28 Nisan , 2024, 11:17:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Benden de müjde hepinize :))

Başlatan ARieS, 19 Aralık , 2012, 21:47:13

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Rabbim tamamına erdirsin inşallah...

EMEL 26

hayırlı olsun   :flowers:
sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah :amin:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

destina06

tebrik ederim Allah tamamına erdirsin  :amin: çok bekletmeden geldi miniğin darısı da bekleyen herkese olsun :amin: :flowers:

ARieS

arkadaşlar hepinize çok ama çooookkk teşekkürler....  :flowers: :flowers: :flowers:

dünden beri aşırı heyecanlıyım.....kalbim 95-100 atıyor 100 ü de geçiyor bazen... çok rahatsız ediyor bu beni...nefes nefese kalıyorum  :'(

sizce bu normal mi? korkutuyor beni....

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tebrikler canım rabbim saglıcakla kucagına almayıda nasip etsin inşalah sorunsuz hamilelik gecirirsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ARieS

Alıntı yapılan: ayy - 20 Aralık , 2012, 13:45:53
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tebrikler canım rabbim saglıcakla kucagına almayıda nasip etsin inşalah sorunsuz hamilelik gecirirsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aminnnnnnn  :amin: :amin: :amin:

çok teşekkür ederim canım  :flowers:

°•.ℓανιηуα.•°

canım tebrik ediyorum sizi  :flowers: :flowers: :flowers:

umarım sağlıklı bi şekilde kucağına alırsın bebeğini  :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ARieS - 20 Aralık , 2012, 12:55:06
arkadaşlar hepinize çok ama çooookkk teşekkürler....  :flowers: :flowers: :flowers:

dünden beri aşırı heyecanlıyım.....kalbim 95-100 atıyor 100 ü de geçiyor bazen... çok rahatsız ediyor bu beni...nefes nefese kalıyorum  :'(

Canım suan hormanların yükselişte olduğu için gayet normal bende de olmuştu sürekli çarpıntım oluyordu kalp doktoruna göndermisti doktorum ama sükür bişey çıkmamıştı sadece gebeliğe bağlı demişlerdi...

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

ARieS

Alıntı yapılan: moonlight - 20 Aralık , 2012, 15:16:42
Alıntı yapılan: ARieS - 20 Aralık , 2012, 12:55:06

Canım suan hormanların yükselişte olduğu için gayet normal bende de olmuştu sürekli çarpıntım oluyordu kalp doktoruna göndermisti doktorum ama sükür bişey çıkmamıştı sadece gebeliğe bağlı demişlerdi...

umarım benim de öyledir...dr.a gidince her şeyi söyliycem zaten...bilmesi gereken herşeyi bilsin...

şu an 2 çeşit yemek yaptım yorgunluktan öldümmmm...normalde her gün kaç çeşit yaparım..ayakta çok duramıyorum yoruluyorum hemen....

masal12

tebrik ederim canım gözün aydın :nazar: :nazar:

esracım

tebrikler canım  :flowers: :flowers: :flowers: Allah tamamına erdirsin darısı isteyen arkadaşlarımızın başına inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aşkk

canım tekrar tebrik ederim Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:  :opucuk:  :flowers:

ARieS

teşekkürler arkadaşlar çok sağolun....

yarın sabah doktora gidiyoruz ilk defa...inşallah herşey yolundadır...dua edin  :amin:

hepinize tekrar teşekkürler...Allah isteyen herkese nasip etsin

kuzucuk

gözün aydın tebrikler  :nazar:  :nazar:  :nazar: darısı bize olsun  :amin:  :amin:  :amin: