2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

hakime89

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Ağustos , 2013, 21:29:33
Alıntı yapılan: hakime89 - 06 Ağustos , 2013, 21:27:32
aklıma geldi özdenşafakkırılmaz diye bi  arkadaş.bulgaristanlıt
bilemiyorum ki belki ailesinin yanına gitmiştir ziyaree doğum öncesi  :dontknow: :dontknow:
evett olabilir :) :) :)

xxcansuxx

canım ben çıkayım midem kötü görüşürüz ALLAHA  E.OL OĞLUŞUNLA

hakime89

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Ağustos , 2013, 21:32:38
canım ben çıkayım midem kötü görüşürüz ALLAHA  E.OL OĞLUŞUNLA
sende ablacım görüşrüz inş...

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Ben buralardayım kızlar geçenler de yazdım 1ağustosda kontrolumuz vardı oğlum büyümüş 43 cm olmuş 2 146 gr olmuş bide dönmüş doktorumuz sevindi çatal muanesi olduk normal doğum görünüyo dedi inş Rabbim nasip ederse nst ye bağladılar normal çıktı 20 ağustosda kontrolumuz var renkli dobler istedi doktorumuz neden bilmiyom ama

hakime89

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 06 Ağustos , 2013, 22:05:37
Ben buralardayım kızlar geçenler de yazdım 1ağustosda kontrolumuz vardı oğlum büyümüş 43 cm olmuş 2 146 gr olmuş bide dönmüş doktorumuz sevindi çatal muanesi olduk normal doğum görünüyo dedi inş Rabbim nasip ederse nst ye bağladılar normal çıktı 20 ağustosda kontrolumuz var renkli dobler istedi doktorumuz neden bilmiyom ama
maşallah canım bende seni merak etmiştim.çatı muayenesi ne nasıl yapıyolar ben hiç olmadım çok mu zor nasıl

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm annisler bizde geldikk  :flowers: :flowers: kizimi uyuttum az dinlenme zamani ne var ne yok
:nazar: :nazar:

hakime89

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 06 Ağustos , 2013, 23:34:11
slm annisler bizde geldikk  :flowers: :flowers: kizimi uyuttum az dinlenme zamani ne var ne yok
hoş geldin cnm iyilik sağlık senden ne var ne yok

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hakime89 - 06 Ağustos , 2013, 23:35:41
iyilik Allaha sükür  :amin: kizimlan ugrasiyom oglum tekmeleriylen bize eslik ediyo öyle geciyo günler  :k06: :k06: :k06: ay az kaldi hersey hazir bayramda doktora gitcem cok merak ediyom cünkü dogum hakkinda konuscaz  :muzz: :muzz: insallah hersey yolundadir normal olur bu sefer  :amin: :amin: :amin:

hakime89

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 06 Ağustos , 2013, 23:37:48
Alıntı yapılan: hakime89 - 06 Ağustos , 2013, 23:35:41
iyilik Allaha sükür  :amin: kizimlan ugrasiyom oglum tekmeleriylen bize eslik ediyo öyle geciyo günler  :k06: :k06: :k06: ay az kaldi hersey hazir bayramda doktora gitcem cok merak ediyom cünkü dogum hakkinda konuscaz  :muzz: :muzz: insallah hersey yolundadir normal olur bu sefer  :amin: :amin: :amin:
inşallah canım doğumun ne zaman senin kaç yaşındasın

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

zamaninda gelirse 15 eylül  :k06: kizim 3hafta geldigi icin icimde erken dogum korkusu yok deil hani  :laughing7: hayirlisi olsun bakalim  :amin: 25 yasindayim cnm  :opucuk:

hakime89

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 06 Ağustos , 2013, 23:41:05
zamaninda gelirse 15 eylül  :k06: kizim 3hafta geldigi icin icimde erken dogum korkusu yok deil hani  :laughing7: hayirlisi olsun bakalim  :amin: 25 yasindayim cnm  :opucuk:
hımm hadi bakalım benimde 19 eylülde 24 aşıyndayım  ilk bebeğim.her şeyin hazırmı daha ben hiç bi şey hazırlamadım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hakime89 - 06 Ağustos , 2013, 23:45:55
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 06 Ağustos , 2013, 23:41:05
hımm hadi bakalım benimde 19 eylülde 24 aşıyndayım  ilk bebeğim.her şeyin hazırmı daha ben hiç bi şey hazırlamadım
az varmis aramiz belki beraber dogururuz  :k06: :k06: sükür benim herseyim hazir  :k06: odamiz hazir elbiseler hastane cantam hersey bitti kurtuldum  :hieyt: sende cok agirlasmadan yap bitir dinlen benim bi tek ev temizligim kaldi esimlen doguma yakin onuda hallettimmi hersey tamam olcak

Alıntı yapılan: hakime89 - 06 Ağustos , 2013, 23:33:10
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 06 Ağustos , 2013, 22:05:37
maşallah canım bende seni merak etmiştim.çatı muayenesi ne nasıl yapıyolar ben hiç olmadım çok mu zor nasıl
Allah razı olsun cnm ...
Cnm normal muane alttan nasıl bakıyolar sadece işte aferdersin ilk 3 parmağıyla sokup içerde esnetmeye çalışıyo bi nevi çatı darlığı varmı yokmu bakıyo ona göre işte normal doğum yapabilirmisin diyo bide beni doğum hakkında bilgilendirdi işte nasıl yaparız ederiz

hakime89

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 07 Ağustos , 2013, 04:05:47
Alıntı yapılan: hakime89 - 06 Ağustos , 2013, 23:33:10
Allah razı olsun cnm ...
Cnm normal muane alttan nasıl bakıyolar sadece işte aferdersin ilk 3 parmağıyla sokup içerde esnetmeye çalışıyo bi nevi çatı darlığı varmı yokmu bakıyo ona göre işte normal doğum yapabilirmisin diyo bide beni doğum hakkında bilgilendirdi işte nasıl yaparız ederiz
eyvaaaaaaaaaaah benim dr erkek bide napıcam ben daha öyle bişey başıma gelmedi ama:(((