27 Nisan , 2024, 22:02:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğlum çok uyuyor,normal mi bu?

Başlatan paşamm, 01 Aralık , 2012, 15:20:20

« önceki - sonraki »

paşamm

Oğlum 2 saatte bir uyuyor..( bazı istisnalar hariç) gece de sık uyanmıyor? Bu sizce normal midir? Oğlum uykucu bir şirin mi sizce bir problem yoktur deilmi? Herkes uyumuyor diye şikayet eder ben uyuyor diye.. Gerçi ben şikayetçi değilim ama tereddüt etmeye başladım artık... Bu aralar bana bişeyler oluyor iyice pimpirikli oldum.....

Bluegirl

Canım bebeğin kaç aylık
ilk aylarda genelde sık uyuyup uyanmaları normal   :binkybaby:

laracroftt

ne guzel ıste,sorun olsaydı uyumazdı asıl. Demekkı karnı tok,huzuru yerınde uyuyor. Uykuyuda sevıorsa sana ne mutlu :k06:

asya81

benim kızda ilk aylar 2saati geçsin uykudan ölürdü şimdi 7 saat geçiyor tık yok uyusada yarım saat zaten gün boyu gündüz uykusu sadece 1.5 saat o bile ender oldu artık :cildir: gece kırk kez kalkmaı saymıyorum o yüzden keyfini çıkar

laracroftt

asya senınkı nekadarlıktı canım?
Valla gunduz 1kere 1,5 saat uyudu bugun dahada uyutmadım gecede 9,30gıbı yatırırım dedım ama bakalım nasıl olcak.duzene gıremedı bı turlu bende kalkıyorum kırk kere yaa
Aylardır adam gıbı uyku uyumuyorum...

paşamm

Alıntı yapılan: ⋆miracle⋆ - 01 Aralık , 2012, 16:23:34
Canım bebeğin kaç aylık
ilk aylarda genelde sık uyuyup uyanmaları normal   :binkybaby:

Bu hafta 5 ayı bitiriyor.. Ne bileyim çevremdeki bebekler bu kadar. Uyuduğunu görmedim tuhaf geliyor o yüzden kendi kendime nazar edeceğim oğluma Yaf... Ocak ayında işe başlıcam ayrılık vakti yaklaştıkça ben saçmalamaya başladım... :crybaby2:

laracroftt

oooo kocaman olmus senınkı :k06:
Yok bısey korkma,sadece uykuyu sevıo,evet bencede herkese soyleme masallah :nazar: 10aydır benım kız perısan ettı benı. Darısı basıma :k06:

paşamm

Alıntı yapılan: laracroftt - 01 Aralık , 2012, 22:07:07
oooo kocaman olmus senınkı :k06:
Yok bısey korkma,sadece uykuyu sevıo,evet bencede herkese soyleme masallah :nazar: 10aydır benım kız perısan ettı benı. Darısı basıma :k06:

Rahatladım.... Teşekkür ederim