Nutella'ma kardeş geliyor, °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° "Gül hamile" :)

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 13:33:50

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Aralık , 2012, 12:14:06
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2012, 23:37:14
forumda 1.lere nasıl sevindiysek 2lerede öyle seviniyoruz kızlar sizin gazınızla 3.ler bile erkenden gelir
çokda  cesur anneleriz tabiben daha hamiş değilim :honk: :honk:  birde beni okuyup üfleseniz şu oklar banada isabet  etse  :k06: :k06: :k06:
:k06: BENDE İSTİYORUM AMA EŞİM İSTEMİYORRR  :violent1:  :cussing:
kandir esini cnm ya bak ecre yasina girdi bile  :love9: anlat de belki gene hemen olmucak simdiden basliyalim de calismalara Allah ne zaman verirse de  :amin: bende öyle düsündüm plan yapmaklan olmuyo bu isler
:nazar: :nazar:

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

SeliN59

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ayy

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım tebrikler rabbim saglıcakla kucağına almayıda nasip etsin inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 06 Aralık , 2012, 13:26:12
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Aralık , 2012, 12:14:06
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2012, 23:37:14
forumda 1.lere nasıl sevindiysek 2lerede öyle seviniyoruz kızlar sizin gazınızla 3.ler bile erkenden gelir
çokda  cesur anneleriz tabiben daha hamiş değilim :honk: :honk:  birde beni okuyup üfleseniz şu oklar banada isabet  etse  :k06: :k06: :k06:
:k06: BENDE İSTİYORUM AMA EŞİM İSTEMİYORRR  :violent1:  :cussing:
kandir esini cnm ya bak ecre yasina girdi bile  :love9: anlat de belki gene hemen olmucak simdiden basliyalim de calismalara Allah ne zaman verirse de  :amin: bende öyle düsündüm plan yapmaklan olmuyo bu isler
yok anam benimki kanmıyor öle kackere dedim ama nafile  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Aralık , 2012, 14:00:56
Kevser bu ne acele kiz  :ehi:

Kevser şapka kullanıyorsa ucunu kes kiz  :ehi: :-ooo
:ehi: :ehi: ya istiyore artık bende 2. yi ne bileyim  :k06:
yok edam sapka mapka kullanmıyor bacım hiçbirsey kullanmıyor  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

:nazar: :nazar: :nazar:

maşaallah gülüm hem çok sevindim hem şok oldum başlığı görünce  :-ooo :-ooo
hayırlı uğurlu olsun canım benim,
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah, ne güzel beraberce büyütürsün bebişleri  :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

canım çok tebrik ederim çok sevindim senin adına... bence en iyisini yaptın belki zorlanacaksın ama kardeş kıskançlığı krizleri yaşamayacaksın, kızın büyük olsaydı çok üzülebilirdi ama şimdi farkına bile varmayacak ikisi bir arada arkadaş gibi büyürler, ilişkileri çok sağlam olur, bence çok mantıklı ve yerinde bir karar olmuş... Allahım sağlıkla tamamına erdirsin inşallahh tekrar çok tebrik ediyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 07 Aralık , 2012, 00:08:19
:nazar: :nazar: :nazar:

maşaallah gülüm hem çok sevindim hem şok oldum başlığı görünce  :-ooo :-ooo
hayırlı uğurlu olsun canım benim,
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah, ne güzel beraberce büyütürsün bebişleri  :amin:

saol cnm amin bende öyle düsündüm dedim ikisi birden büyür sonradan rahatligini cekerim  :love7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: (A)yşe (D)eniz (A)da - 07 Aralık , 2012, 00:22:18
canım çok tebrik ederim çok sevindim senin adına... bence en iyisini yaptın belki zorlanacaksın ama kardeş kıskançlığı krizleri yaşamayacaksın, kızın büyük olsaydı çok üzülebilirdi ama şimdi farkına bile varmayacak ikisi bir arada arkadaş gibi büyürler, ilişkileri çok sağlam olur, bence çok mantıklı ve yerinde bir karar olmuş... Allahım sağlıkla tamamına erdirsin inşallahh tekrar çok tebrik ediyorum
saol cnm evet iki arada büyümeleri zor biliyom ama ben iyi yanlarini düsünüyom senin dedigin gibi   :love7: :love7: Rabbim güc verir  :amin: nasil olsa bi zaman ikinci cocuk gelcekti daha fazla beklemek istemedik insallah sagliklan gelir bize  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ