ATEŞ SENİ ÇAĞIRIYOR:))

Başlatan destina06, 16 Aralık , 2012, 13:19:11

« önceki - sonraki »

ayy

şulem inşallah tedaviden önceki bu son ay bebişin sürpriz yapar sana :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

olmazsada tedavi olacaksın daha umutlu olman gerekkk :love9: :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

şulem canım çok zor bir durumdasın biliyorum ama sabırla hayırlısıni dile hep benı gözönün de bulundur ben çocuklarım ölümle pençeleşirken olmaması daha iyiymiş o zaman daha rahatmisim bile dedim biliyor musun o hayatıma özendim çok düşündüm dua da yanlış mı yapmıştım ınan bana öyle sinanmaktamsa böylesi daha iyi rabbim hakkında hayırlısıni versin ve sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin dualarım sizlerle hep         

CAN TANEM

Alıntı yapılan: destina06 - 31 Aralık , 2012, 13:55:35
Alıntı yapılan: moonlight - 31 Aralık , 2012, 13:53:16
Alıntı yapılan: destina06 - 31 Aralık , 2012, 13:47:13
ben ağlamayam da kimler ağlasın kimler yansın derdime ağlıcam işte :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Şulem deme öyle :(  :( :( Benide ağlatma :(

tedavi yaklaştıkça korkuyorum sanırım ve o da acayip bir gerilim yaratıyor bende :y25:

Yapma kuzum yaaa biliyorum çok zor seni çok iyi anlıyorum ama ne olur biraz daha rahat olmaya çalış senin buna çok ihtiyacın var suan bu psikolojiyle tedavi olacak olman bile kötü bi durum nolur bi yolunu bul ve biraz rahatlat kendini canım

ayy

inşallah bu ay gelcek meleğinn  :amin: :amin: :amin:

ama tedaviye kalsa bile kuzum duygularının değişeceğine eminin daha rahat olacaksın olman gerek :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

destina06

canancım Allah seni iki kere sınavdan geçirdi hem yavruşlarına kavuşma aşamasında hem de onları kucağına alma aşamasında şükür ki ikisini de atlattın.Şükür bugün ki halimize Allah bunu unutturacak dert vermesin :amin: :amin: Çok fena duygusala bağladım şu sıralar meryem suresi okurken duygusallaşıyorum ortada bir şey yok mutsuz oluyorum :dontknow: okulda daha üç dört aylık hamile bir arkadaş var bugün hamilelik giyip gelmiş  gözüm sürekli onun karnına takıldı ve her takılışında sanki yapmama gereken bir şey yapıyormuşum gibi gözümü  kaçırdım.Allahım artık gerçekten çok zor :crybaby2: :crybaby2: tabi hayırlısını diliyorum hep Allahtan :amin:

destina06

Aynurcum başlarda iyiydim aslında hatta doktorla ilk görüşmeye gittiğimde.Doktor bile dedi hatta neşeli gördüm seni dedi ben de artık böyle alıştım tedaviye dedim.Ne bileyim kendimimi kandırdım naptım yaklaştıkça bi afakanlar basıyo napcam bilmiyorum :dontknow:

destina06

Alıntı yapılan: ayy - 31 Aralık , 2012, 14:06:52
inşallah bu ay gelcek meleğinn  :amin: :amin: :amin:

ama tedaviye kalsa bile kuzum duygularının değişeceğine eminin daha rahat olacaksın olman gerek :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

inşallah ayşeciğim böyle olursa halim harap :y25:

ayy

bazen doluyor insan kuzum  :'( :'( :'(
bende sanırım kendimi bu şekilde üzülcem yerlerden kimselerden uzaklaştırdım...
bebek soracak kim varsa kaçıyorum galiba  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
artık 9.yıldayız herkes soruyor bende herkesten kaçıorum halimi anlayan 2 arkadaşım dışında :'( :'( :'( :'(

CAN TANEM

Alıntı yapılan: destina06 - 31 Aralık , 2012, 14:09:18
Aynurcum başlarda iyiydim aslında hatta doktorla ilk görüşmeye gittiğimde.Doktor bile dedi hatta neşeli gördüm seni dedi ben de artık böyle alıştım tedaviye dedim.Ne bileyim kendimimi kandırdım naptım yaklaştıkça bi afakanlar basıyo napcam bilmiyorum :dontknow:

canım bence bu ateş ölçme işi seni daha çok etkiliyor yok düştü yok çıktı o yüzden ben o işe hiç girişmedim canım kendi halinde adetini bekle en iyisi çünkü öbür türlü daha çok stres oluyor insan...

ayy

sanki artık kimse yemiyor bebek istemiyoruz masallarını..bende kendii masalımla başbaşa kalmak istiyorum  :'( :'( :'(

ayy

canancım rabbim uzun ömürler versin kuzularına bidaha kötü şeyler yaşatmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

aynurum haklısın galiba :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

destina06

yok aslında ona takılmıyorum o kadar sanki o olmasa adet olacağımı bilmiyor muyum ya da tedavi olacağımı.Bu ay o kadar çok dua ettim ve o kadar çok çabaladım ki.Sanki artık dua etmeye bile gücüm yok o kadar :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

destina06

Ben de hep öyle diyorum arkadaşlarıma o masalı anlatan sadece sen değilsin ayşecim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

sana bir dua vereceğim onu yap mutlaka canım kuzularim dualar sayesinde şifa buldu cuma akşamı yatsı namazından sonra hiç konuşmadan 2377 adet ya latif ya allah çek ve duani yap bunu diğer hafta perşembe gecesine kadar yap perşembe gecesi 2379 adet çek ve en büyük duani yap bana bunu biri verdi yaptım ve o hafta kuzularim hakkında mucizevi bir şey duydum hayaldi onu duymak beyin doktoru korkacak birşey olmadığını büyük bir hasar kalmayacağını söyledi ki bunu hiçbiri demiyordu birde o hafta ben başka birşey daha yaptım cumartesi gunu bir adet fetih süresi pazar günü 3 adet pazartesi 5 adet salı çarşamba perşembe 7 adet ve cuma günü sela vaktine kadar 11 adet fetih okudum dua ettim çok şükür o hafta bir mucizeye şahit oldun yer gök dua ile çok zor 3 ay gecirdim anlatmakla bitmez aynurum biliyor yaşadıklarımı allah razı olsun desteğini hiç esirgemedi ondan ve kardeşinden rabbim muratlarini versin dilerim tüm dualarınız kabul olur hayırlısından ama tek ve en önemli tavsiyem sana tevekkul et bunu inanarak yap ve allah büyük de ne zaman yaptıysam işim rastgitti hamile kaldığım ayda elimden geleni yapıp allah büyük dedim ve hiç strese girmedim toparla kendini rabbim vakti saati gelince versin ve verdiğiyle sınamasin