amcamın kızı için kızlar 1 yasin de siz okur musunuz :(

Başlatan nazlıyarim, 18 Aralık , 2012, 16:32:51

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

dün gece amcamla kızı trafik kazası geçirdi ne olur kızlar birer yasinda siz okuyun durumu çok ağır o kadar üzgünümki hastaneden şimdi geldim yoğun bakımda 3 derece koma halinde kırılmadık kemiği kalmamış dalağını almışlar ince bağırsağını almışlar beyni ödem dolu beli kırık kanaması var leğen kemiği paramparça çok kötü makinelere bağlı destek ünitesinde yaşıyor allahım kimseye böyle bi acı vermesin...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

CAN TANEM

Canım bugün okuyamasam bile en geç yarın 1 tane okuyayım insallah Rabbim sifa versin çok zor :(

kelebegimm

Ayy Rabbim safi ismiyle Sifa versin :amin: :amin:
İnsallah saglıgına kavuşur canım ben okumaya caliscam  :'(

]

nazlıyarim

BENİM HALA UMUDUM VAR...

destina06

canancım Allah yardımcıları olsun üzüldüm :'( okuyunca yazarım canım

ayy

canım benim çok geçmiş olsun rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
şuan regliyim canım bitince hemen okuyacağım

--elif--

RABBİM şafii ismiyle şifa versin inş.   :amin:
ben okurum inş. bugün

ayy

canım amcanın kızı nasıl oldu inşallah daha iyidir :amin: :amin: :amin: :amin:

"Allahümme Rabbenâ Ezhibi'l-be'se, işfi, ente'ş-şâfi Lâ şifâen illâ şifâüke, şifâen lâ yuğâdiru sekamen"

nazlıyarim

hastaneye koma halindeyken gitmişti ablam durumun da hiçbir düzelme yok iki kere beyin ameliyatı geçirdi komada halen dr.lar bizce beyin ölümü oldu dediler  :crybaby2: yıkıldık ama öbür dr.u tansiyonu iyi dedi   :y25: bilmiyorum çaresizce bekliyoruz.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM AMA BOL BOL DUA EDİN LÜTFEN..DR LAR YEGENİM İÇİN NELER SÖYLEDİLERR...BEN  18 SAAT UZAKTAYDIM BAYRAMA YAKINDI VE GİDEMEMİŞTİM..EVDE BOL BOL DUA ETTİM HATTA ÖYLEKİ 4 GÜN DIŞARI ÇIKMAMIŞIM BAŞIMI  KURANNDAN KALDIRMADAN NERDEYSE...VE O SÜREDE 3 KİLO VERDİM SADECE 4 GÜNDE ..SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUMM..CANIM YAT KALK DUA ET YER GÖK DUAYLA  ..RABBİM BENİM OKUDUGUM KURANI ETTİĞİM TÜM DUALRIMI KABUL ETTİ :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: SENİNKİNİDE EDECEK SAKIN ÜMİTSİZLİĞE KAPILMAYIN RABBİM MUCİZESNİ GÖNDERECKKTİR...DR LAR YEGENİME MUCİZE DEDİ HEP İNŞALLAH ABLANDA MUCİZYLE KENDİNE GELECEK DUALRIM ABLANLA CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

laracroftt

ahh canımmm allahım ne zor :y25:
Allah sıfa versın, kurtulur ınsallah :amin:

Az az kanamam var,regl olucam sanırım. Suan kıtap alamam elıme,ama bıtsın,kızdan fırsat bulursam bende okurum

Amcanın ve kızının adını verırsen, dua cabuk ulasır arkadasım
Rabbım sesını duysun,sıfa versın :amin:

destina06

nazlıyarim

allahım hepinizden razı olsun canlarım ablamın adı meryem ve bu gün dr lar diğer hastanelerle diyolog içerisine girmişler organlarını bağışlamışlar ama  henüz makineden çıkarmadılar  :y25:  zaten sağlam kalan iki organı vardı böbrekleri ve ciğerleri inşallah onun gibi iyilik dolu bir cana can katarlar allahım ne zormuş...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ayy - 22 Aralık , 2012, 23:11:32
:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM AMA BOL BOL DUA EDİN LÜTFEN..DR LAR YEGENİM İÇİN NELER SÖYLEDİLERR...BEN  18 SAAT UZAKTAYDIM BAYRAMA YAKINDI VE GİDEMEMİŞTİM..EVDE BOL BOL DUA ETTİM HATTA ÖYLEKİ 4 GÜN DIŞARI ÇIKMAMIŞIM BAŞIMI  KURANNDAN KALDIRMADAN NERDEYSE...VE O SÜREDE 3 KİLO VERDİM SADECE 4 GÜNDE ..SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUMM..CANIM YAT KALK DUA ET YER GÖK DUAYLA  ..RABBİM BENİM OKUDUGUM KURANI ETTİĞİM TÜM DUALRIMI KABUL ETTİ :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: SENİNKİNİDE EDECEK SAKIN ÜMİTSİZLİĞE KAPILMAYIN RABBİM MUCİZESNİ GÖNDERECKKTİR...DR LAR YEGENİME MUCİZE DEDİ HEP İNŞALLAH ABLANDA MUCİZYLE KENDİNE GELECEK DUALRIM ABLANLA CANIM :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım dua ediyoruz yasinler okuyoruz aklımda hep rüyalarımda bile okuyorum,ama  :crybaby2:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 23 Aralık , 2012, 13:27:05
allahım hepinizden razı olsun canlarım ablamın adı meryem ve bu gün dr lar diğer hastanelerle diyolog içerisine girmişler organlarını bağışlamışlar ama  henüz makineden çıkarmadılar  :y25:  zaten sağlam kalan iki organı vardı böbrekleri ve ciğerleri inşallah onun gibi iyilik dolu bir cana can katarlar allahım ne zormuş...
DR ÜMİDİ KESTİMİ YA KEŞKE (İNŞALLAH İYİLEŞİR) ÖLECEĞİNİ SÖYLESELER BİLE ORGANLARINI SONRA BAĞIŞLASAYDILAR BEN BU KONUDA GÜVENMİYORUM DR LARI ÖLMEYEN ADAMI ÖLDÜRÜRLER DİYE KORKMUŞUMDUR HATTA...BENDE ORGANLARIMI BAĞIŞLAMAK İSTİYORUM AMA GİDİP KART FALAN ALMADIM FAKAT TÜM YAKINLARIMA SÖYLEDİM VASİYET ETTİM BANA BİŞEY OLURSA Kİ ÖLÜM GERCEKLEŞTİKTEN SONRA TÜM ORGANLARIMI BAĞIŞLAYIN DİYE...UMARIM ALLAH KORKUSU OLAN İNSANLARDIR ABLANIN DR LARI :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
CANIM RABBİMİN ÖYLE MUCİLERİ  VARKİ UMUT KESMEYİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: