DİŞ VE İŞTAHSIZLIK

Başlatan hümeyra_t_e, 06 Aralık , 2012, 17:50:26

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

06 Aralık , 2012, 17:50:26 Son düzenlenme: 06 Aralık , 2012, 17:52:17 hümeyra_t_e
arkadaşlar emre diş çıkarıyo yine köpekdişlerini çıkarmadı daha kuzum sanırım onlar çıkcak ama çok iştahsız daha önceleride iştahı kesilmişti ama bukadar değil.
Hiç ama hiç yemiyo kaşığı görünce kendini yere atıyo napıcam bilemiyorum süt içiyo tek bazen onuda içmiyo.

İştah açıcı bişey öneriniz varmı başınıza gelmiştir illaki böyle şeyler anneler. SEVENSEAS diye bi balık yağı varmış kullandınızmı kullaniyim mi ben.yada başka ne tavsiye edersiniz..cvplayacağınızı umarak tşekkür ediyorum şimdiden

hümeyra_t_e

Bluegirl

Canım sevenseas ı kullanıyoruz işe yarıyor azda olsa tavsiye ederim
Bazen kansızlıktanda olabiliyor iştahsızlık
Yakın zamanda kan testi yaptırdınızmı

hümeyra_t_e

yok yaptırmadık canım geçmezse eger gtcem dr ama bakalım

Bluegirl

Benim kızımda 20 aylık biara hiçbişey yemiyordu
Biraz kansızlıkta varmış Demir ilacı ve sevenseas la baya iştahı geldi
Çok şükür yemeye başladı

<<AyBüKe>>

Canım senin oğlunla benim kızımın arasında çok fark yok sanırım 10 gün falan olması lazım.

Asya da şu an an öyle , kaşığı görünce ağlıyo çığlık çığlığa .

Hiçbişey yemiyo sadece süt içiyo .

Ceviz veriyorum bide kabak çekirdeği falan yediriyorum bişey yememesinden iyidir diye.

Ben doktora da götürdüm bütün tahlillerini yaptırdım hepsi temiz çıktı  :nazar: 

Bu dönemde dişten oluyo sanırım , kabarmış hep dişleri dedi doktor.

Biz hiç şurup içemiyoruz , anında kusuyo içince .  Vitamin damlası verdi o yüzden doktor, herşeyin damlasını kullanıyoruz  :sad1:

Ben o yemedikçe her gün ağlıyorum inan ki artık napıcağımı şaşırdım , en sevdiği yemekleri bile yemiyo 
:y25:

hümeyra_t_e

aynen canım bende ne yapıcagmı bilemiyorum cok zorlamıyorum yesin diye zorlayınca daha kötü olur diye.benimkide öle bisküwi fln yiyo bazen bilmiyorum geçer inş biran önce

paşamm

Arkadaşlar oğlumda bikaç gündür bi huysuzluk var anlamıyorum. Bi iyi bi huysuzluk memnun edemiyorum bir türlü. İnanılmaz derecede elini ısırmaya çalışıyor sanırım ilk dişimiz çıkacak sancı veriyr jel sürüyrm damağına saniyesinde yalıyor jel falan kalmıyor birisi karbonat sür dedi ilk defa duyuyorum karbonatı bilen deneyen var mı?

hümeyra_t_e

ben hiç duymadım canım karbonat ben oğlumun diş sancılarında ağrı kesici ateş düşürücüden başka şeylerde fayda bulamıyorum

Balböceği

Ser ve soğuk şeyler ver örneğin havuç ver soğuk olsun.

Allah yardım etsin zor bu dişlerin sancısı.  :amin: