Şampuan tavsiyelerinizi bekliyorummm

Başlatan muhribe, 14 Aralık , 2012, 08:47:12

« önceki - sonraki »

muhribe

Kızlar 5 senedir falan Sebamed şampuan kullanıyorum.
Tertemiz yapıyor, yağlandırmıyor, memnunum aslında.
Ama tek sorun çok nemsiz bırakıyor saçımı. Saç kremi kullanmazsam taramak çok zor oluyor.
Hem güzel temizleyen hem de yumuşatan bir şampuan arıyorum.
tavsiyeleriniz nelerdir  :flowers:

emilytaly

MRB.SAÇIMDA BOYA VAR VE KİMYSAL İÇERİKLİ ŞAMPUANLARI KULLANDIĞIMDA SAÇIM KEÇE GİBİ OLUYORDU.KREM KULLANMADAN BANYODAN ÇIKMAM İMKANSIZDI.ŞİMDİ TÜRK MALI OLAN VE BİTKİSEL İÇERİKLİ İNSANA VE DOĞAYA HİÇBİR ZARARI OLMAYAN ERSAĞ ÜRÜNLERİ KULLANIYORUM.ARGAN YAĞLI ŞAMPUANI VAR ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM.KULLANAN ARKADAŞLARIMIN SAÇLARINDA GÖZLE GÖRÜLÜR FARKLILIK VAR DAHA DOLGUN VE CANLILAR.BENİM SAÇIM DA ÖYLE.EĞER BU ÜRÜNLERDEN KULLANMAK İSTERSENİZ SİZE YARDIMCI OLABİLİRİM.ÜYE OLDUĞUNUZ ZAMAN ÜRÜNLERİ İNDİRİMLİ ALIYORSUNUZ.BİR ÇOK ÜRÜNÜ DE VAR.ÜYE OLMAK İSTERSENİZ ERSAĞ.COM.TRDEN BEN YENİ ÜYEYİM BÖLÜMÜNDEN SPONSOR NO:536072 YAZIP KENDİ BİLGİLERİNİZİ DOLDURDUĞUNUZDA ÜYE OLUYORSUNUZ.İNTERNETTEN ÜRÜNLERİ ARAŞTIRABİLİRSİNİZ.

laracroftt

elseve kullanıyorum ben betusum
Elıdor kullanmıstım oda guzel ama suan memnunum bundan
Bıde reklamları vardı argenın varmıs ıcınde lorealın oda sanırım j.lo oynuyor hanı? Onu cok merak edıyorum. Bıtsın onu alcam ben :k06:

ayy

kullanmadıgım şampuan kalmadı.sarımsaklı bile kullandım.en son pantende karar verdim yeni çıkan yeşilli bişey kremide var aynından...kokusu kusmuk gibi geliyor bana(herkes begeniyor bi bana öyle geliyo) ama onuda saçlarımın uclarınnaa sürdüğm mis kokulu mavi suyla halletmiş oluyorum...fakat yeni bir şey öğrendim çok iyiymiş panten bitsin onu yaptırcam.aktar yapıyor bisüsür yag karışımını yine kendi bitkisel şampuanına karıştırıyor...
aslında bitmesini beklemezdim ama beklemeye beklemeye banyom şampuan standına dndü tabi hepsi yarım yamalak :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

muhribe

kızlar mesele ben saç kremi kullanamıyorum çünkü çok döküyor saçlarımı  :dontknow:
nude kullanıyorum %99 bitkisel diyorlar ama o bile çok döküyor
kremsiz sebamed de çok sertleştiriyor saçlarımı

FİGENN

evet benim saçımda çok yağlı, yağlı saçlar için şampuan alıyorum bu seferde çok kuruyor, krem kullanamıyorum döküyor saçımı
geçen avonun papatyalı bi şampuanı var yeşil renkte kutusu, çok memnun kaldım saçımı kurutmadan arındırdı yağlardan tavsiye ederim betül

muhribe

avon ürünlerini ablam kullanıyordu ona bi sorayım canım çok sağol  :opucuk:

bnsroni

3 hafta oldu bu seti kullanıyorum bmlara ek olarak durulanan bir bakımı daha var onuda aldım ...
Benim saçlarım fazlasıyla işlem gördüğünden çok kuru ve kırılıyor..
Son zamanlardada feci dökülmeye başladı..yağ sorunum yok..
Eskidende elseve in arı sütlü olanının setini kullanıyordum her ikisindende memnunum..
Arginin saç dökülmesini azalttı ,durulanmayan bakımda saça nem veriyor kurulukta gidiyor..
Argan yağını bende duydum bu arada arkadaşıma söyledim kuaföründen alacak kullanayım sonucu yazarım.

laracroftt

bensu bende merak edıyorum bu serıyı
Elseve bıtmek uzere carsıya cıkınca bı bakayımm :k06:

muhribe

elseve'i kardeşim kullandı çok döktü saçlarımı dedi  :dontknow:
kişiden kişiye farklıdır tabi

bnsroni

Ben liseden beri elsevin arı sütlü olanını kullandım hiç değiştirmeden.. Hamilelğimde bir arkadasım gliss al dedi pembesini aldım yaban gülü sanırım tam hatırlamıyorjm saclarımı delı gıbı kurruttu hamile olmasam dökülürdüde ama hamilelik saclarıma yaradı:))
Sonra bırakıp tekrar sampuanıma döndüm ama artık dökülmeye baslamıstı bende doğum snrası dökülmesine yordum.. Kısa zaman sonra gectıı.. 3 aydır takrar var ve saclarım o kadar aZaldıkı toplayınca ıncecık gelıyor elıme benim saclarım hep uzun ve gürdür cok morelım bozuldu sonra arkadasım bunu tavsıye ettı bırde argan yagını söyledı.. Şimdi argan yagınıda alıcam bakalım ne değişecek, bu arada argının sac dökülmemı azalttı gbı bıraz daha kullanıp daha ıyı anlıcam.
Aslında paraya kıyıp kuaförlerden pro bakımlardan set halınde almak lazım olmadı alıcam napım

iklima

Çok sampuan degistirdim.
Hepsinde ayri sorunlar yasadim.bitkiseller kurutup incecik yapıyor.diğerleriağırlaştırip inceliyor derken head shoulders a olan on yargima ragmen bi kaç aydir kullaniyorum.çok saç dokuyo demislerdi ama benimkini azaltti bile diyebilirim.
Ama yine yeterli değil
Saçlarım boyalı ve mat.biseyler yapmak saçımı canlandırmak istiyiruM.
Ama ne kullanicam bilmiyorum bi fikir verin canlar
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°º•✿gülümse01✿•º°

Ersağ'ın kremsiz şampuanını aldım, pişman oldum :-ooo
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...