Nutella'ma kardeş geliyor, °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° "Gül hamile" :)

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 13:33:50

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ~Sarecik~ - 05 Aralık , 2012, 18:35:10
çok şaşırdım canım hayırlı olsun rabbim sağlıklı bir şekilde kuçağına almayıdanasip etsin :amin:
ecrin kaç aylık cnm
saolun kizlar amin  :amin: ecrinim 10aylik olcak ins haftaya  :amin: sasirmayan yok zaten ben tam saskinim  :laughing7:
:nazar: :nazar:

KasrıCinan

:-ooo :-ooo ayy canım çok şaşırdım ama senin adına sevindim. :flowers:
Maşallah iyi cesaret etmişsin.Ben ikinciyi düşününce bile çok korkuyorum,çok zor büyüdü benim oğlan,,,ikincide onun gibi olursa diye çok korkuyorum...en azından 2 yaşı dolsun istiyorum..
hayırlı olsun ALLAH tamamına erdirsin insallah...iyi düşünmüşsün.beraber büyürler.sonra siz rahat edersiniz...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Aralık , 2012, 19:48:46
çok şaşırdım canım hayırlı olsun rabbim sağlıklı bir şekilde kuçağına almayıdanasip etsin :amin:
ecrin kaç aylık cnm
saolun kizlar amin  :amin: ecrinim 10aylik olcak ins haftaya  :amin: sasirmayan yok zaten ben tam saskinim  :laughing7:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şaşkın seniiii...oğlun olur insallahhh :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

burcum

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo nasıl bir cesarettir yaw :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ya sizin bebeler çok uslu eşleriniz çok yardımcı ya da rahat büyütüyorsun :dontknow: ben 2.ci çocuğu yapma fikrinden vazgeçtim :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Aralık , 2012, 19:54:36
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Aralık , 2012, 19:48:46
ecrin kaç aylık cnm
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şaşkın seniiii...oğlun olur insallahhh :opucuk:
saol cnm amin insallah sagliklan olsunda bi kiz bi oglan tabiki kim istemez  :k06: sende korkutma her bebek baska ecrinde ben cok cekmedim belki ondandir cesaretim  :k06: ins buda uslu olur  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 05 Aralık , 2012, 20:13:06
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo nasıl bir cesarettir yaw :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ya sizin bebeler çok uslu eşleriniz çok yardımcı ya da rahat büyütüyorsun :dontknow: ben 2.ci çocuğu yapma fikrinden vazgeçtim :ehi: :ehi: :ehi:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin:
saol cnm evet aynen esim yardimci annem kaynanam ayni mahalledeyiz hepimiz ::) yardimcim cok ama genede onlara güvenerek yapmadim ins üstesinden gelirim pozitif düsünmeye calsiyom  :suclu: :k06: :k06:
dur sen bana ne cesaret diyon ya bende abooo bu ne korkakliktir diyim masallah seninki 3yasini gecmis daha ne istiyon  :laughing7: :laughing7: :opucuk: :opucuk:

burcum

yok canım ben almayayım ister korkak deyin ister ne derseniz deyin benim bebem benim canıma okudu ve hala okuyor ve ben rahat yapıya sahip değil en ufak şeyleri takarım kendimi çok yıpratıyorum :y25: yardımcı olanımda yok öyle 4/4 lük buna şükür ALLAH evladıma uzun ömürler versin :amin:

xxcansuxx

GÜL   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çok güzel bir haber bu ya bende çok sevindim canım rabbim sağlıkla tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin:

ayyyy bende istiyorum eşimde istiyor ama 2.de bizi bekletecek gibi öyle hissediyorum  :suclu: :suclu: :suclu:

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 05 Aralık , 2012, 20:54:44
Öyle deme Canan, hem sen gel bize katil  :ehi:

Dördüncü sen ol  :ehi:
bu gidişle size katılacağım zaten :k06: :k06: :k06: çok istiyorsun beni 4.görmek

burcum

o dördüncüyü bir türlü bulamadınız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dördüncünüz hep fre veriyor :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Soz veren kaçıyor bizi satıyor anam  :ehi: :ehi:

Evet eski üyeler olması hatta ikinci bebeleri yapma fikri guzel  :hello2:

Fikir alışverişi yaparız ne guzel  :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2012, 20:49:38
GÜL   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çok güzel bir haber bu ya bende çok sevindim canım rabbim sağlıkla tamamına erdirsin  :amin: :amin: :amin:

ayyyy bende istiyorum eşimde istiyor ama 2.de bizi bekletecek gibi öyle hissediyorum  :suclu: :suclu: :suclu:
amin cnm saol darisi basina pesimden gel emi  :k06: :k06: istiosaniz ne bekliyonuz cnm ya  :k06: :k06: bizde istiyoduk ama tam karar verememistik dedim aman deniyelim ne biliyoz belki olmucak filan öyle böyle bi baktim adetim gecikmis ecrinden ugrasmaklan unutmustum bile  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sen bu gidiste 4.cü unut kimi alsan hamile kaliyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2012, 20:55:49

bu gidişle size katılacağım zaten :k06: :k06: :k06: çok istiyorsun beni 4.görmek
sen 4.cü ol bak bi ay sonra hamilesin bende öyle oldu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 4.olmak ugur getirdi bana  :laughing7: :laughing7: