''ayy'',_nil_, masal12, meleğimi istiyorum, aşkitoom, nerelerdesinizz ???

Başlatan BurcuÇ, 06 Aralık , 2012, 10:34:43

« önceki - sonraki »

öykükıvanç

benim eşimde bir tane bana şuanda iş bile yaptırmıyor.  kendisi gece gündüz çalışıyor bir de evde işle uğraşıyor bu ara. Allah razı olsun...

masal12

aferin  ona zaten öyle olması gerekir hamilelere iş mi yaptırılır canım sen 9 ay hatta logusalıkla birlikte 12 ay izinlisin  :) :)

BurcuÇ

güzellikler.....

Gebelık testı, adetın kaç gun gecınce kesın sonuc verıyor? bırde ne sorucam gebelık testıyle hastanede yapılan kan testı aynı fıyat değil mi??

masal12

canım ecz satılan gebelik testi 5 tl de var 25 tl var ama bence en iyisi kan testi.. sağlık ocakları ücretsiz yapıyor.. parasından değil de en doğru sonucu o şekilde öğrendiğin için mantıklı olan o..

ama biz tabi dayanamadıgımız için bi de kan testi yaptırmak kafa olarak insanı yoruyor evde kendi kendimize yapmak kolay oldugundan idrar testi cazip geliyor... adetin 1-2 gün gecince doğru veriyor...

BurcuÇ

Ya bugun adet gunum, cok sancımda var belım agrıyor bı kaç saate kadar olurum bellı  :y25:

şey dıe sordum burda özel hastane 20 tlye yapıyor ben daha once gebelık testı almadım hep kandan verdımde, aynı fıyatsa neden evden yapıyım dıe dusundum oyuzden sordum sağol  :icon_thumright:

tabı eger gecıkırse kı umudum yok

masal12

BurcuÇ

ayyy inşallah bıtanem ya sağol  :opucuk:

benım bu ay okadar akıntım oldukı, ama doktor yumurtan buyumemıs dedı... ama sankı sölemesı ayıp ıslanıyor camasırım öle yanı  :icon_scratch:

öykükıvanç

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 10 Aralık , 2012, 14:00:09
ayyy inşallah bıtanem ya sağol  :opucuk:

benım bu ay okadar akıntım oldukı, ama doktor yumurtan buyumemıs dedı... ama sankı sölemesı ayıp ıslanıyor camasırım öle yanı  :icon_scratch:
burcu ne yaptın canım adet oldun mu? ya da test yaptın mı? ya bir de idrar testi ben internetten alıyordum hep yumurtlama testleriyle o kadar uygun oluyorki internetten gittigidiyordan bak derim sana...

BurcuÇ

Öykücüm , bugun neler oldu bı bılsen  :y25:

Ben dün adet olmam gereklıyden olmadım, herzamankı gibi kesın hamıleyım dıe umutlar doğdu,...

Heycanla özel hastaneye gıttım kan testı vermeye, cok sıkısmıstım kı labatuıara gıtmeden wcye gırdım bıde ne göriyim kahva kahva gelmıs  :crybaby2: okadar kotu oldum kı cunku bılıyorum bu kahve pembe kırmızı olucak.. Hıc gorusmeden cıktım hastaneden . . .

Eczanenın onunden gecıyordum Allahım bu yerleşme kanaması olabılırmı dıe bı ıdrar testı aldım kı sonuç negatıf tek cızgı ıdı  :y25: :y25: :y25:

şimdi eve geldımkı çamasırımı değiştirmeye sadece bıkaç damla kahve rengı akıntı var devamı gelmemıs  :icon_scratch: :icon_scratch:

psikolpjım altust oldu  yaa doktor adet gorunce gel dedı yarın ıyada persembe gıdıcem artık

__nil__

ayy

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 11 Aralık , 2012, 21:45:05
Öykücüm , bugun neler oldu bı bılsen  :y25:

Ben dün adet olmam gereklıyden olmadım, herzamankı gibi kesın hamıleyım dıe umutlar doğdu,...

Heycanla özel hastaneye gıttım kan testı vermeye, cok sıkısmıstım kı labatuıara gıtmeden wcye gırdım bıde ne göriyim kahva kahva gelmıs  :crybaby2: okadar kotu oldum kı cunku bılıyorum bu kahve pembe kırmızı olucak.. Hıc gorusmeden cıktım hastaneden . . .

Eczanenın onunden gecıyordum Allahım bu yerleşme kanaması olabılırmı dıe bı ıdrar testı aldım kı sonuç negatıf tek cızgı ıdı  :y25: :y25: :y25:

şimdi eve geldımkı çamasırımı değiştirmeye sadece bıkaç damla kahve rengı akıntı var devamı gelmemıs  :icon_scratch: :icon_scratch:

psikolpjım altust oldu  yaa doktor adet gorunce gel dedı yarın ıyada persembe gıdıcem artık

canım yıpratma kendini kanaman geldimi peki yani daha öncede böylemi oluyordu leke şeklinde ..inşallah devamı gelmez :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
vucudundaki tüm değişiklikleri drunla paylaşmayı ihmal etme.dualrım seninle tatlım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
bence yarın bekle perşembe git dra :opucuk: :opucuk:

BurcuÇ

sadece gecen ay oldu bole, oyuzden doktor ılac verdı tekrar adet görim dıe ama anlamadım gıttı, bu ay rahım fılmı ıstıcektı

ayy

devam ettimi bugün peki :opucuk:
canım herşeyde bi hayır vardır bu sürecte yıpratma kendini kolay olmasada güçlü olmaya çalış.egerki reglin gelmişse 3 gün git druna zaten rahim filmide reglinden bikaçgün sonra yapılır.hem rahim filminden sonra hamiş kalma şansın dahada artıyor biliyorsun dimi :opucuk: :opucuk: :opucuk:

__nil__

Alıntı yapılan: ayy - 11 Aralık , 2012, 22:33:18
Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Aralık , 2012, 22:13:57
selamlarrr

hg canım bikayıp daha çıktı ortaya demek :opucuk: :opucuk:

yaaa çocuktan fırsat kalmıo ki bi yandan da kpss ye hazırlanıyorum dersaneye gidiyorum ders çalışıyorum filan arada bakıp çıkıyorum.