28 Nisan , 2024, 08:13:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamişim de hamişimm

Başlatan sudenaz85, 21 Aralık , 2012, 15:32:05

« önceki - sonraki »

sudenaz85

kızlar şükürler olsunki kan tahlilimdede hamile olduğum çıktı 5. haftanın içine girdiğimi söyledi hemşire :nazar: :nazar :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

huzur

canım gözün aydınnnn :muzz: :muzz:
inş bendede çıkar... biz bebeklerimiz inş aynı dönemde doğacak..  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

sudenaz85

evet canım sende en kısa zamanda kan testini yaptır. :love9: 27 ağustosa geliyo doğum büyük olasılıkla dedi :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

ยรlคภ๓คz göภlüm

tebrikler, sağlıkla kucağına alırsın inşl.

sudenaz85

amin canım çok sağol darısı sana inşallah. sen adet oldunmu birde bu ateş ölçme yöntemi tuhaf adetime 3 gün kala bi düştü adet günü yükseldi belli olmuyo allahım sanada bu duyguyu taddırsın  :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

tebrik ederim Allah tamamına erdirsin :amin: :amin:

almila__

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

tebrik ederim canım gözünaydın

Allah tamına erdırsın ıns sağlıcakla kavusursun bebısıne :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

mutluluk

masal12

tekrar tebrikler canım gözünüz aydın... allah saglıklı gebelik versin sizi nazardan korusun :nazar: :nazar:

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tebrikler canım Allah tamamına erdirsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağın almayı nasip etsin canım :amin:

çıtır anne

tebrik ederim adet olucam hissediyorum diyodun ama
bak hissetmekle alakali degilmis gordunmu  :k06: :k06:
cok sevindim rabbim hayirli evlat olmasini nasip etsin
saglikla kucagina al ins   :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

başlığı görünce aklıma simge geldi yaa   madurum da madurum çok madurum madurumm amma saçmaladım heee :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tebriklerrrrr :flowers:

hakime89

tebrik ederim canım çok sevindim maşallah nazr değmesin rabbim bizlerede nasip etsin inş..eşin ne kadar çok sevinmiştir dimi :hieyt:

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah