2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

nelss

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

Beklenen Doğum Tarihleri

iyikivarsın----------------------------------------1 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

xxcansuxx----------------------------------------14 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

boncukgözlüm-----------------------------------15 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

begum0101----------------------------------------16 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

hakime89-------------------------------------------20 eylül  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

özdenşafakkırılmaz-------------------------------23 eylül(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

la_tahzen--------------------------------------------14 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

kuzucuk-----------------------------------------------17 ekim  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

heva---------------------------------------------------1 kasım  :binkybaby:  :nazar:   :love9:

nelss---------------------------------------------9 kasım(erkek)  :binkybaby:  :nazar:  :love9:

asya83-----------------------------------------------? ?  :binkybaby:  :nazar:

Rabbim sağ salim kucaklarımıza almayı nasip etsin İnşallah
...
:amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Benimki 5 ekim ama benim dusuncem 30 eylul  :ehi:  5 ekim zaten cumartesi gunune geliyor 30 olmasada 4 ekim aman ne karisik oldu   :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: nelss - 20 Ağustos , 2013, 09:42:45
dogum sırası bizim sayfamzda artık  :muzz: :muzz:

ayy ne guzel ne guzel  hadi canannn bekliyoruzz dogur sira bize gelsinn   kendimden once safakta seninkine bakiyorum kac oldu diye  :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 20 Ağustos , 2013, 09:25:35
insallah öyledir canım  :amin:
bize genelde erkeklerde görülüyor dedi gecedilir hemen sünnette yapılablr veya küçük bi operasy
on dedi ynede olumsuz bsey duymak canımı sktı 3 hafta sonra tekrar cagrdı bakalm  insallh düzelir
canım sünnet ettirilebilir zaten bende normalde 7.gün sünnet ettirmek istiyorum oğluşu inş. sünnet olduğu için

ama bak çocuk dr görür doğduktan 3 gün yada 1 hafta sonra ultrasona gönderir benimki sanırım 2 aylık falandı ultrasonla bakıldığında şimdi net hatırlamıyorum dr böbreğin biri büyük ama 6 yda normal boyutuna gelir dedi dediğim gibi hemen tek dr kalmayın bak bizimki geçti boşu boşuna operasyon falanda yaptırmayın aklınızda bulunsun diye yazıyorum

xxcansuxx

şimdi bir heyecan sardı korku mu desem  yoksa  :ehi: :ehi:

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ağustos , 2013, 11:11:32
benim kafa rahat en son benim sanırım  :suclu: :suclu: :suclu: :suclu:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 20 Ağustos , 2013, 11:12:30
bir doğurmaya başlayalım sıra sana çabucak gelcek merak etme çok yakın aralar biz biraz büyütürken sen napcaksın bakalım  :k06: :k06: :k06:

merk etme ben girerim sık sık k.valide gelir gider o zamana anam yanımda olur o kızımdan biliyor burayı merak etmez bu kız nette napıyor 2 çocukla diye  :ehi: :ehi:

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ağustos , 2013, 11:15:12
Alıntı yapılan: nelss - 20 Ağustos , 2013, 11:12:30
bir doğurmaya başlayalım sıra sana çabucak gelcek merak etme çok yakın aralar biz biraz büyütürken sen napcaksın bakalım  :k06: :k06: :k06:

merk etme ben girerim sık sık k.valide gelir gider o zamana anam yanımda olur o kızımdan biliyor burayı merak etmez bu kız nette napıyor 2 çocukla diye  :ehi: :ehi:
:nono: :nono: korkutamazsın beni  :ehi: :ehi:
gir canım ilk doğum yapacak olan sensin tecrübelerine ihtiyacımz var  :flowers:

nelss

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ağustos , 2013, 11:10:59
Alıntı yapılan: nelss - 20 Ağustos , 2013, 09:25:35
insallah öyledir canım  :amin:
bize genelde erkeklerde görülüyor dedi gecedilir hemen sünnette yapılablr veya küçük bi operasy
on dedi ynede olumsuz bsey duymak canımı sktı 3 hafta sonra tekrar cagrdı bakalm  insallh düzelir
canım sünnet ettirilebilir zaten bende normalde 7.gün sünnet ettirmek istiyorum oğluşu inş. sünnet olduğu için

ama bak çocuk dr görür doğduktan 3 gün yada 1 hafta sonra ultrasona gönderir benimki sanırım 2 aylık falandı ultrasonla bakıldığında şimdi net hatırlamıyorum dr böbreğin biri büyük ama 6 yda normal boyutuna gelir dedi dediğim gibi hemen tek dr kalmayın bak bizimki geçti boşu boşuna operasyon falanda yaptırmayın aklınızda bulunsun diye yazıyorum
eşimde dedi aslında istersen baska doktora muayene olalm dedi de istemedm basından beri bu doktora gidiyorum dye
tabiki baska doktorada giderm herhangi bi sorun olursa hemen yaptrmayı istemem yani

xxcansuxx

nels başka dr görünsende olur hem teyit ettirmiş olursunuz öyle birşey  var mı geçici mi diye
yine aynı dr devam edersin ne olacak ki...
bana dr suyun az böyle gidersen sezeryan dedi hemen üni.hast gittim orada gayet iyi çıktı yine kendi dr gittim o zamanda drum suyun bu sfer çok iyi naptın diyor  :caca: :caca: eğer az deseydi yine o dru bırakacaktım

şeker yüklemem yüksek çıktı mesela ben yine üni.hast.tekrar ettirdim ordada aynı sonuç çıktı...
ben ne derse desin dr hep başka drla kontrollü gittim çünkü gittiğim hastane özeldi para için bazı drların yapmayacağı şey yok Allah öylelerine denk getirmesin  :amin: :amin:

nelss

canım bende değistrmeyi düşünüyordum zaten geçenlerdede yazmstm bu son dyordum zaten esm istemedi değştrmemi ama memnunda deiliz son gittiğmde böyle söyleynce eşim anladı doktod o yüzden böyle konustu dedi bnde arada kaldm yani bakalm kısmet insallah hakkımzda hayırlı olur
özeli benimde kafam sarmıyor ama esmde devleti istemiyor  :violent1:

xxcansuxx

hakkında hayırlısı olsun canım içine sinmiyorsa dr araştır yine özel hastane olsun ama dr beğenmiyorsan değiştir yada şu durum için başka dr görsün...

aslında eşin haklı normal kadın doğum hastanelerinde,devlette doğum yapılmaz ben çok tırsardım yaşananları duyuyorumda... ben dediğim gibi özelde yaptım doğumu ama her olumsuz bir şey söylediğinde dr biz koşa koşa üni.hastanesine gidiyorduk..

bende sağlıkçıyım özle hastaanede çalıştım bazı şeylere şahit oluyorduk yönetimden kaynaklı... işin içinde olunca  özelde acaba mı ki diye düşünüyorum işte...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar  :flowers: :flowers: bugün gene doktordaydik nst girdim kontrol oldum sükür hersey yolunda  :amin: :nazar: sadece idrarimda gene kan cikti  :icon_scratch: baktirmak icin özel bi yere yolladilar insallah kötü bisey yoktur  :amin: bide bebegimin kilosu az diye kontrol edermisiniz dedim ama beni hastaneye yönlendirdi  :dontknow: gitcem bakalim insallah kilosu iyidir  :amin:
:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

sonuc geldimi gul baska yere gittinmi nasilmis bebegin kilosu

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Ağustos , 2013, 19:09:06
daha gitmedim en gec cumaya hastaneye gitcem bakalim almismi kilo  :dontknow: artik rüyama giriyo cok taktim  :caca:

nelss

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 21 Ağustos , 2013, 21:41:58
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Ağustos , 2013, 19:09:06
daha gitmedim en gec cumaya hastaneye gitcem bakalim almismi kilo  :dontknow: artik rüyama giriyo cok taktim  :caca:
insallah biseyin yoktur canım
insan ister istemez takıyor kafasına doktor olumsuz biseler söyleynce