2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 12:07:26
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 13 Eylül , 2013, 11:59:33
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 11:52:54
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 13 Eylül , 2013, 11:47:12
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 11:45:29
kizlar yokmu doguran sirami veriyom size bak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: benim oglan cok tembel cikti gelcegi yok  :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ah kıyamam ben sana  :opucuk: :k06: :k06:
günün geçtimi cnm
2 günüm kaldi  :ehi: ama hic sanci yok acilma yok hic bisey yok  :dontknow: karnim asagida sadece  :dontknow: sabah aksam hizli hizli yürüyoz ama yok ise yaramiyo  :dontknow: bugün kontrole gitcem gene  ::) seninde az kalmis yakinda sende kurtulursun insallah siraylan
2 günün kalmış canım ha gayret az daha bi bakmışsın bi anda tutmuş sancın
Evet canım benimde az kaldı bakalım benimde sancım var ama açılmam yok öncede doktorum yürümemi istemiyodu bebek baya aşağıdaydı diye şimdi yürü diyo bakalım hayırlısı pazartesi benimde muanem var açılman olursa doğuma girersin demişti  :amin: :amin:
hadi bu gün hayırlı haberlerle gel canım inşallah  :flowers: :flowers: :flowers:
hayirlisylan gelsinler insallah napalim beklicez  :amin: sende yürü dogumunda kolay olur  :opucuk:
inşallah canım  :opucuk: :opucuk: :amin: yürüycem Allah hepimize hayırlı kolay doğum nasip etsin sağ sağlim alalım evlatlarımızı kucağımıza  :amin: :amin:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 12:08:32
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 13 Eylül , 2013, 12:05:12
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 11:58:01
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 13 Eylül , 2013, 11:54:39
Dün bende öyle ya ne yalan söyliyeyim moralim bozuldu açılman yok dedim tüh bu haftada mı doğum yok bendede başladı sabırsızlık bir an önce gelsin diyom artık  :k06: :k06: :k06:
aynen son günler beklemek zor geliyor  :cildir: :cildir: bide herkes soruyo ariyo daha dogurmadinmi diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yok doguramadim napim  :k06: :k06: :k06: erkek bebekleri gec geliyo diyolar bende diyom artik gec gelcek kesin  :dontknow:
He evet canım ya bende bağzen sinir oluyom eşimle her kontröl dönüşü herkez balkonda koca koca teyzeler onlar bile kız noldu sen hala doğurmadınmı diyom varmış demek vakti Allah ne zaman nasip ederse eşimde uyuz oluyo bağzen diyo ne bu her seferinde aynı şey  :k06: :k06:
aynen gicik olduk bizde  :laughing7: :laughing7: sanki elimizde olan sey  :k06:
:k06: :ehi: ya evet bağzen diyorum e gördüğünüz gibi hala karnımda doğursaydım kucağımda olurdu  :k06:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Lă_Tăhzen!

Ben dogurcam herhalde sirayida veriyosun :) 37 haftalik olmusuz masallah 1 hafta onde gidiyo kilomuzda 2750 doguma son iki hafta ama yalanci sanci denilen sey mahfediyo beni ozellikle geceleri hep diyodum bunda herseyi yasamak istiyorum diye ama yalancii boyleyse sancinin gercegi kimbilir nasildir buarada canancim gozunaydin olsun ne guzel aldin bebegini kucagina 9 aylik maratonu atlattin :)

iklima

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 13 Eylül , 2013, 13:32:29
Ben dogurcam herhalde sirayida veriyosun :) 37 haftalik olmusuz masallah 1 hafta onde gidiyo kilomuzda 2750 doguma son iki hafta ama yalanci sanci denilen sey mahfediyo beni ozellikle geceleri hep diyodum bunda herseyi yasamak istiyorum diye ama yalancii boyleyse sancinin gercegi kimbilir nasildir buarada canancim gozunaydin olsun ne guzel aldin bebegini kucagina 9 aylik maratonu atlattin :)
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

alıntı yapınca yazdıklarim görunmüyor anlamadim gitti
yalanci sanci nasıl oluyor kızlar ben hiç duymadim

Hepsi Bu..!

asya81

selamlar hanımlar
kolay doğumlarınız olsun bacılar
yalancı doğum sancısı kasılma gibi bişey bebek toplanır gibi olur taş kesilir karnın lakin gerçekten yalancı sancı çünkü gerçeğiyle kıyaslamak mümkün değil :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: asya81 - 13 Eylül , 2013, 14:27:34
selamlar hanımlar
kolay doğumlarınız olsun bacılar
yalancı doğum sancısı kasılma gibi bişey bebek toplanır gibi olur taş kesilir karnın lakin gerçekten yalancı sancı çünkü gerçeğiyle kıyaslamak mümkün değil :k06:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo cok cok merak ediyorum ve sabirsizliklan bekliyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
:nazar: :nazar:

iklima

o toplanma taş kesilme dediginiz şey bende oluyor dr ona sertlesme dedi birde progestan verdi

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlarrrrrrr ben hala doguramadim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :laughing7: :laughing7:
öglen hastaneye gitcem nstye gircem sancim da yok netcez bakalim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
benim tembel oglum anca icerde tekme atar durur  :k06: :k06: :k06:
hayirliylan gelsin artik dua edin bize  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

kuzucuk

gülcüm oğluşlar annişleri biraz bekletiyo heralde canım hayırlısıyla kolayca doğum yapar bir avazda kurtulursunuz inş  paşanla :amin:  :amin:  :amin: dualarımız seninle hayırlı haberlerini bekliyoruz :opucuk:  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saol cnm oglum bugünde gelmedi  :-\ :-\ haftaya pazara kadar gelmezse sezeryan olcakmisim  :honk: :honk: :honk: bosuna bekliyorum gibi normal dogum bana hayal gibi  :( hakkimizda hayirlisi olsun  :amin: :amin:

kuzucuk

gülcüm bol bol hurma ye yürüyüş yap boş ver sağlıkla gelsin de hayırlısı olsun canım bak burda bir arkadaşım da erken doğum yaptı bebişi küvezde o daha da zor er ya da geç gelecek nazlı paşan stres yapma hamileliğin son zamanlarının tadını çıkar

xxcansuxx

gül hakkında hayırlısı olsun gerçekten erkekler bir farklı ya
beni biliyorsun sancılar vardı ha geldi ha gelecek derken k.valide ile 1buçuk saat falan yürüyüvermişiz onu gezdireceği diye o gecede iyice sancılanıp sabahına oğlum geldi...
benim paşam kızımdan daha erken geldi gününden 10 gün önce doğdu

sezeryanda olursan napcaksın sağlıkla kavuşda valla ben 2.doğumdan sonra 3.yü yaparsam sezzeryan diyorum  :k06: :k06: yada epidural normal doğum gelsinlerde ne şekilde önemli değil canım  :opucuk:

nelss

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nelss - 16 Eylül , 2013, 16:01:52
çok mu zor oldu normal doğum  :honk:
korkma canım ya bana zor geldi bu sefer suni sancıyı aldığımdan mı ne doğum esnasında suniyi kapattılar sancı oldukça ıkınma isteğin oluyor bende sancı olmdan ıkındım tabi birde dr eliyle o yolu açıyor ya acayip yanma acı hissettim kızımda böyle olmamıştı dr kalsa 2 ıkınmada geldi bebeğin diyor... ya o acı felaketti  :honk: :honk: birde dikiş olmayabilir dediydi ama kesmesem yırtılma olcaktı dedi dikerkende acıyı hissettim... ilkinde dikiş için 5 dk uyutmuşlardı uyandığımda hiç doğum yapmamış gibi dinlenmiş uyandıydım  :opucuk: