28 Nisan , 2024, 03:26:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

depresyona giriyorum galiba...

Başlatan serife26, 15 Aralık , 2012, 14:50:58

« önceki - sonraki »

serife26

geçenlerde yazmıştım eşimle doğum günümde birtakım olmaması gereken olaylar yaşadık.bana ağır sözler sarfetti.laf lafı açtı ve sinirlendi, dırdırımdan bıkmış,eve gelmek istemiyormuş akşamları böyle şeyler dedi.ben de cevaben herkesin acayip mutlu hayatları var sanki,git gez dolaş var mı mutluluk gör dedim.buna cevabende:sen gittin gezdin,tozdun,geldin heralde,bliyorsun  dedi.
p.tesiden beri yüzüne bakmıyorum,konuşmuyorum bile.kendisi de hiçbir şekilde yanaşmıyor konuşmaya,bundan önce haklı haksız ne olursa olsun küssemde ben gittim derdimi anlattım yine,bu ne kadar sürecek böyle,bu denli umursamaz nsl olur bir insan,napmalıyım bilmiyorum,ztn midem sürekli bulanıyor,kilo kaybediyorum haliyle,ayaklarım kendi kendine seyiriyor gibi,psikoljim bozuldu resmen.

ayy

kuzum her evde böyle ara ara sıkıntılar yaşanıyor bazen dışardaki olumsuzlukları eve taşıyorz malesef sadece erkekler değil kadınlarda..ama erkekler bizim kadar duygusal değiller..
ben böyle durumlarda pek konuşmamayı yeglerim o döker içini rahatlar sakinleşincede konuşurum...
ama en güzeli akşam eve gelipte koltuga uzanınca  hiçbişey olmamış gibi yanına sokulurum ki acaip suclu hisseder kendisini pişman olur herşeye...tabi sorun da çözüllmüş olur bidahada yapmamamya çalışır..tabi bunlar çok eskidende 9.yılmızdayız artık kavga gürültü dır dır yok artık bebiş sevdasına öyle bi daldık ki ve bu problem bizi çok bağladı birbirimize ....
inşallah en kısa zamanda çözümlenir canım...
ben bazen eşime ufak tefek kızdığım zaman birden aklıma onun yoklugu gelir ve çok üzülürüm ya ona bişey olursa diye...uzatmam hiç bişeyi degerini onu kaybettikten sonra anlamak ve ceviz kabugunu doldurmayacak şeyler için onu üzmekten pişman olmak istemiyorum çünkü....

kaybetmenin acısı çok kötü ben bunu çok iyi biliyorum o yüzden her anı doyasıya yaşamak isterim kocişle...ölümlü dünya.....

çok konuştum galiba kusura bakma canım...ama şu şarkıyı bi dinle...

Ben bu yüzden hiç kimseden gidemem gitmem
Unutamam acı tatlı ne varsa hazinemdir
Acının insana kattığı değeri bilirim küsemem
Acıdan geçmeyen şarkılar biraz eksiktir

http://www.youtube.com/watch?v=x_eH238KpFI

serife26

sen ne tatlısın kız öyleee:)şarkıda yazmışsın.işin aslı ben sesimin ayarını yapamam diye düşüncelerimi fln yazıp oğluşumun eline verdim babasına verdi oda.sonra ztn geldi özür diledi bilmem ne.illa iteklicem ben ki özür dilicek ne garip iş bende anlamadım.öznur demişti bazen böyle durumlar insanları birbirine bağlar diye,bizdede bir nevi öyle oldu,kendimi ilk zamanlardaki gibi hissettim uzun zaman sonra.kendi haksızlıklarımın da farkına varmamı sağladı bu olay.bin nasihattan daha iyi geldi.

ayy

düzeldiğine çok sevindim canım benim :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
hep öyle olur zaten eviliğin benzini bittiğinde kadın iteler ardından :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
zaten yuvayı DİŞİ KUŞ YAPAR diyen hal etmiş. :director: :director: :director: :director: :director: :director:
asıl olan YUVAYI DİŞİ KUŞ KORUR bence :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbim kimsenin yuvasını bozmasın ve kimseye bahsettiğim pişmanlıkları yaşatmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bende ilk yıllarda mektup yazar okul dosyasının içine koyardım oda özür dilerdi bazende günler sonra bulurdu mektubu tabi biz ozaman çoktaaaaan barışmış olurduk :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
evliliğin olmazsa olmazları bunlar :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

evliliğin yaşı ilerledikçe bu kavgalar biranda kesiliyor bir elmanın tümü oluyor artık insan  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

hele bide bizim gibi aşılması çok meşaktli yollrdaysan daha da bir sarılıyor birbirine insan rabbim daha beter dert vermesin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: