gebelikte karın ne zaman belli olmaya başlar?

Başlatan beynâ, 14 Aralık , 2012, 14:36:51

« önceki - sonraki »

beynâ

kızlar şu an 14+5im 2 haftadır karnım belirgin bir şekilde çıktı,3 hafta önce gittiğimde kilo da almamıştım,normal mi şu an belirgin bir şekilde çıkması? bi de bu göbeğin tamamı bebek mi,bağırsaklardan kaynaklı da olabilr mi? ::) ::) :ehi: hiç inmiyor artık.. ::) ::)

@Melek Yüzlüm@

benim 5. ayında bile belli değildi ben o halde final sınavlarım vardı oraya gitmiştim arkadaşım hamile oldugumu anlamadıı son aylarında bir büyüdü ki sonrada çatladıı çok kötü görüntü oldu tabiki  :honk: :honk: :honk:

kişiden kişiye değişiyor senin ki çıkmış ne güzek tadını çıkarrr

muhribe

ben nerdeyse 4 aylıktım arkadaşlar hadi ne zaman çıkacak göbeğin diyorlardı  :ehi:
aslında bu karın yapısıyla alakalı bir durum
iç karnı geniş olanların karnı daha geç büyüyor

♣ ђคtเςє ♣

benimki daha 2 aylık ama iç karnım yokmuş top gbi bi şişlik var :D doktor 4 aylık belirgin olur dedi ama genelde zaten 4. aydan sonra çıkıyo :)

sukeyna

Benim uc aylikken vardı karnım canım neden erken olsun, kişiden kişiye değişir  ;)

Doktoruma sormuştum ic karnım mı dar diye oyle birsey yok sacmalama diye dalga geçmişti benimle :k06:

yasemin10

Canım kişiden kişiye değişir. benim daha 3 aylık bile olmadan göbeğim çıkmaya başlamıştı. halen çıkmış halde de devam ediyor  :ehi:  :ehi:

Balböceği

Yok anam yok benim de geç çıktı iyi çıktı ama karnım çatır çatır çatladı  :ehi:

Son uç ay büyüdü  :ehi:

beynâ

16 haftanın dolmasına kaldı 1 hafta, herhalde birden büyüyecek hali yok şapadanak demi :ehi: benm karnım bu boyutlara geliyordu kilo aldığım zaman,ondan rahat genişledi herhal ::) ::) :k06:

çıtır anne

benimde 16 haftama kaldi 3 gun  :hieyt:  :hieyt:
beynacim ayni gunlerde dogum yapcaz sanirim  :hello2:
bebisinin cinsiyetini ogrendinmi  :laughing7:

çıtır anne

beynâ

evet canm sanırım şafaklar yakın birbirine :k06: :k06: cinsiyet öğrenemedm daha 8-9 gün sonra doktor randevumuz,inş gösterir gizlenmeden :laughing7: sen öğrendin mi?

çıtır anne

kesin degil ama erkege benziyo dedi  :muzz: :muzz:
hayirlisu olsun yinede  :amin: :amin:

beynâ

çıtır anne

beynâ

ben 12+5te ense kalınlığı testi yaptırmıştm, ultrason ölçümü 13+2 idi :nazar: doktor büyük ihtimal cinsiyet kız olacak dedi ama bekliyoruz biz de bakalım :k06: