Hamişim de hamişimm

Başlatan sudenaz85, 21 Aralık , 2012, 15:32:05

« önceki - sonraki »

EMEL 26

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

nazlıyarim

:nazar: hayırlı olsun maşallah  :opucuk:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

~ERVA~

Aşkk

sude inanmıyorum konunu daha yeni gördüm canım bende diyorum test al dedim bi daha çıkmadı sesi  :-ooo

sevde den duydum sona  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

tebrikler canım hayırlı uğurlu olsun inş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

rabbim kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

bu arada aynı dönemdeyiz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

esracım

Allah tamamına erdirsin canım  :amin: :amin: :amin: darısı isteyen arkadaşlarımızın başına  :amin: :amin: :amin: tebrik ediyorum tekrardan  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

sudenaz85

tşkler arkadaşlar allahım tüm isteyen herkese nasip etsin. :amin:

sudenaz85

Alıntı yapılan: ballı lokum - 22 Aralık , 2012, 21:46:22
sude inanmıyorum konunu daha yeni gördüm canım bende diyorum test al dedim bi daha çıkmadı sesi  :-ooo

sevde den duydum sona  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

tebrikler canım hayırlı uğurlu olsun inş  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

rabbim kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

bu arada aynı dönemdeyiz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
kız nerelerdesin sen bende diyorum bu bana neden yazmıyo:) :k06:
evet canım senin zorunla gittim yaptım çok şükür 5 haftalık dedi ama sağlık ocağına gittim bu cuma hastaneye gidicem sen kalp atışlarını duydunmu tam kaç haftalık seninki :icon_scratch:

Aşkk

kendi kendimize düşünüp durmuşuz  :k06: :k06: :k06:

bizde dün gittik dr.a 5+2 çıktı keseyi gördük  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ama daha küçücük kalp atışını duyamadık bu yüzden bi daha ki sefere inş 3 hafta sonra tekrar çağırdı

bazı testler yapılıyo ya test yapacak öyle  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

senin adına da çok sevindim canım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

konuşmuştuk o dönem ama senin sat ne zamandı  :icon_scratch:

sudenaz85

20 kasımda olmuştum en son yani 4günüm geçti daha. dünkü kan değerim 564,1 aramızda 1 hafta felan var sen folik asit içiyomuydun ben 1 ay önce başlamıştım.birde bugün bende hafif kahverendi akıntı geldi bi an korktum.

Aşkk

23 Aralık , 2012, 00:21:24 #24 Son düzenlenme: 23 Aralık , 2012, 00:23:57 ballı lokum
bende 15 kasım da olmuştum en son  :k06: :k06: evet canım çok az var  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

yok canım yeni başladım folik kullanmaya  :dontknow:

bi soruştur bakalım bu lekeyi  :icon_scratch:

sudenaz85

internette çok gezinince birde etrafta duyunca insan kötü oluyo boş gebelik die bişey varmış allahım karşılaştırmasın  :amin:kimseyi kalp atışını duyana kadar insanın içi rahat etmiyo hergün dua ediyorum başka çaremiz yok birde beslenme iyi olması gerekiyormuş.

Aşkk

dr um bana netin % 90 hikaye inanma dedi öyle olsa biz olmazdık şimdi dedi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aklına kötü şeyler getirme iyi düşün iyi olsun Allaha emanet canım  :amin: :amin: :amin:

evet canım ben öğrendiğim ilk gün başladım beslenmeme dikkat etmeye  :icon_thumright:

sudenaz85

evet canım kötüyü getirmek istmiyorum ya birde meyve sebzelerde bile 3 aya kadar yenilmemesi gerenler varmış.mesela maydanoz ilk 3 ayda yenilmemsi gerekiyomuş kanı sulandırıp düşük riski oluşturuyomuş.limonda ii değilmiş.

ayy

kuzum nar ,nane ,maydanoz,yeme...bide ada çayımıydı ıhlamurmuydu neydi onlardan biri emin değilim içme....
korkma boşu boşuna stres yapıp üzme kendini ve bebişini :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

yaaa bana dr um  öyle şeyler sölemedi hiç  :dontknow: bence fazlası dır ama bilmiyorum sormadım ben

oda bişi sölemedi bana sakatatları saydı onlarda metal varmış sona salam sosis sucuk çiğ etler

ada çayını yeşil çay içme dedi ıhlamur içebilirsin gittiğinde sorarsın canım  :icon_thumright: