döllenmesi olmayan varmi?2.si icinne kadar beklemeli?hangi yöntem iyi bu durumda

Başlatan aycamayca, 07 Aralık , 2012, 13:25:10

« önceki - sonraki »

aycamayca

slm kizlar.. yumurtalarim toplandi.. ama sadece 1 tane bulmuslar.. esimin spermi de iyi durumda dediler.. ama malesef döllenme olmamis.. saka gibi.. sizin de basiniza geldiyse neler tavsiye edersiniz.. ne kadar beklemek gerekiyo bu konularda aydinlatirsaniz cok sevinirim... tesk.ler :/

Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana

ayy

canım geçmiş olsun ben bu konuyla ilgili  çok bilgim yok ama eczanelerde satılan vitaminler var druna da danışarak  kullanabilirsin yada kürler özellikle saracoğlunun sitesine bakmanı tavsiye ederim.
eger vitamin falan kullanırsan ilacın bitimine kadar beklemen iyi olur diye düşünüyorum çokta bekleme ...hem drun söylemiştir her tedavi farklı sonuclar doğurabilir yani bi sonraki tedavindede aynısını yaşayacaksın diye birşey yok ...inşallah emeklerin boşa çıkmaz canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

aycamayca

Alıntı yapılan: ayy - 07 Aralık , 2012, 20:42:39
canım geçmiş olsun ben bu konuyla ilgili  çok bilgim yok ama eczanelerde satılan vitaminler var druna da danışarak  kullanabilirsin yada kürler özellikle saracoğlunun sitesine bakmanı tavsiye ederim.
eger vitamin falan kullanırsan ilacın bitimine kadar beklemen iyi olur diye düşünüyorum çokta bekleme ...hem drun söylemiştir her tedavi farklı sonuclar doğurabilir yani bi sonraki tedavindede aynısını yaşayacaksın diye birşey yok ...inşallah emeklerin boşa çıkmaz canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

tesekkür ederim.. ben almanya da yasiyorum.. cok dilde bilmiyorum malesef... dolayisiyla da arastirma sansim yok.. daha doktorla da konusmadik.. bakalim ne diycekler merak ediyorum.. tekrar saol yorumun icin
Kismet etmis ise mevla; el getirir, yel getirir, sel getirir. kismet etmez ise mevla; el götürür, yel götürür, sel götürür..
Hz. Mevlana

ayy

canım Allah yardımcın olsun bide gurbet ellerdesin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
eczanelere falan danış vitamin için enazından :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

nazlıyarim

canım bal tarçın çörek otu karıştır sabah akşam ye.birde kesin oralarda türk marketleri vardır.sipariş verirsen onlar sana muhakkak macunlar temin ederler.   
BENİM HALA UMUDUM VAR...

aycamayca

Hz. Mevlana

sevilay21

scwangerschaft 1 femibion diye bir vitamin ilaci var bunu doktoruna söyle zaten recete olmadan alamiyorsun almanyada böyle ilaclari doktorun sana zaten vericektir bu ilaci hamilelik öncesi bunu kullaniyorsun cok iyi bir ilac benim arkadasimda benim gitdigim doktora gitdi oda hamis kalamiyordu düsük yapiyordu hep simdi kizi olucak dogumuna az kaldi hangi sehirde yasiyorsun yardimci olamaya calisirim

aycamayca

Alıntı yapılan: sevilay21 - 27 Aralık , 2012, 15:04:43
scwangerschaft 1 femibion diye bir vitamin ilaci var bunu doktoruna söyle zaten recete olmadan alamiyorsun almanyada böyle ilaclari doktorun sana zaten vericektir bu ilaci hamilelik öncesi bunu kullaniyorsun cok iyi bir ilac benim arkadasimda benim gitdigim doktora gitdi oda hamis kalamiyordu düsük yapiyordu hep simdi kizi olucak dogumuna az kaldi hangi sehirde yasiyorsun yardimci olamaya calisirim

cnm biliyorum o ilaci ben de kullandim folik asit ilaci o.. simdi baska bisey verdi dr. ayni ayardaymis vitamin ilaci onu kullaniyorum.. o da folik asit yogunlukta.. folio forte adi.. ´tesk. ederim sevilaycim.. sana diger konu basligindan cvp yazdim.. konusalim tatlim.. öpüyorum..
Hz. Mevlana