28 Nisan , 2024, 13:51:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar 2 günde yumurtam kocaman olmuşşş:):):):)

Başlatan mehtap0753, 17 Aralık , 2012, 21:30:49

« önceki - sonraki »

mehtap0753

kızlar cuma akşamından beri yumurtam büyümüş adetimin 21 gününde olmama rağmen yumurtaam 16 mm den 2 günde 22 mm olmuş şaka gibi inanamadı doktr hemen aşılama yapılacak ne olur dua edin kızlar çok mutluyummmmm :hello2:

Balböceği

Canım çok sevindim inşallah muradına erersin  :amin:

mehtap0753

Alıntı yapılan: Ornitorenks - 17 Aralık , 2012, 21:37:50
Canım çok sevindim inşallah muradına erersin  :amin:

Allah razı olsun cnm ya inş ilk defa aşılama olucam bakalım artık  ;)

Valerya

ne güzel insallah asilamanda tutar anne olursun hayırlısıyla :)

mehtap0753

Alıntı yapılan: Valerya - 17 Aralık , 2012, 21:51:13
ne güzel insallah asilamanda tutar anne olursun hayırlısıyla :)

inş cnm ya ilk defa bu kadar büyüdü hani diyolar ya stresin çok büyük etkisi var diye haakkatende öyle cnm ya

iklima

Canım inş duaların kabul olur kavuşursun bebişine
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

mehtap0753

özlem0609

canım hadı gozun aydın,inş. ilk asılamanda tutarda bebegıne kavusursun,guzel haberlerını beklıyoruz

mehtap0753

Alıntı yapılan: özlem0609 - 17 Aralık , 2012, 22:10:34
canım hadı gozun aydın,inş. ilk asılamanda tutarda bebegıne kavusursun,guzel haberlerını beklıyoruz

saol özlemcim inşş cnm arkadaşım rabbim hepimizin yüzünü güldürsün :amin:

nazlıyarim

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 17 Aralık , 2012, 21:30:49
kızlar cuma akşamından beri yumurtam büyümüş adetimin 21 gününde olmama rağmen yumurtaam 16 mm den 2 günde 22 mm olmuş şaka gibi inanamadı doktr hemen aşılama yapılacak ne olur dua edin kızlar çok mutluyummmmm :hello2:
maşallah inşallah bebiş olur o yumurta  :amin:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
kuzummm nasıl sevindim anlatamam ama ben inanıyordum biliyordum büyüceklerini inşallah senin kuzucuklar olacak onlar :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

_inci_tanem_

canımmm çok sevindimmm  :hello2: :hello2:

hadi hayırlısı ALLAH'ın iziniyle süpriz yumurtandan bebişin çıkar  :amin: :amin: :amin:

RABBİM tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla güldürsün yüzünü :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

yasemin10

Canım adına çok sevindim. İnşallah aşılaman da tutar da yine böyle mutlu haberlerini alırız.  :amin:  :amin:  :amin:

masal12

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 17 Aralık , 2012, 21:30:49

mehtapcım bak ne güzel rahat olunca yumoşlarında güzelce büyüdü tabi :nazar:...

o kadar iğne kullanmışken aşılama yaptırman cok mantıklı cnm bak doktorun hiç zaman kaybetmeni istemiyor iyi ki gitmişssin umarım bu ay gelir meleğin dualarım seninle :love9: