Tüp bebek tedavisine başladık

Başlatan minikkelebek, 06 Aralık , 2012, 12:24:55

« önceki - sonraki »

minikkelebek

Merhaba arkadaşlar,

Bir önceki ay 146 çıkan E2 hormonum 40 çıkınca Doktor tahlil sonucu çok iyi,hemen başlayalım dedi ve tüp bebek tedavisine başladık.Bir anda başlamamız sürpriz oldu,çok mutlandım kendimi çok iyi hissediyordum.Ama 5. gün dün gittiğimizde sadece 2 yumurta görüldü.Biri 7.5 biri 9mm.Doktor tahlil sonucuna göre,çok daha iyisini bekliyordum dedi,İlaç dozunu arttırdı.Yarın tekrar gidicem.Küçük olan yumurtalar varsa görülmeyebilir dedi ama 2 gelişmemiş yumurta beni çok mutsuz etti.Eşimin sperm sayısı az diye başladığımız tedavide bende de sorun çıktı :( Çok korkuyorum :(

ayy

canım tedaviniz hayırlı olsun ..minikler vardır arkadan gelen dozda yükselince yumoşların kendine gelir üzme kendini .bu sürecte psikolojin çok önemli düşünme bunları bırak drun düşünsün.inşallah kuzun gelir biranönce :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

minikkelebek

Yanıtını okuyunca bile ağladım ne kadar içten yazmışsın,inşallah yarın kontrolümde iyi haberler alırım,regl kanamam açık pembe renkli hala sürüyor,hormon iğneleri mi yapıyor bilmiyorum.Şu anda tek irtediğim yumurtalarımın yeterli sayıda,kalitede ve büyüklükte olması,sonradan yumurta sayısı artar mı gerçekten???

ayy

canım ben tüp bebek tedavimi erteledim ama aşılamada da iğne kullanmıştım önce iki yumoşum olmuştu bi sonrrkinde 3 ama küçüklerde var demişti.sonrakindede 6 güzel yumurtan ve halada arkadan gelenler var demişti fakat aşılama için 6 bile çoktu arkadakileri beklemedi ..seninkilerde biyüyecek üzme kendini.hem yarın drdan gelince yaz merak ederim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sunu sakın unutma bu sürecte en önemli şey senin psikolojin.ben tedavimi bu yüzden erteledim.ilk randevuda tam hazırdım ancak yegenim bir kaza gecirdi 45 gün önce (çok şükür şimdi iyi)ancak ben hala kendimi toplayamadıgım için tedaviye başlamak istemedim canım .
dualrımdasın herzaman inşallah pozitifi görürsün sonucta :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Balböceği

Allah hakkında hayırlısını versin canım, Rabbim inşallah emeklerini boşa çıkarmaz  :amin:

minikkelebek

Arkadaşlar çok sağolun desteğiniz çok iyi geliyor,eşim çok umutlu ben hissediyorum bu ay olacak bu iş diyor,ben onun hislerine güvenirim aslında.Düne kadar çok ama çok iyiydim hatta hastanede milleti teselli ediyordu,hastaneden çıkınca aklıma bile getirmeyip keyifli zaman geçirmeye bakıyordum ama dün Doktor gelişmemişler deyince bide sayı az olunca çöktüm resmen

ayy

canım en önemli olan senin sağlıgın unutma sen iyi olmazsan bebekte olmaz o yüzden kendini üzme :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
ayrıca eşin hissediyorsa bak olur kocişlerin hissi daha kuvvetli sanırım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bak ben  8 yıldır bekliyorum umutla...çok şükür saglıgım yerinde eşim yanımda mutluyum çok mutluyum bebekte geelecek vakti geldiğinde inanıyorum :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

minikkelebek

Allah hepimizin yüzünü güldürsün... :amin:

minikkelebek

Ayy yeğenine büyük geçmiş olsun canım iyi olmasına çok sevindim. :nazar:

ayy

Allah razı olsun tatlım rabbim hepimizin şifasını versin inşallah ve dermansız dert vermesin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:sende sakın umudunu yitirme ben hala umutluyum kuzularım gelene kadarda asla vazgecmicem onlardan :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

duygucuk

canım selam bende tüp bebeğe başlıcam yeniden 1 denemem oldu ama yumurtam oluşmadı hiç... senin ne sorunun var canım hormon değerlerin kaç çıktı ben bugün gene hormon tahlili yaptırdım dur bakalım nasıl çıkacak.benim önceki hormon sonuçlarım e2:120 fsh:24 prolaktin:28 lh:17 çıkmıştı amh:0.01 di sende sonuçlarını yazar mısın canım buraya.ne gibi ilaçları kullanacaksın yada kullandın yazarsan sevinirim... ben 1. denememizde menogon ve klomen kullanmıştım ama hiç yumurtam hiç olmadığı için transfer gerçekleşmedi umarım senin olurda yüzün güler arkadaşım...yaşadıklarımızı burada paylaşıp birbirimize destek olalım bu süreçte... dualarımızı birbirimizden esirgemeyelim...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

ayy

duygucum gecmiş olsun canım inşallah bu defa herşey yolunda gider ve meleğin gelir...sorun bana ise benim tüm degerlerim normal canım tek sorun eşimin sayısı...umutluyum ben ilk yorumunda degerlerini yazmış canım ...inşallah hepimizin yüzü güler canım rabbim yardımcımız olsun inşallah :amin: :amin: :amin: :opucuk:

minikkelebek

Merhaba arkadaşlar

Dün yazamadım.Dün tekrar gittik yumurtalarım gelişmeye başlamışlar.2 taneydi şimdi 8 taneler,ve küçüklerde var.Tekrar ilaç dozu arttırıldı.Pazartesi tekrar idicem inşallah istenen seviyeye gelirler...

duygucuk

Alıntı yapılan: Umutluyum ben - 08 Aralık , 2012, 10:28:04
Merhaba arkadaşlar

Dün yazamadım.Dün tekrar gittik yumurtalarım gelişmeye başlamışlar.2 taneydi şimdi 8 taneler,ve küçüklerde var.Tekrar ilaç dozu arttırıldı.Pazartesi tekrar idicem inşallah istenen seviyeye gelirler...

canım hangi ilaçları kullandın yazar mısın... sende yumurtlama sorunumu var... dozu felan ne kadardı...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

ayy

Alıntı yapılan: Umutluyum ben - 08 Aralık , 2012, 10:28:04
Merhaba arkadaşlar

gözün aydın tatlım dahada büyüyecek ve sayısı artacaktır yumoşların sen hiç strese girme...rabbim emkleriniizi boşa çıkarmasın inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: