28 Nisan , 2024, 14:12:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benden de müjde hepinize :))

Başlatan ARieS, 19 Aralık , 2012, 21:47:13

« önceki - sonraki »

sudenaz85

Alıntı yapılan: ARieS - 23 Aralık , 2012, 21:40:39
teşekkürler arkadaşlar çok sağolun....

yarın sabah doktora gidiyoruz ilk defa...inşallah herşey yolundadır...dua edin  :amin:

hepinize tekrar teşekkürler...Allah isteyen herkese nasip etsin

canım inş. güzel haberlerle gelirsin :amin: :amin: kaç haftalık seninki benim 5hafta yarın dr.dan gelince mutlaka bize haber ver canım

ARieS

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 24 Aralık , 2012, 19:13:03
Alıntı yapılan: ARieS - 23 Aralık , 2012, 21:40:39
teşekkürler arkadaşlar çok sağolun....

yarın sabah doktora gidiyoruz ilk defa...inşallah herşey yolundadır...dua edin  :amin:

hepinize tekrar teşekkürler...Allah isteyen herkese nasip etsin

canım inş. güzel haberlerle gelirsin :amin: :amin: kaç haftalık seninki benim 5hafta yarın dr.dan gelince mutlaka bize haber ver canım

canım sağol...dün gittik dr.a daha 4,5 haftalık falanmış...10 gün sonraya randevu verdi o zaman kan idrar tahlili yapacakmış...ultrasonla baktı sadece resmini çekti ama minicik bişey anlaşılmıyo :)) 10 gün sonra daha net görünür kese fln dedi...hastaneden çıkınca kötü oldum...ilk defa kustum :((( mideme ağrılar girdi...

tansiyonumda yüksek çıktı hastanede... :( evde ölçüp not al dedi hergün 4 defa...bir de nabzım hep 95-100

heyecan yapıyorum çok ben yaa :(( evde tansiyonum normal hep hatta bazen düşüyo ama hastanede 14/10 çıktı... benim daha öncede yüksek tansiyonum oluyodu ama araştırıldı bişey çıkmadı...sanırım sinirsel...

böyle işte canım...seni de tebrik ederim...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

huzur

canım b hcg kan tahlililn kaç çıktı.
kan tahlili yaptırdınmı.
online olsan karşılaştırırdık sonuçları.
banada 5 hafta dedi hemşire.
benim midem falan bulnamıyor. iyiyim baya sadece karnım ağrıyor hala

ARieS

canım üstte de dediğim gibi kan tahlili idrar tahlili 10 gün sonra yapılacak...yapılmadı henüz... ben de çok çok kötü değilim aslında ama arada fena oluyorum bulantı ve baş dönmesi oluyo ama yine de buna şükür çok daha kötü olan arkadaşlarımı biliyorum

huzur

Alıntı yapılan: ARieS - 25 Aralık , 2012, 14:27:49
canım üstte de dediğim gibi kan tahlili idrar tahlili 10 gün sonra yapılacak...yapılmadı henüz... ben de çok çok kötü değilim aslında ama arada fena oluyorum bulantı ve baş dönmesi oluyo ama yine de buna şükür çok daha kötü olan arkadaşlarımı biliyorum

anladım canım. inşallah hep böyle ii oluruz. inş rahat geçeer hamileliğimiz.
ben işteyim her öğlen eve giderdim. hiç eve gidesim olmuyor 2 gündür.öğle arası koltukta uyukluyorum. sürekli uyumak istiyorum. şuan bile esniyorum:)))
bide hiç yemek yapasım yiyesim yok. hazır önüme gelirse bi güzel yiyorum ama :hungry: :hungry: :hungry:
Cumartesi gideceğim bende dr.a

ARieS

Alıntı yapılan: Gümüşşş - 25 Aralık , 2012, 14:31:01
Alıntı yapılan: ARieS - 25 Aralık , 2012, 14:27:49

anladım canım. inşallah hep böyle ii oluruz. inş rahat geçeer hamileliğimiz.
ben işteyim her öğlen eve giderdim. hiç eve gidesim olmuyor 2 gündür.öğle arası koltukta uyukluyorum. sürekli uyumak istiyorum. şuan bile esniyorum:)))
bide hiç yemek yapasım yiyesim yok. hazır önüme gelirse bi güzel yiyorum ama :hungry: :hungry: :hungry:
Cumartesi gideceğim bende dr.a

inşallah canımm amiinnn....  :amin:ben de öyle devamlı uyukluyorum halsizim...yemekleri annem burdaydı yapıp gitti..şimdilik onları yiyoruz yarın kayınvalidem yapacak...sonra annem gelir yine fln...eşim de çok yardımcı allah razı olsun...ben bu ara hiç bişey yapmıyorum desem yeridir..zaten ayakta duramıyorum fazla...

midem almıyo pek bişey..az az sık sık yiyorum....iştahım yok...

bu arada dr bize 4 buçuk haftalık dedi ama ben 5 hafta diye hesaplıyorum.sat 19 kasım...bu arada nette bu kadarcık bebekler 1-3 mm oluyomuş dr bizimkini 9 mm dedi  :icon_scratch: nası oluyoki bu kadarrr

Aşkk

allah allah valeryacım  öylemiymiş öylese hakkaten seninki nie öle  :icon_scratch:

bende 5 haftalığım bizimki de 4 mm  :nazar:

kızlar siz napıyosunuz ya ben hiçbişi yaşamıyorum çok erken değilmi sürekli uyku yorgunluk mide bulantısı baş

dönmesi  :dontknow: bende mi anormallik var  :k06: :k06: :k06:

huzur

mecnunum senin bebek ne kadarlık oldu. bendede baş dönmesi mide bulantısı yok. ara ara karnım ağrıyor. uyku hali bende hep wardı.

ARİES cumartesi dr a gittikten sonra yazarım kaç mm olduğunu.seninle başa baş gidiyoruz benimde son adet tarihi 21 kasım

ORNA

KIZLAR HİÇ MERAK ETMEYİN KALP ATIŞINDAN SONRA BAŞLADI BENİM BULANTILAR ALLAH DÜŞMANIMIN BAŞINA VERMESİN BENDE SİZ GİBİ HİÇ BİŞEYİM YOK DİYODUM TAKİ 6. HAFTAYA KADAR İNŞ. KUSMALARINIZ OLMAZ DUA EDİN BANADA DUA EDİN İYİLEŞEYİM   :amin: :amin: :amin: :amin:

huzur

Alıntı yapılan: ORNA - 25 Aralık , 2012, 15:45:07
KIZLAR HİÇ MERAK ETMEYİN KALP ATIŞINDAN SONRA BAŞLADI BENİM BULANTILAR ALLAH DÜŞMANIMIN BAŞINA VERMESİN BENDE SİZ GİBİ HİÇ BİŞEYİM YOK DİYODUM TAKİ 6. HAFTAYA KADAR İNŞ. KUSMALARINIZ OLMAZ DUA EDİN BANADA DUA EDİN İYİLEŞEYİM   :amin: :amin: :amin: :amin:

inş iyileşirsin bi an önce. inş bizlerdede olmaz öyle kuısma falan..
ne zormuş yaa. kaç gündür başka bişey düşünemiyorum. bazen öyle boş boş tavana bakıyorum.

ORNA

Alıntı yapılan: Gümüşşş - 25 Aralık , 2012, 15:49:46
Alıntı yapılan: ORNA - 25 Aralık , 2012, 15:45:07

inş iyileşirsin bi an önce. inş bizlerdede olmaz öyle kuısma falan..
ne zormuş yaa. kaç gündür başka bişey düşünemiyorum. bazen öyle boş boş tavana bakıyorum.

gerçekten çok zor boşuna dememişler cennet anaların ayaklarının altındadır gerçekten insan annesinin değerini dahada çok anlıyo hele dogum dan sonra dahada iyi anlar eminim allah yardımcımız olsun bazen miniğimi düşünüyorum öyle kendimi teselli ediyorum kucagımıza aldıgımız günleride görürüz inşllah  :amin: :amin: :amin:

Aşkk

gümüşcüm bebeğim 5+5  :nazar: :nazar: benimde son adet 15 kasım beraberiz evet  :hello2: :hello2:

evet bende cuma günü ultrasona girdim resmini aldık bebişimizin küçük daha die kalp atışını duyamadık

Alalhım herkese sorunsuz sağlıklı bi gebelik yaşatır  :amin: :amin: :amin: :amin:

sudenaz85

slm kızlar okuldan gelir gelmez ilk işim bu siteye girmek :k06: ben dr.a cuma günü gidecektim boş zamanı olmayınca yarın sabaha verdi çok heycanlandım. birde kızlar gülmeyin ama bişey sorucam. gece rüyada galiba orgazm oldu bi uyandım nasıl kasıklarım ağrıyo bi zararı olmuşmudur orgazmın :dontknow: öğretmen arkadaşlara sordum zararı değil yararı olur dediler anlamadım inş. bi sorun yoktur yarın güzel haberler alırım allahım hepimize sağlıklı sorunsuz şekilde bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

hoşgeldin canım  :opucuk: iyi olmuş bak erken gideceksin  :hieyt: :hieyt: dediğin konu da bir bilgim yok ama
her bir olayı da endişelenip sorgulamamak gerekir bence  :dontknow: inş bi sorun çıkmaz bebişini görürsün  :amin: :amin:

sudenaz85

h.b canım evet herşeyi sorgulamıycam çok üstüne düşmüycem diorum olmuyo aç karnına gideyim demi senin testlar yapılmıştı sanırım.