07 Mayıs , 2024, 21:29:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ATEŞ SENİ ÇAĞIRIYOR:))

Başlatan destina06, 16 Aralık , 2012, 13:19:11

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ayy - 31 Aralık , 2012, 14:14:22
canancım rabbim uzun ömürler versin kuzularına bidaha kötü şeyler yaşatmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

aynurum haklısın galiba :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Ayşecim çünkü kafan bu konudan ne kadar uzaksa o kadar iyi bizim için... Ben hamile kaldığım ay doktor normal yolla biraz zor demisti ve eşime 3 aylık tedavi vermisti bende nasılsa 3 ayı öyle böyle geçircez diye o ay hiç bişey düşünmedim hatta yumurtlama günlerinde izin alıp annemlere gittim eşimle ayrı kaldık 4-5 gün düşünsene hiç umursamadım resmen ve o ay geç yumurtlamışım eve geldikten sonra tek bir beraberlikte hamile kalmışım neden çünkü kafam rahattı hiç bu ay olacakmı olmayacakmı bile diye düşünmemistim bi nevi doktor ümitlerimi kırmıstı ama bu bende olumlu olmustu... ve her ay adet günümde idrar testi yaparken o ay günüm 3 gün geçmesine rağmen hiç test yapmadım sonra annemin ısrarıyla yaptığım bi testle öğrenmiştim meleğimi :(  Şimdi inan oturuqp bunu düşünüyorum yani ne yapsamda o ayki gibi rahat olabilsem kafamdan çıkarabilsem diye çünkü psikoloji bu iste % 100 etken malesef :(

destina06

sağol canım yaparım inşallah :opucuk: amin canım zaten bizi böyle güçlü kılan( zaman zaman dibe doğru vursak da)Allah'a sığınışlarımız yoksa nasıl dayanacağız ki.Dedidiğin gibi Allah bir şeyin ne yokluğu sınasın ne de verip onunla her şeyi en hayırlı zamanda bizim için en doğru zamanda versin :amin: :amin:

ayy

şulemmm canımmm benimmm inşallah dualrımız gercek olacak umudunu yitirme tatlım dua etmeye devam et rabbim ol diyecek uzak değil :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

canancım bende başlıcam kısmet olursa ama regli olayım sonra başlayım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aynurcum gercekten öyle kuzum ..bende bu aya kadar baya bir düşünmedim bebek falan gelmedi ama bu ay küre macuna başlayınca istemesende düşünüyorsun elde değil gün aşırı ilşkiyi bebek için yaptıgımızı biliyoruz mesela nasıl rahat olcaz ki :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

destina06

aynurcum canım senin kafan rahattı çünkü doktorlar size normal yolla zor dedi.Ben tedavi olmama rağmen ve o arada boş geçen aylarda nasıl olsa tüp bebek yaptırcağız salla gitsin şeklinde rahat olamadım hiç çünkü bize her doktor normal yolla olmaması için sebep yok dedi.Öyle olunca kafanın bi tarafında bu sabit :y25:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 31 Aralık , 2012, 14:17:39
sana bir dua vereceğim onu yap mutlaka canım kuzularim dualar sayesinde şifa buldu cuma akşamı yatsı namazından sonra hiç konuşmadan 2377 adet ya latif ya allah çek ve duani yap bunu diğer hafta perşembe gecesine kadar yap perşembe gecesi 2379 adet çek ve en büyük duani yap bana bunu biri verdi yaptım ve o hafta kuzularim hakkında mucizevi bir şey duydum hayaldi onu duymak beyin doktoru korkacak birşey olmadığını büyük bir hasar kalmayacağını söyledi ki bunu hiçbiri demiyordu birde o hafta ben başka birşey daha yaptım cumartesi gunu bir adet fetih süresi pazar günü 3 adet pazartesi 5 adet salı çarşamba perşembe 7 adet ve cuma günü sela vaktine kadar 11 adet fetih okudum dua ettim çok şükür o hafta bir mucizeye şahit oldun yer gök dua ile çok zor 3 ay gecirdim anlatmakla bitmez aynurum biliyor yaşadıklarımı allah razı olsun desteğini hiç esirgemedi ondan ve kardeşinden rabbim muratlarini versin dilerim tüm dualarınız kabul olur hayırlısından ama tek ve en önemli tavsiyem sana tevekkul et bunu inanarak yap ve allah büyük de ne zaman yaptıysam işim rastgitti hamile kaldığım ayda elimden geleni yapıp allah büyük dedim ve hiç strese girmedim toparla kendini rabbim vakti saati gelince versin ve verdiğiyle sınamasin     

Canancım canım Çok büyük sınavlardan geçtin Rabbim kimseye kaldıramayacağı yükü vermesin ama sen inancınla dualarında hepsinin üstesinden geldin çok sükür canım... Rabbim evlatlarına hayırlı ömürler versin...

ayy

evet sulecim benim rahatlığımda ordan geliyordu gecen aylarda çünkü dr lar tüpten başka olmaz diyorlar...
haklısın kuzum sebep yoksa  belki bu ay belki buay tutturuz diye düşünmeden edemiyorsun
ben tüpten başka olmayacagını bildiğim halde kür yaptım diye bile aklıma yeniden düştü :'( :'( :'( :'( :'( :'(

destina06

off ya şöyle beynimizi resetleyecek bişey olsa ve bizi bu konuda fabrika ayarlarımıza geri döndürseler :crybaby2:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: destina06 - 31 Aralık , 2012, 14:31:01
aynurcum canım senin kafan rahattı çünkü doktorlar size normal yolla zor dedi.Ben tedavi olmama rağmen ve o arada boş geçen aylarda nasıl olsa tüp bebek yaptırcağız salla gitsin şeklinde rahat olamadım hiç çünkü bize her doktor normal yolla olmaması için sebep yok dedi.Öyle olunca kafanın bi tarafında bu sabit :y25:

İşte seni bitirende bu zaten şulem keske bir ay hiç düşünmeseydin hiç aklına getirmeseydin hatta gün aşırıya falan da pek inanmıyorum kızlar kendinizi zorla bişeyleri yapmaya mahkum etmeyeceksiniz 3 günde olsun ama istediğiniz için olsun Rabbim ol derse hepsi hikaye cünkü o bi sekilde denk gelir... Sen 13-14-15 inci günlerde çalışırsın ama o ay geç yumurtlayacağın tutar belli mi olur aslında tamamen akışına bırakmak lazım ama nerdeeee bizde o kafa :(

ayy

yokk aynurummm illaaa kafayı tozutacaz böyle ama elde değil kuzum tozutmamak :'( :'( :'(

HASRET!M S@N@

sağol aynurum allah razı olsun senden ve tüm desteğini esirgemeyenlerden ayşem bu söylediklerim seni heveslendirmesin ama senin için içime güzel şeyler doğuyor sanki yakında güzel şeyler olacakmiş gibi geldi geçen telefonda diyecektim umut etme diye söyleyemedim ama dayanamadım inş hislerim gerçek flu hepiniz dualarım da  siniz sizin ne hissettiğinizı benim gibi yaşayanlar anlar herşey istediğiniz gibi olsun       

ayy

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
cananım inşallah kuzum yaaa ama bende hiç umut yok sadece Allah ne verdiyse yapmaya çalışıyoruz ...ama rabbimin hazinesinde neler var neler belki bir umut sabrediyoruz işte :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Allahım inşallah ardıardına güzel haberler veririz  saadet aynur şule gülnur sevilay ayşeler suzan  çok eskiden kalmayız biz artık gelsinler  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ve isteyen diğer arkadaşlarada tez zamanda inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

destina06

Alıntı yapılan: moonlight - 31 Aralık , 2012, 14:37:09

İşte seni bitirende bu zaten şulem keske bir ay hiç düşünmeseydin hiç aklına getirmeseydin hatta gün aşırıya falan da pek inanmıyorum kızlar kendinizi zorla bişeyleri yapmaya mahkum etmeyeceksiniz 3 günde olsun ama istediğiniz için olsun Rabbim ol derse hepsi hikaye cünkü o bi sekilde denk gelir... Sen 13-14-15 inci günlerde çalışırsın ama o ay geç yumurtlayacağın tutar belli mi olur aslında tamamen akışına bırakmak lazım ama nerdeeee bizde o kafa :(

bundan sonra düşünmücem artık doktorlar bize de normal  yolla zor demişler gibi yapıp yoluma devam edicem başka çare yok :k06: :k06:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: destina06 - 31 Aralık , 2012, 14:50:17
Alıntı yapılan: moonlight - 31 Aralık , 2012, 14:37:09

bundan sonra düşünmücem artık doktorlar bize de normal  yolla zor demişler gibi yapıp yoluma devam edicem başka çare yok :k06: :k06:

Aynen canım sen öyle düşün  en iyisi öbür türlü seni yer bitirir bu mesele :k06: :k06:

ayy

efetttt kuzum  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:
inşallah kuuzm inatcın da gelir belkide gelmiştir :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayy

az gülek bariiii :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

bunun yeri burası degil başka topişe ekledim ama istedimki azcık havamız dagılsın :k06: :k06: :k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk: