kızım gece ve gündüzü karıştırıyor

Başlatan seda..., 04 Aralık , 2012, 19:08:05

« önceki - sonraki »

seda...

merhaba kızlar kızım geceleri 6  7 ye kadar uyumuyor.7 den sonrada uyuyor.ne yapacağımı şaştım.geceleri uykusuzluktan bayılacak gibi oluyorum gücüm kalmıyor.ne yapmamı önerirsiniz.kızıma gece uykusunu nasıl öğretebilirim

laracroftt

sedacım sorundan hıcbısey anlamadım :dontknow:
Sımdı aksam saat 7de yatıyor bebegın,kacta kalkıor?
Bıde kac aylık?

seda...

kızım 3 aylık.sabah 6 7 gıbı yatıyor öğleden 2 3 gıbı uyanıyor.yanı gece değil gündüz uyuyor.sorum şu;;;;gece uykusuna nasıl alıştırabilirim

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne kadar zor bilirim ecrinde öyleydi ilk aylar sonradan kendi kendine döndü  :k06: sende az sabret  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

doğangüneş

oyy oyy ben bilirim ben bilirim..

dr.lar hiçbirşey öneremiyor çekeceksin diyorlar...ilaç vs mesela

ılık duş,gündüz ağzını burnunu sıkıp uyandırmaya çalışma,gürültü yapma vs vs neler neler denedim amaaa

2.oğlum 6 ay kızım da 4 ay uyumadı..

sabırla inşallah..kendini düzenini ona göre ayarlamak zorunda kalıyorsun cnm sık dişini biliyorum çokkk zor

ama geçecek Allahın izniyle...

@Melek Yüzlüm@

bebekler kendileri ayarlıyor bence yaa bizimkine özel bişi yapmıyorum ne zaman uyumak isterse uyutuyorumm öle düzenide yokkk  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Benim oglan doğdu 20 gunluk oldu 21. Gunu başladı 1.5 ay sürdü

Sonunda kendimize geldik, Allah yardım etsin.

ayy

canım benim arkadasım oğlusu gece ve gündüzü ayırsın diye geceleri çok ışık bırakmadı odayı...çok düşük yanan bir gece lambası kullandı :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: