Nutella'ma kardeş geliyor, °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° "Gül hamile" :)

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 13:33:50

« önceki - sonraki »

__nil__

ya birgün siteye girmedim akşam uyumadan bakayım dedimm ve şoook üstüne şok yaşıyorum.

güüüüüllll bunu bana nasıl sölemezsin yavvv insan önceden bi mesaj atar aşkolsuuuunnn :d

şaka bir yana allah tamamına erdirsn cnm çok sevindim.cesaretini de kutlarım.cnm dr a danıştınmı peki sezeryan olunca ne kadar ara vermek gerekli diye? burda dr lar biçok açıdan 2 yıl beklemek daha sağlıklı diyor da merak ettim.

bende bu ay adetim gecikince acayip tırstım hamile kalırım diye bi dahaki adetimde spiral taktırıcam eşimi ikna ettim sonunda.ama şimdi seni sölesem hemen vazgeçer  o çok istio da ben 4-5 yıl beklemek istiyorum.hayırlısı bakalım.

gelişmeleri bildir bize.kızzz yakında 2 çocuk annesi olcan ne güzel yyaaaa maşallah canım arkadaşım :nazar: :nazar:

laracroftt

abooooowwww
kız senın allah ıyılıgını versın hamıle mısın sen ne bu acele :-ooo
Sok oldum gorunce,allah allah dedıım :-ooo 
Allah tamamına erdırsın,saglıcakla gelsın ınsallah :opucuk:

esracım

tebrik ediyorum canım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: hayırlısı olsun artık erkenmiş geçmiş bu mevzular pek mühim değil önemli olan bebeğinin sağlıcakla dünyaya gelmesi  ;)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 06 Aralık , 2012, 01:03:04
ya birgün siteye girmedim akşam uyumadan bakayım dedimm ve şoook üstüne şok yaşıyorum.

güüüüüllll bunu bana nasıl sölemezsin yavvv insan önceden bi mesaj atar aşkolsuuuunnn :d

şaka bir yana allah tamamına erdirsn cnm çok sevindim.cesaretini de kutlarım.cnm dr a danıştınmı peki sezeryan olunca ne kadar ara vermek gerekli diye? burda dr lar biçok açıdan 2 yıl beklemek daha sağlıklı diyor da merak ettim.

bende bu ay adetim gecikince acayip tırstım hamile kalırım diye bi dahaki adetimde spiral taktırıcam eşimi ikna ettim sonunda.ama şimdi seni sölesem hemen vazgeçer  o çok istio da ben 4-5 yıl beklemek istiyorum.hayırlısı bakalım.

gelişmeleri bildir bize.kızzz yakında 2 çocuk annesi olcan ne güzel yyaaaa maşallah canım arkadaşım :nazar: :nazar:
:ehi: :ehi: :ehi: cnm ya benim bile haberim yoktu ecrinden ugrasmakdan unutmustum okdar yyani  :suclu: saol cnm amin insallah sagliklan kucagima alirim ikinci bebisimi  :amin: :amin: :love7: doktora daha gitmedim gitcem bi ara cok erken gitmek istemiom dogum doktorum bana bi yasak koymamisti cnm eskidenmis 2sene beklemek filan simdi sorun olmuyo bizim burda bi tanidikda ayni benim gibi hamile kalmis hatta kizi 8aylikmis ilki sezeryan olmus ikinciyi normal yapmis bakalim kismetse bende isterim  :) sende korkma anam nasilsa ikinci bi zaman gelcek  :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: laracroftt - 06 Aralık , 2012, 09:03:27
abooooowwww
kız senın allah ıyılıgını versın hamıle mısın sen ne bu acele :-ooo
Sok oldum gorunce,allah allah dedıım :-ooo 
Allah tamamına erdırsın,saglıcakla gelsın ınsallah :opucuk:
heee günaydin cnmm  :ehi: :ehi: :ehi: bi sok olmayanda görmedim anamm  :ehi: :ehi: saol cnm amin  :amin: ikiz gibi büyüsünler istedim o yüzden acelemm  :binkybaby: :binkybaby:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: esracım - 06 Aralık , 2012, 10:28:38
tebrik ediyorum canım  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: hayırlısı olsun artık erkenmiş geçmiş bu mevzular pek mühim değil önemli olan bebeğinin sağlıcakla dünyaya gelmesi  ;)
cok saol cnm aynen sagliklan gelsin yeter  :amin: artik erkenmis demek icin cok gec  :ehi: :ehi: sende sagliklan kavus yavruna insallah  :amin: :amin: :opucuk: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Aralık , 2012, 23:37:14
forumda 1.lere nasıl sevindiysek 2lerede öyle seviniyoruz kızlar sizin gazınızla 3.ler bile erkenden gelir
çokda  cesur anneleriz tabiben daha hamiş değilim :honk: :honk:  birde beni okuyup üfleseniz şu oklar banada isabet  etse  :k06: :k06: :k06:
:k06: BENDE İSTİYORUM AMA EŞİM İSTEMİYORRR  :violent1:  :cussing:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aşkitoom

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aşkitoom - 06 Aralık , 2012, 12:26:42
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Aralık , 2012, 12:17:38
ŞU EŞİMİ NASIL KANDIRABİLİRİM YA  :-\

cnm sen mi korunuyon eşin mi.sensen kolay bırak korunmayı.kaza oldu aşkım de :ehi:
canım seninkinede hayırlı olsun tatlım sende saglıcakla kucagına alırsın inş  :amin:

aşkitoom

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°