2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

nelss

nelss

ben girmeyeli nete doğumlar yaklasmıs baya  :muzz: :muzz:
canan nasıl oldun merakta bırakma bizi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok merak ediyorum haftaya pazar dogurcam mi yoksa erkenmi gelcek  gecde gelebilir  :icon_scratch: :k06: :k06: :k06: :love9: :-ooo cok heycanliyim  :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

nelss

bende heycanlanmaya basladım smdiden sanki doğuracak olan benimde  :ehi: :ehi:
kızlar doğum anlarınızı paylasn lütfen ama acılardan çok bahsedipte geride kalanları korkutmayın  :icon_pale:  :caca: :laughing7: :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nelss - 02 Eylül , 2013, 11:40:38
bende heycanlanmaya basladım smdiden sanki doğuracak olan benimde  :ehi: :ehi:
kızlar doğum anlarınızı paylasn lütfen ama acılardan çok bahsedipte geride kalanları korkutmayın  :icon_pale:  :caca: :laughing7: :laughing7:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:ilk firsatimda paylascam kiziminda dogum anini paylasmistim  :love7: :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,17.930.html

ahanda buldum hemen nasilsa aradan cok gecmemis  :ehi: :ehi: :ehi: okumak isteyen okusun ama sezeryanlan oldum  ::) insallah bunuda normal dogum olarak anlatmak nasip olur  :amin: :amin: :love9: :love9:

xxcansuxx

Canlar nasilsinizz
ben bgn dr kontrole gittim 2.5 cm acilma olmus sancilar duzensiz dedim suni versek hemn duzene  girer ama vaktin var nasilsa bekleyelim dedi.evde sanci yada suyun gelmesini bekle deedi birsey olmazsa cumaya kontrol dedi... Bizden haberler boyle

merak etmeyin cok giremiyorum ama aklim sizde opuyorum

Balböceği

Canım Allah kolaylık versin, doktor vaktn var diyorsa bekle inşallah suyun kendiliğinden patlar akabinde gelir paşamız  :k06: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bizde yarin sabah doktora gitcez bakalim acilma filan varmi merak ediyommmm  :k06: :k06: :k06: haber ederim gelince  :opucuk: :opucuk:

nelss

hadi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz kızlar  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

nelss

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

xxcansuxx----------------------------------------14 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

boncukgözlüm-----------------------------------15 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

begum0101----------------------------------------16 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

hakime89-------------------------------------------20 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

özdenşafakkırılmaz-------------------------------23 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

la_tahzen--------------------------------------------14 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

kuzucuk-----------------------------------------------17 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

heva---------------------------------------------------1 kasım  :binkybaby:  :nazar:   :love9:

nelss---------------------------------------------9 kasım(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

asya83-----------------------------------------------? ?  :binkybaby:  :nazar:

Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin İnşallah
...
:amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar bizde gittik geldik  :k06: :k06:
hersey yolunda acilma filan yokmus kapali dedi sade kisalma var dedi okadar haftaya sali tekrar gel bakalim dedi  ::)
nst de cok sanci cikmadi gecen hafta daha coktu simdi yok anlamadim  :k06: :k06: cumada hastaneye gitcem kilosuna baktircam tekrardan insallah kilosu artmistir  :amin: :amin: cünkü ben kilo alsin diye ha bire yiyom  :hungry: :caca: :caca: son iki haftada iki kilo almisimmmm  :-ooo :-ooo :cildir: :cildir: saglik olsun  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Balböceği - 02 Eylül , 2013, 22:25:37
Canım Allah kolaylık versin, doktor vaktn var diyorsa bekle inşallah suyun kendiliğinden patlar akabinde gelir paşamız  :k06: :amin:
:amin: :amin: :amin:

dr gelir bugün diye cmt çok net konuştuydu benim oğlan herkesi şaşırttı ayyy ne heyecanlanmış korkmuştum şimdi alıştım sancıda girip çıkıyor yine düzensiz bakalım sağlıkla gelsinde ne zaman gelirse artık...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 03 Eylül , 2013, 17:40:39
hersey yolunda acilma filan yokmus kapali dedi sade kisalma var dedi okadar haftaya sali tekrar gel bakalim dedi  ::)
nst de cok sanci cikmadi gecen hafta daha coktu simdi yok anlamadim  :k06: :k06: cumada hastaneye gitcem kilosuna baktircam tekrardan insallah kilosu artmistir  :amin: :amin: cünkü ben kilo alsin diye ha bire yiyom  :hungry: :caca: :caca: son iki haftada iki kilo almisimmmm  :-ooo :-ooo :cildir: :cildir: saglik olsun  :k06: :k06:

hayırlısı olsun gül geldiğinde sancın hemen açılma olur bende var açıklıkta noluyor  :ehi: :ehi:
inş. kiloda almıştır almadıysada üzülme doğuncaa birden toparlar hatta emin ol doğum kilosu fazla olandan daha kilolu bebek olur  :amin: :amin:

oğluşunu emzirecek misin ecrin emmemişti sanırım  :icon_scratch: :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Eylül , 2013, 22:57:13
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 03 Eylül , 2013, 17:40:39

hayırlısı olsun gül geldiğinde sancın hemen açılma olur bende var açıklıkta noluyor  :ehi: :ehi:
inş. kiloda almıştır almadıysada üzülme doğuncaa birden toparlar hatta emin ol doğum kilosu fazla olandan daha kilolu bebek olur  :amin: :amin:

oğluşunu emzirecek misin ecrin emmemişti sanırım  :icon_scratch: :icon_scratch:
:ehi: :ehi: :ehi: sorma ya acilma olsa bi dert olmasa bi dert  :ehi: :ehi: heyecan dorukta gören ne zaman doguruyon diyip duruyo  :-ooo :ehi: :ehi: ecrini cok emzirmedim en fazla 2ay filandi sanirim beceremedim ama bu sefer cok azimliyim süt yapan seyleri yicem insallah bu sefer sütümde olur acimda olmaz yaparim hevesim var cok  :love9: :love9: