kizlar tup bebek fiyati bide nerede yaptirdiniz bana yardimci olurmusunuz

Başlatan baltzi, 07 Aralık , 2012, 14:42:22

« önceki - sonraki »

baltzi

kizlar tup bebek hersey dahil nekadar fiyat olarak.. vede hangi sehirde ve nerede yaptiridniz bende yaptirmak istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim

ayy

tatlım geçmiş olsun..
ben bursa acıbademde yaptıracağım ilerleyen aylarda..
fiyatı ilaçlar dışında 4250 bana 3900 indiler...
ilaçlar 1700 ama drumun yönlendirdiği eczane 1200 dedi...
ayrıca bazı testler var bikaçını  ssk yapıyor ama önemlilerini yapmıyor drum bizden 2 test istedi özelde yapılan ama ben kan pıhtı ve eşime genetik yaptırdık yine drumun yönlendirdiği yerde oda 250 oldu.özelde yapılan bu testler mesala pıhtı testi normalde 1500 genetiğin bilmiyorum ama oda pahalı diye biliyorum...ama çok şükür iyi bir dr tercih etmişim Allah razı olsun drumdan...rabbim iyilerle karşılaştırsın inşallah tedavinde pozitifi görürsün canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Kizlar Allah yardım etsin  :amin: inşallah tedaviye gerek kalmaz  :amin:

Sanki arsa alıyoruz fiyatlar çok uçuk  :crybaby2:

ayy

evet kuzum ya manevi olarak çöktüğümüz yetmiyor gibi bide maddi olarak soyuluyoruz resmen.inşallah ilk denemede olur yoksa ikincide çok yıpranacağız ...canı saolsun yeterki gelsin kuzular diyoruz ama gelmesi içinde maddi olarak güçlü olmak zorundasın paran yoksa çoukta yok :'(

minikkelebek

Ben İzmir Kent hastanesinde yaptırıyorum hastane +ilaçlar 6500 Tl. pakete dahil olmayan tahlil vs saymıyorum bile...

nazlıyarim

Alıntı yapılan: baltzi - 07 Aralık , 2012, 14:42:22
kizlar tup bebek hersey dahil nekadar fiyat olarak.. vede hangi sehirde ve nerede yaptiridniz bende yaptirmak istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim
ben anadolu sağlık merkezi gebzede yaptırdım tahlillerimi dışarıda yaptırdım 160 tuttu.transfer opu işlemi için hastaneye 3980 verdim ammavelakin iğnelerim 3.500 tl buldu :( yum.rezervim az olduğu için 900 puregon oldum şişesi 740 ve diğer iğnelerde bu çıkan paraya dahil.keşke bide tutsaydı :(
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Aşkk

kızlar hiç bilmiyordum fiyatları ne kadar pahalıymış  :y25: :y25: :y25:

büyük zorluk  :sad1: Allah yardımcınız olsun inş tez zaman da bebişlerinize kavurşunuz  :amin: :amin: :amin:

sukeyna

Canım ben İstanbul da memorial hastanesinde yaptırdım paket fiyatı 2000 Euro, bunun dışında ilaçlara para harcıyorsun yalnızca  :icon_thumright: ve mükemmel bi hastane cok memnun kaldım ben..

bhrssyy

canım merhaba.ben ıstanbul goztepe medıcal parkta yaptırdım 3.500 hastaneye 1.200 de ılaclara verdım cokta memnun kaldım tavsıye ederım hakkınızda hayırlısı olsun ınsallah melegıne kavusursun.