27 Nisan , 2024, 08:07:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

adet kanamam kesilmiyor?

Başlatan ecem146, 13 Aralık , 2012, 09:15:18

« önceki - sonraki »

ecem146

3 ay önce kadar yumurtalık rezervi testi yaptım 1.3 çıktı adetlerim düzenli ve fshım hep normaldi.Ancak bu ay önce 5 gün kadar lekelenme 11 gündürde bitmeyen bi adet kanaması görüyorum iki aydır biosteron ve melatonin diye ilaçlar kullanıyorum doktorum ilaçlardan olmadığını devam etmemi söyledi bide bana menapozda kullanılan bi ilaç verdi ultrasyon yaptırdım bişey yokmuş kanamamın bukadar uzun sürmesine ise yumurta rezervimin az olduğunu oyüzden menapoza girebileceğimi söyledi ne yapacağımı bilemiyorum benimle aynı durumu yaşayan var mı acaba?yardımcı olursanız sevinirim.

masal12

canım hiç bilgim yok bu konuda... ama başka bir doktora daha gitmeni tavsiye ederim.. bakalım o ne diyecek?

nazlıyarim

Alıntı yapılan: ecem146 - 13 Aralık , 2012, 09:15:18
3 ay önce kadar yumurtalık rezervi testi yaptım 1.3 çıktı adetlerim düzenli ve fshım hep normaldi.Ancak bu ay önce 5 gün kadar lekelenme 11 gündürde bitmeyen bi adet kanaması görüyorum iki aydır biosteron ve melatonin diye ilaçlar kullanıyorum doktorum ilaçlardan olmadığını devam etmemi söyledi bide bana menapozda kullanılan bi ilaç verdi ultrasyon yaptırdım bişey yokmuş kanamamın bukadar uzun sürmesine ise yumurta rezervimin az olduğunu oyüzden menapoza girebileceğimi söyledi ne yapacağımı bilemiyorum benimle aynı durumu yaşayan var mı acaba?yardımcı olursanız sevinirim.
canım benimde yum.rezervimde azalma var geçen ay tüp bebek yaptırdım  sonuç negatif oldu ama 9 gün adet oldum 3 gün damla damla geldi ama 6 gün yürüyemedim bile bu ayda okadar sancı çektim ama 1 gün geldi 2 gün damla damla 3 günüm bugün hiç gelmedi bende yarın menapoz hormonlarıma falan baktırcam neden böyle oluyor bilmiyorum  :y25: allahım yardımcımız   :amin: olsun bitki takviyesi kullan ben netten yum.rezervini ve kalitesini arttırıcı takviyeler aldım 3 gün oldu kullanıyorum bakalım ne olucak  :dontknow: 
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

canım gecmiş olsun.bencede başka bir dr git  degerlerin normal çıkıp nasıl birden menopoza giryorsun anlam veremedim.inşallah herşey yoluna girer en kısa zamanda :amin: :amin: :amin: :amin:
bende haziranda aşılama olmuştum ondan öncede 2 kez çatlatma iğnesi olmuştum bizde tüp yaptırcağız...ama şunu farkettim daha  önce kullandıgım ilaçlardan sonra resmen hormonlarım kafayı yemişti hatta gecen ay 10 gün geciktim(normalde hayatımda hiç gecikme yaşamadım)ve kanamam resmen zift gibiydi ve 10 gün sürdü...kisten falan şüphelendim önce ama düşününce anladımki hep o ilaçlar böyle yaptı...şimdi yine regliyim ve çok şükür normale döndü içim rahat artık.bence dr bir görün canım :opucuk: :opucuk: :opucuk:

beynâ

canım ben hamile kalmadan 2 ay önce tam 17 gün boyunca adet görmüştüm.. :-ooo :-ooo günlük hayatımın bi parçası gibi olmuştu sanki hep öyle yaşıyormuşum gibi.. :ehi: :ehi: diyordum bi sonraki ayla birleştirecek herhalde diye :ehi: :ehi: doktora gitmiştim 10 günü geçtiğinde,birkaç ay önceki kan testi sonuçlarına baktı,ayrıca yine ultrasonla baktı hiçbir sorun yok.. stresten de olur büyük ihtimal öyle dedi,ki öyleymiş gerçekten..iki ay sonra da hamile kalmıştım  :laughing7:

eskiler böyle olunca hamilelik öncesi yeri temizlenmiş derler, nitekim bende öyle de oldu.. aklına kötü birşey getirme hiç bir şey çıkmadıysa stres sebeplidir.. :icon_thumright: :icon_thumright:

ecem146

teşekkür ederim arkadaşlar cvplarınız için nihayet kesildi kanamam doktorum menapoz için bi ilaç verdi onu kullanıyorum.rahim içine ayrıntılı bakılması gerekiyormuş oyüzden doktora gitcem umarım bi sıkıntı çıkmaz yumurta sayım tüp bebek için elverişli olur.Allah herkesin sıkıntısını gidersin

ecem146

sonunda doktora gittim baktı bişeyim yokmuş yumurtamda varmış içim rahatladı ya kısmet olursa ocak ayında tedaviye başlıcam

minikkelebek

Çok şükür canım,Allah yüzünü güldürsün...  :amin:

ecem146

amin canım saol teşekkür ederim.İnşallah seninde dondurulmuşların tutar ikiz olarak moralini bozma olacağına inan