29 Nisan , 2024, 01:44:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yürüteç önerisi

Başlatan benanneyim, 08 Aralık , 2012, 20:02:55

« önceki - sonraki »

benanneyim

ben ilk konum ilk mesajım sürekli sizi takip ediyorum üye olmadım.

temmuz doğumlu kızım var :nazar:

yürüteç almak istiyorum önerisi olan varmı   :love9:

__nil__

verdino marka yürüteç kullanıyoruz kızıma araba gibi kımızı beyaz memnunum halıda da rahatça gidio

@Melek Yüzlüm@

bende almak istiyorum süreklikucak istiyo kızım ama bilemedim nsıl bşialsam

~ERVA~

Kaç aylık olunca kullanıla bilir yürüteç kızlar

@Melek Yüzlüm@

he bende onu merak ediyorumm :dontknow: :dontknow: :dontknow:

~ERVA~

Ay hep kucakta ya zor oluyor ama bnm kızım 5. Ayına
Girdi kullana bilirmiyiz acaba

__nil__

intrnette 8.aydan itibaren yazıo ben 7 aylıkken aldım ve bindirmeye başladım

kelebegimm

Yurutecin üzerinde 6. Aydan itibaren yaziyo diye biliyorum ben ama emin degilm :dontknow:

]

__nil__

Alıntı yapılan: kelebegimm - 19 Aralık , 2012, 01:05:01
Yurutecin üzerinde 6. Aydan itibaren yaziyo diye biliyorum ben ama emin degilm :dontknow:

yani aslında işin özü şu yürüteçi kullanan bebek oturuyor olalı çünkü ya oturucak ya ayak durucak o nedenle çocuk oturmuosa vs. yürüteç çocuğu yorar ve zorlar.oturma vs 6.ay denir ama her çocuk bir değildir tabi.bence en erken 6-7.ay olmalı ve herkes kendi çocuğuna göre değerlendirmeli.

birde tavsiyem çok tekerlekli alın.
chicco yu kuzenim aldı halıda gitmio haberiniz olsun
internette yorumları okuyun markalarla ilgili
birde çok geniş alınca kapıdan geçmio aklınızda bulunsun

Balböceği

Şu da aklınızda bulunsun   :k06: alt tekerleklerinin orda korumaları oluyor kimin de olmuyor

Bunlar merdivenlerden falan düşmemesi için yeri tutuyor  :icon_thumright:

kelebegimm

Bana herkes alma diyo zararlı diyo bu tutupta götürülen tekerlekli önünde oyuncakları olan bişey gar resmini bulusam eklerim ondan almayı düşünüyorum bide hopsa Alcam kapıya asmaya

]

Balböceği

Kız hele paşam büyüsün ne yapacan alpta şimdi  :dontknow:

Hemen almaya kalkma zamanını bekle daha sıra gelmedi size  :ehi:

Zararlı erkek bebekleri için, ben 15 taş çatlasın 20 dakika bindirdim..

Zaten çok çabuk yürüdü.

kelebegimm

Alıntı yapılan: Paşanın♥Annesi - 19 Aralık , 2012, 01:24:06
Kız hele paşam büyüsün ne yapacan alpta şimdi  :dontknow:

Hemen almaya kalkma zamanını bekle daha sıra gelmedi size  :ehi:

Zararlı erkek bebekleri için, ben 15 taş çatlasın 20 dakika bindirdim..

Zaten çok çabuk yürüdü.
Kız bi heves ediyozki Efe'nin ellerden tutyoruz yürüyor hop hop yapiyo
Tabi Cook erken daha ama olsun aliyim evde Dursun :-)  gerci bizim almamız bir ayı bulur daha

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar yürütec iyi oluyo birazda oyaliyo rahatliyosun  :k06: ben ecrine 7ayliktan sonra 10dk filan aralarda koydum alissin diye zaten hemen sürebildi 8aydan sonra en fazla yarim saat koydum halada öyle cünkü fazlasi bebegin belini agritiyomus iyi deilmis

bide buna benzer aldik.cok yürüyemiyo korkuyo  :k06: cok hizli gidiyo düsüyo daha erken sanirim  ::)
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

BegumMidilli82

HANIMLAR TEKRAR MERHABA :wave:

oğluşum doğduğunda dayımız kraftın spark yürüteçini hediye olarak almıştı. doktorumuza danışarak 6.aydan itibaren günde yarım saat-bir saat yavaş yavaş kullanmaya başladık ilk başlarda ayaklar tam olarak yere değmiyordu ama ona oturduğuu zaman yürüteçin üzerindeki oyuncaklarla oynamaya bayılıyordu :) :) gel zaman git zaman oğluşum o yürüteç sayesinde ilk adımlarını atmaya başladı :) oğluşum yürümeye başladıkdan sonrada amcamızdanda bir kraft bisiklet hediye gelmişti :) :) her iki ürünlede alakalı herhangi bir sorun yaşamadığımız için kraft markasının güzel bir hediye olacağını düşünerek arkadaşımın kızına da kraftın yürüteçlerinden bir model almıştık kızımızda oğluşum gibi o yürüteç sayesinde yürümeye başladı velhasılı kelam kraftın ürünlerinden ben ve çevrem gayet memmun kaldı size de tavsiye ederim :) :)