KIZIMDA KOLİK SORUNU VAR LÜTFEN YARDIM

Başlatan serserim, 21 Aralık , 2012, 14:09:39

« önceki - sonraki »

serserim

HERKESLERE MERHABALAR  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: KIZIMDAN DOLAYI SİTEYE PEK GİREMİYORUM SİZLERLE YAZIŞMAYI OKADAR ÖZLEDİMKİ  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: UMARIM HERKESLER İYİDİR KIZIMIN KOLİK PROBLEMİ VAR GÜNDE 3 SEFER MAMA VE ANNE SÜTÜYLE BESLENİYOR BİRAZ İŞTAHLI KIZIM SÜTÜM İYİ GELİYOR AMA YETMİYOR  :dontknow: :dontknow: :dontknow: İLK ÖNCE HİP PİRE MAMASINI KULLANDIM DAHA SONRO BÜYÜK TUVALETİMİZİ YAPAMAYINCA DR APTAMİL CONFORMİL GAZ KABIZLIK SORUNU OLAN BEBEKLER İÇİN OLAN MAMAYI VERDİ VE FELAKET İSHAL OLDU :'( :'( :'( SONRASINDA YARI APTİMAL YARI HİPE DÖNDÜK AMA ŞU AN GENE GAZ SORUNUMUZ VAR VE BÜYÜK TUVALETİMİZİ YAPAMIYORUZ ÇOK SANCILANIYOR ÇOK ÜZÜLÜYORUM ONLA BİRLİKTE BENDE AĞLIYORUM LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ BUY ARADA GAZ İÇİN SAP SİMPLEX KULLANIYORUM NE ZORMUŞ ŞU GAZ  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

°•.ℓανιηуα.•°

geçmiş olsun canım  :love3:

aslında bence mama çocuğu rahatsız ediyor.. sütünün yetmediğine nasıl kanaat getirdin canım? kilo mu almadı  :icon_scratch:

bence iyi geliyorsa mama verme. her anne bebeğine göre süt üretimi yaparmış. ona yetiyordur sen merak etme. biz anneler ağladığında acaba aç mı kalıyo diye düşünürüz ama bebek bu herşeye ağlıyor olabilir. bence mama vermek ne kadar doğru bilmiyorum. çünkü sütün iyi geliyormuş zaten...

burcum

busecim öznur haklı :opucuk: :icon_thumright: sütün yetmiyorsa ki bunu kilo alışından anlarsın :icon_thumright: o zaman ver tabi ki ama sütün yetiyorsa :nazar: neden mama veriyorsun :dontknow: bebelac dene komşumun kızı da kabızdı hep gaz sorunu vardı bebelac iyi geldi :icon_thumright: nurse harveys i dr una sor bitkisel :icon_thumright:

asya81

benim kızda kolikti aman allahım ne zordu geçti 3.ayında sabır diliyorum sana geçecek merak etme.benim sütüm çok azdı doktor banada comformil önerdi onu bir müddet kullandım sap damlayı dedikleri şekilde kullanırsan faydasını görürsün yoksa bir gün ver bir gün verme etkisi olmuyor malesef.birde gece beslenmesi dahi olsa gazını mutlaka çıkar yatır

kelebegimm

busecim benim oglumda oyleydi ayni damlayi kullaniyodum bende mamadan yada emmeden once ver her 4 saatde 15 damla veriyodum bennn
bide eger boyle devam edersen seni birakir ben o hatayi yaptim o kadr pismanimki sutun varsa birak mamayi o emdikce cogalirr
en buyuk pismanligim mama vermek ama olan oldu artikk
bide kilo veri illa vermem gerek diyosan dr browns biberonu al baya ise yariyo :opucuk:

]

serserim

KIZIM YOĞUN BAKIMA YATMADAN ÖNCE BÖYLE DEĞİLDİ YANİ SÜTÜM ONA YETİYORDU :crybaby2: :crybaby2: AMA YOĞUN BAKIMDAKİ SALAK HEMŞİRELER HER AĞLADIĞINDA MAMA DAYAMIŞLAR KIZIMIN MİDESİ GENİŞLEMİŞ ALLAH IN CEZALARI :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: BİBERONLARIMIZ DR BROWNS BAKALIM DR UMUDA DEĞİŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BAŞKA DR DA GÖTÜRÜCEM İNŞALLAH GEÇER BU GAZ SORUNU :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: KİLOMUZ FENA DEĞİL 4 KİLO OLDUK 1 AYLIĞIZ ŞU AN BOY 49 DOĞDU ŞİMDİYE KADAR 6 CM BÜYÜMÜŞÜZ ASLINDA MAMA VE SÜTE NAZARAN ÇOK KİLOMUZ YOK ACABA BOYA MI GİTTİ KİLOLARIMIZ  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

burcum

ayda 1 kilo alması normal olanı ama boyu da baya uzamış :icon_thumright: sen gene de bol bol emzir hem midesini genişletmişler diyorsun daya mamayı daya mamayı obez olcak prenses sonra :caca: senin sütün ona yeter faydalı olan o he baktın evet kilo almamış yetmiyor başlarsın dr un diyor zaten başla diye ama daha sütünün yetip yetmediğini bilmiyorsun :opucuk:

serserim

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 21 Aralık , 2012, 17:15:39
ayda 1 kilo alması normal olanı ama boyu da baya uzamış :icon_thumright: sen gene de bol bol emzir hem midesini genişletmişler diyorsun daya mamayı daya mamayı obez olcak prenses sonra :caca: senin sütün ona yeter faydalı olan o he baktın evet kilo almamış yetmiyor başlarsın dr un diyor zaten başla diye ama daha sütünün yetip yetmediğini bilmiyorsun :opucuk:

CANIM KIZIM YOĞUN BAKIMDA YATARKEN HERGÜN SÜT GÖTÜRÜYODUK 250 300CC SÜT ÇIKIYORDU ONDAN YETTİĞİNİ BİLİYORUM AMA ŞU AN KIZIMA ÇOK YÜKLENMİŞLER ÇOK AĞLIYOR ELLERİNİ YİĞİYOR BİBERONU VERDİNMİDE DELİ GİBİ İÇİYOR BAKALIM CANIM YA DR DEĞİŞTİRİCEM EE SENİN KIZÇEN NASIL KEYFİN NASIL CANIM BENİM :opucuk: :opucuk:

destina06

busecim geçmiş olsun :opucuk: bebişinin o minnak elini yesinlerrrrrrrrr :k06:

serserim

Alıntı yapılan: destina06 - 21 Aralık , 2012, 18:06:35
busecim geçmiş olsun :opucuk: bebişinin o minnak elini yesinlerrrrrrrrr :k06:

çok sağol canım darısı tez vakitte başına olsun inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

biz iyiyiz busecim cadıyla uğraşmaya devam :k06: sizi merak ediyoruz :love9: fırsat buldukça gel :opucuk:

melek100lü

busecim geçmiş olsun canım :flowers: arkadaşlara katııyorum sen bol bol emzir canım  :icon_thumright:

anne sütü gibisi yok her derde deva  :amin: :amin: :amin: :amin:

paşamm

Mrb geçmiş olsn bebişinize masaj yapıyormusunz onunda faydası oluyor yine bacaklarını karnına doğru itin hafif hafif elma yağı da iyi geliyor biz neo baby die bitkisel bi ilaç kullandık onun sayesinde hiç sorun yaşamadık onu kullanmadan önce 3 defa Dr a gittik başka bir sorunmu var diye sın gittiğimiz Dr neo baby önerdi sağolsun sayesinde hem oğlum sancı çekmedi hem ben yediklerini gaz yapar diye kısıtlamadım.. Benim oğlum da hem anne sütü hem mama ile besleniyor çöl fazla kabız oluyordu dayanamadım 3 aylıkken çok az su vermeye başladım ondan sonra hiç kabız olmadı

ZéynéP.SimAy

busecim bende aynı sorunu yaşıyorum benim kız doymuyo ebeler faln mamaya bşla dediler günde 3 öğün mama verdim 30 cc.lik sütüm var ama yetmiyormuş benimde kızım düzgün kilo alamadı bugün doktora götürdüm kızımı doktor istediğimiz kiloya ulaşamamış dedi mamayı 4yada 5 öğün ver hemde 60 cc dedi :/ ve gündüzleri her saat başı emzir geceleride 2 saatte bir mutlaka emzir dedii  :dontknow: