Nutella'ma kardeş geliyor, °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° "Gül hamile" :)

Başlatan Balböceği, 05 Aralık , 2012, 13:33:50

« önceki - sonraki »

nazlıyarim

maşallah  :nazar: yiğenler çoğalıyor sitede rabbim sağlıkla kollarına almanı nasip eylesin.inşallah bizlerde sizleri teyze yaparız çok dua edin bizede....
BENİM HALA UMUDUM VAR...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 05 Aralık , 2012, 14:49:39
maşallah  :nazar: yiğenler çoğalıyor sitede rabbim sağlıkla kollarına almanı nasip eylesin.inşallah bizlerde sizleri teyze yaparız çok dua edin bizede....
saol cnm amin insallah sizde hamis olursunuz sagliklan  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: herzaman dua ederim zaten  :amin: :amin: :opucuk: Rabbim kimsenin yuvasini cocuksuz birakmasin  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :amin:
:nazar: :nazar:

Bluegirl

Aaa çok şaşırdım  :k06: hayırlı olsun canım  :flowers:
Rabbim sağlıkla kucağına Almayıda nasip etsin canım  :amin:

aşkitoom

tatlım hAyırlı olsun,ikimizde aynıyız herhalde.bende cuma günü gideceğim doktora keseyi görmek için.sen gördün mü keseyi :opucuk:

beteray

hep sizlerle gebelik geçirmeyi düşünmüştüm eskilerden :ehi: birincide tutmadı ben size yetişemedim ama siz banuyla bana yetiştiniz maaşallah :basardim: tebrik ederim canım yaa Allah sağlıkla tamamına erdirsin :amin:

doğangüneş

ayy maşallah ne güzel  :muzz: :muzz:

rabbim tamamnına erdirsin inşallah cnm sağlıcakla al kucağına  :amin:

bu arada bizim x tra gel de başka bahara kaldı  :ehi: :ehi: :ehi:

ben aldım gerçi :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ⋆miracle⋆ - 05 Aralık , 2012, 15:27:48
Aaa çok şaşırdım  :k06: hayırlı olsun canım  :flowers:
Rabbim sağlıkla kucağına Almayıda nasip etsin canım  :amin:
amin cnm cok saol  :amin: :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aşkitoom - 05 Aralık , 2012, 15:33:14
tatlım hAyırlı olsun,ikimizde aynıyız herhalde.bende cuma günü gideceğim doktora keseyi görmek için.sen gördün mü keseyi :opucuk:
aaa evet ya iyi oldu seninde ikinci cocuk ne güzel ins beraber ilerleriz  :amin: :amin: :nazar: :opucuk: ben anca yilbasindan sonra gidebilirim burda yakinda noel tatili filan basliyo doktorumu ararim belki bakarim erkende gidip kafami bulandirmak istemiyom  :-[ ins sorun olmaz  :amin: :amin: seninde öyle  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: beteray - 05 Aralık , 2012, 15:36:15
hep sizlerle gebelik geçirmeyi düşünmüştüm eskilerden :ehi: birincide tutmadı ben size yetişemedim ama siz banuyla bana yetiştiniz maaşallah :basardim: tebrik ederim canım yaa Allah sağlıkla tamamına erdirsin :amin:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: anammm dogru diyon haa kismet iste olsun bak gene hamisiz ayni anda  :nazar: :love7: :love7: insallah önce sen sagliklan kavusursun sonrada ben  :amin: :amin: :opucuk:

Selma27

Sitenin bebekleri cogaliyor.. Ohh Ohh masaAllah..Allah kucaginada almayi nasip etsin.... :muzz: :muzz:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: doğangüneş - 05 Aralık , 2012, 15:49:10
ayy maşallah ne güzel  :muzz: :muzz:

rabbim tamamnına erdirsin inşallah cnm sağlıcakla al kucağına  :amin:

bu arada bizim x tra gel de başka bahara kaldı  :ehi: :ehi: :ehi:

ben aldım gerçi :laughing7:
saol cnm amin  :amin: ay evet güya alipda denicektim ama artik sönmüs karnim yeniden balon gibi siscegi icin ben en iyisi catlak kremlerine basliyim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: verdigim kilolar yanima kar kaldi  :laughing7: :laughing7: ama bu sefer tecrübeliyim asiri yemicem öyle  :occasion14:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Selma27 - 05 Aralık , 2012, 16:23:57
Sitenin bebekleri cogaliyor.. Ohh Ohh masaAllah..Allah kucaginada almayi nasip etsin.... :muzz: :muzz:
saol cnm amin insallah sende sagliklan kavusursun yavruna  :nazar: :nazar: :opucuk:

Selma27

Sagol canim.. daha bizimki ilk ve nasil bir duygudur daha tatmadim..InsaAllah saglicakla aliriz kucagimiza..

~ERVA~

çok şaşırdım canım hayırlı olsun rabbim sağlıklı bir şekilde kuçağına almayıdanasip etsin :amin:
ecrin kaç aylık cnm

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖