2013 Eylül, Ekim, Kasım annelerinin buluştuğu nokta..

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 14:06:22

« önceki - sonraki »

iklima

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 11 Eylül , 2013, 12:26:09
slm kizlar ben hala buralardayim doguramadim  :k06: :k06: :k06:
dün kendi doktoruma gittim nst ye girdim alltan kontrol yapildi hala acillma yok sanci desen cok az  :dontknow: :dontknow: doktorum pazar gününe kadar gelmezse hastaneye git dedi  ::) nolcak bakalim artik gelsin ne bekleyesim var nede sabrim  :cildir: :cildir: sancim gelsin diye hergün yürüyom is yapiyom artik evde yapcak is kalmadi  :ehi: :ehi:

canım benim o kadar da yorma kendini doğumdan sonra halin kalmaz
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: iklima - 11 Eylül , 2013, 17:41:01
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 11 Eylül , 2013, 12:26:09
slm kizlar ben hala buralardayim doguramadim  :k06: :k06: :k06:
dün kendi doktoruma gittim nst ye girdim alltan kontrol yapildi hala acillma yok sanci desen cok az  :dontknow: :dontknow: doktorum pazar gününe kadar gelmezse hastaneye git dedi  ::) nolcak bakalim artik gelsin ne bekleyesim var nede sabrim  :cildir: :cildir: sancim gelsin diye hergün yürüyom is yapiyom artik evde yapcak is kalmadi  :ehi: :ehi:

canım benim o kadar da yorma kendini doğumdan sonra halin kalmaz
bugünden sonra artik dinlencem zaten naparsam yapim gelmiyo kendi haline biraktim  :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

xxcansuxx

gelmedi mi hala gül senin paşan vakti zamanı geldi mi 2 sn durmuyorlar içerde  :k06: :k06:
yalnız beklerken annelere olan oluyor sancı beklemek de ne zor ya ha geldi ha geliyor derken tık yok  :k06: :k06:

hayırlısıyla sende kolaylıkla doğuma gitte sıra başka arkadaşlara gelsin  :amin: :amin: :amin:

benim paşam bugün 1 haftalık oldu bile teyzeleri
göbeğimizde düştü  :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Eylül , 2013, 17:59:05
gelmedi mi hala gül senin paşan vakti zamanı geldi mi 2 sn durmuyorlar içerde  :k06: :k06:
yalnız beklerken annelere olan oluyor sancı beklemek de ne zor ya ha geldi ha geliyor derken tık yok  :k06: :k06:

hayırlısıyla sende kolaylıkla doğuma gitte sıra başka arkadaşlara gelsin  :amin: :amin: :amin:

yok cnm ya tik yokkk  :caca: :caca: sancinin gelmesini beklemekde gicik  :cildir:  bu gidisde kimseye sirami veremicem gibi  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bana kalsa gec gelcek  :dontknow: saatlerce yürüyom sabah aksam  :ehi: hayirlisiylan gelsin bakalim napalim beklicez  :k06:
masallah pasaya ya göbegi düstüyse ne güzel yikarsin  :love7: :love7:

iklima

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Eylül , 2013, 17:59:05

masaallah canım masaallah
vakit ne kadar çabuk geçiyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kizlar yokmu doguran sirami veriyom size bak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: benim oglan cok tembel cikti gelcegi yok  :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

13 Eylül , 2013, 11:45:46 #666 Son düzenlenme: 13 Eylül , 2013, 11:47:46 ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ
Selamun aleykum hayırlı cumalar cümleten  :flowers: :flowers: 
Nasılsınız iyisiniz inşalah  :opucuk:
DÜn kontrölüm vardı NST ye iki kez girdik sancı vardı da açılmam yok
Doktora hadi ya diyom yok mu yok diyo  :k06: diyom tüh doktor diyo neden ee bu günde mi doğurmuycam gülüyo bana  :k06:  38 + 4 haftalığız bu arada 2 gündür eşimle yürümeye başlamıştım zaten artık diyo izin veriyom bol bol yürü pazartesi görüşürüz yine dedi bakalım pazartesi muanede inş açılmam olur  :amin: :amin:
:amin:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 11:45:29
kizlar yokmu doguran sirami veriyom size bak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: benim oglan cok tembel cikti gelcegi yok  :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ah kıyamam ben sana  :opucuk: :k06: :k06:
günün geçtimi cnm

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 13 Eylül , 2013, 11:47:12
günün geçtimi cnm
2 günüm kaldi  :ehi: ama hic sanci yok acilma yok hic bisey yok  :dontknow: karnim asagida sadece  :dontknow: sabah aksam hizli hizli yürüyoz ama yok ise yaramiyo  :dontknow: bugün kontrole gitcem gene  ::) seninde az kalmis yakinda sende kurtulursun insallah siraylan

Dün bende öyle ya ne yalan söyliyeyim moralim bozuldu açılman yok dedim tüh bu haftada mı doğum yok bendede başladı sabırsızlık bir an önce gelsin diyom artık  :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 13 Eylül , 2013, 11:54:39
Dün bende öyle ya ne yalan söyliyeyim moralim bozuldu açılman yok dedim tüh bu haftada mı doğum yok bendede başladı sabırsızlık bir an önce gelsin diyom artık  :k06: :k06: :k06:
aynen son günler beklemek zor geliyor  :cildir: :cildir: bide herkes soruyo ariyo daha dogurmadinmi diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yok doguramadim napim  :k06: :k06: :k06: erkek bebekleri gec geliyo diyolar bende diyom artik gec gelcek kesin  :dontknow:

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 11:52:54
günün geçtimi cnm
2 günüm kaldi  :ehi: ama hic sanci yok acilma yok hic bisey yok  :dontknow: karnim asagida sadece  :dontknow: sabah aksam hizli hizli yürüyoz ama yok ise yaramiyo  :dontknow: bugün kontrole gitcem gene  ::) seninde az kalmis yakinda sende kurtulursun insallah siraylan
2 günün kalmış canım ha gayret az daha bi bakmışsın bi anda tutmuş sancın
Evet canım benimde az kaldı bakalım benimde sancım var ama açılmam yok öncede doktorum yürümemi istemiyodu bebek baya aşağıdaydı diye şimdi yürü diyo bakalım hayırlısı pazartesi benimde muanem var açılman olursa doğuma girersin demişti  :amin: :amin:
hadi bu gün hayırlı haberlerle gel canım inşallah  :flowers: :flowers: :flowers:

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 11:58:01
aynen son günler beklemek zor geliyor  :cildir: :cildir: bide herkes soruyo ariyo daha dogurmadinmi diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yok doguramadim napim  :k06: :k06: :k06: erkek bebekleri gec geliyo diyolar bende diyom artik gec gelcek kesin  :dontknow:
He evet canım ya bende bağzen sinir oluyom eşimle her kontröl dönüşü herkez balkonda koca koca teyzeler onlar bile kız noldu sen hala doğurmadınmı diyom varmış demek vakti Allah ne zaman nasip ederse eşimde uyuz oluyo bağzen diyo ne bu her seferinde aynı şey  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 13 Eylül , 2013, 11:59:33
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 11:52:54
günün geçtimi cnm
2 günün kalmış canım ha gayret az daha bi bakmışsın bi anda tutmuş sancın
Evet canım benimde az kaldı bakalım benimde sancım var ama açılmam yok öncede doktorum yürümemi istemiyodu bebek baya aşağıdaydı diye şimdi yürü diyo bakalım hayırlısı pazartesi benimde muanem var açılman olursa doğuma girersin demişti  :amin: :amin:
hadi bu gün hayırlı haberlerle gel canım inşallah  :flowers: :flowers: :flowers:
hayirlisylan gelsinler insallah napalim beklicez  :amin: sende yürü dogumunda kolay olur  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 13 Eylül , 2013, 12:05:12
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Eylül , 2013, 11:58:01
He evet canım ya bende bağzen sinir oluyom eşimle her kontröl dönüşü herkez balkonda koca koca teyzeler onlar bile kız noldu sen hala doğurmadınmı diyom varmış demek vakti Allah ne zaman nasip ederse eşimde uyuz oluyo bağzen diyo ne bu her seferinde aynı şey  :k06: :k06:
aynen gicik olduk bizde  :laughing7: :laughing7: sanki elimizde olan sey  :k06: