Ne olur bir bakın :((

Başlatan meryemcce, 09 Aralık , 2012, 12:21:04

« önceki - sonraki »

meryemcce

ya arkadaşlar 32 haftalık gebeyim 29 hafalıkkken katetral opersayonu geçirdim böbrekten.ağrılarım çok oldu operasyon önceside sonrasıda.şimdi de göğüslerim büyüdü fakat elime kitleler geliyor neredeyse ağlıcam moralim çok bozuk.sizinde göğüslerinizde böyle kitleler oldumu yaa ne olur yardım edin ne yapıcağımı bilemedim bide o çıkarsa ne olur artık bilemem   :crybaby2: iyi birşeymi normalmi değil mi anlıyamadım bir türlü internette hiç bilgi alamadım sanki çok olumsuz şeyler yazıyor.Eşimede birşey diyemiyorum adam gurbet ellerde ne gecesi kaldı ne gündüzü işi bıraktı doktor doktor gezdi.şimdi kötü birşey çıkarsa gene nası diyeyim bilemedim off  :( kimseyede soramıyorum çevremde bi dahaki kontrole gidene kadar fenalık geçiricem nerdeyse.sizde bu tür kitleler oldumu ne olur yalnız bırakmayın moralim çok kötü   :crybaby2:Rabbim tüm herkese hayırlı gebelikler nasip etsin hamilee olanlarada bir an önce kurtulmayı  :-[
Ben bir daha dünya'ya gelirsem lütfen bazıları gelmesin

muhribe

canım bence ihmal etme doktora görün
ben böyle bişey yaşamadım, duymadım da
sadece süt bezlerinin çalışmasına bağlı olarak sertleşme ve büyüme olmuştu göğüslerimde  :dontknow:
inş kötü bir şey değildir  :amin:

meryemcce

inşalla yaa neden böyle oldu anlıyamadım  :(

meryemcce

yoksa kitle dedikleri daha değişik birşeymi ki :(( şişlik var süte başladığımdan beri şişlikle olan yuvarlak yuvarlak şeyler.acaba onlar kitle değilde ben mi karıştırıyorum  :crybaby2: napıcam yaa Allahım burayı okuyanlar dua edin ne olur psikolojik olarak kötüyüm çokk  :crybaby2:  :crybaby2: :-[

bnsroni

Canım hamilelik ilgili diye düşünüyorum canını sıkma olumlu düşün derim..
Hala emziriyorum ve arada elime küçük kitleler geliyor özellikle regl öncesi..
Sen yinede doktoruna bir sor yönlendirsin seni.

meryemcce

bende de daha önce hiç yoktu bu kitleler 3 gündür göğüslerimde bir hassasiyet ve acıma var onunla beraber elme gelmeye başladı 2 göğsümde de inşallah gebeliğe bağlıdır Allahım  :amin: doktora gitmeme 2 gün var mutlaka sorucam inşallah kötü birşey değildir yoksa ne yaparım bilemiyorum  :-[

meryemcce

almila__

09 Aralık , 2012, 13:38:25 #7 Son düzenlenme: 09 Aralık , 2012, 13:40:48 almila__
canım bende hamılelgımın son zamanlarında goğsumde elime gelen bı kıtle vardı bazen çok sertleşıyordu bazende kucucuk oluyordu bıopsı yaptılar sonucunu dogumdan sonra almıstım tehlikeli bisey oolmadıgını ama buyudugunu solemıslerdı gel alalım falan demıslerdı bende oglumu emzırmek ıstedıgım ıçın hemen gıtmedım oğlum sutten kesıldı kı bu 2 yasını buldu gıttım doktora kontroller falan yapıldı amelıyat oldum alındı hamartoma adında ii huylu bı kıtleydı vucudum bunu uretmeye meyıllıymıs, hamılelıkte de vucut savunmasız kaldıgı ıçın kendını ortaya cıkarıyormus canım inş senınde onemlı bıseyy degıldir kendını strese sokup bebişini uzme :opucuk:

burcum

dar una sor canım o daha iyi bilir umarım herşey yolundadır :amin:

yasemin10

Canım geçmiş olsun. Süt bezeleri olabilir. Zaten yakında doktora gidecekmişsin ona sorarsın. Moralini bozma.

meryemcce

teşekkür ederim yaa inşallah süt bezesidir ayy öyle süt bezesi derse doktorum sevincimden boynuna atlarım herhalde  :crybaby2: zaten bir operasyon geçirdim çok zor oldu benim için birde kötü çıkarsa artık  ne yaparım bilmem :crybaby2:  :crybaby2:  Allahım herkese yardım etsin  herkese en başta sağlık versin inşallah  :amin:

laracroftt

bende de fıbroadenom var. Hemde bı dunya... 20tane vardır herhalde. Irılı ufaklı sertlıkler. Iyı huylu kıst ıste. Emzırınce gecme ıhtımalı varmıs ama henuz kontrole gıtmedım. Ve bu yuzden dogum kontrol hapı yasak bana,kotuye cevırmesın dıye. Endıselenme senınkıde boyle bıseydır. Hormonlarla alakalı,vucut yapıyor. Sıkma canını  :aferin:

Balböceği

İnşallah bir şey yoktur  :amin:

meryemcce

Biraz olsun içim rahatladı işte benimde irili ufaklı ve de çok  :dontknow:

laracroftt

tamam cnm ıste sut bezesı de denıyor fıbroadenom zararsız kıstler. Bazen kuculurler bazen buyur bazende kaybolurlar.senede 1 kere ultrasona gırersın ıcın rahat eder baska bıseye gerek yok. Adet zamanları agrı yapar,sızlar. Baska bı sıkıntı yaratmaz