15:32:05

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sudenaz85

çok teşekkür ederim arkadaşlar darısı olmayan arkadaşlarımın başına  :amin: :amin: :amin: :amin:
bugün dr.dan geldim bebeğimizi gördük çok şükür :nazar: :nazar: :nazar: küüçücük daha kesesi belli sadece 15 gün sonra kalp atışı için gidicezz :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah canım gözün aydın  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
pıtpıt larıda uyarsın heycanla inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

mehtap0753

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 26 Aralık , 2012, 17:29:03
çok teşekkür ederim arkadaşlar darısı olmayan arkadaşlarımın başına  :amin: :amin: :amin: :amin:
bugün dr.dan geldim bebeğimizi gördük çok şükür :nazar: :nazar: :nazar: küüçücük daha kesesi belli sadece 15 gün sonra kalp atışı için gidicezz :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

ohhh çok şükür canım çok sevindim ya :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:hadi bakalım çok dua ediyorum sana sağlıklı bir gebelik geçir inş arkadaşım  :opucuk: :opucuk:

sudenaz85

sağol canım allah razı olsun hepinizden bende isimleri aklıma gelen herkes için dua ediyorum özellikle mehtap, ayşe,hakime  allahım göbüşlerine bebişleri koysuun :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: