kizlar bebegim 13 haftalik oldu bebegimi hissetmem mumkunmu?

Başlatan çıtır anne, 30 Kasım , 2012, 17:14:52

« önceki - sonraki »

çıtır anne

ilk hamileligim bir dusugum olmustu ama sayilirmi bilmem
ilk hamilelikte 19 20. haftalarda hissedilirmis bebek
ama benim karnimda dolasan sert birsey var
elimi koyunca cok net hissediyorum
hatta esimde hissetti sizce nedir   :icon_scratch: :dontknow:

laracroftt

o kadar kucuk bı bebegın dolasması ımkansız, gaz olmasın ???
elı kolu daha yenı olusuyor,buyuyup dolanması en az 16.haftada
Kı genelde 2.gebelıklerde hıssedılıo ozaman
Sen 19.dan once hıssedemezsın
Ama seyırme,kalp atması gıbı seyler olur onu oyle hıssedebılırsın belkı
Bı dr.una sorsana :dontknow:
Bende tam bılemedım

burcum

gazdır o gaz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bende çok erken hissetmeye başlayanlardanım ama kelebeğin kanat çırpması balığın çırpınması gibi seyirme gibi balık kayıyor gibi :icon_thumright: elinde hissetmen biraz zor
:icon_thumright:
ben ilk aydan seyirmelerini hissediyordum :icon_thumright: çok zayıfım ya dokusu az olan bayanlar da hemen hissedermiş :icon_thumright:

mavişim80

12. haftada bi seğirme oluyordu okadar hareket vs hissetmedim
gaz dır o gazzz
bide derlerki erkek önce seğrermiş.. ;D ;D ;D ;D

burcum

külliyen yalan şekil a da yani ben görülmek üzere :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ilk ay seyirme başladı :icon_thumright: 3-4 aylıkken dınk diye vuruyordu dr a söylüyordum oldu diyordu sen kendini şartlandırmışsın yok öle birşey hissedemezsin diyordu :caca: birgün ultrasonda aha vurdu dedim gördü ultrasonda tepiği şok olmuştu adam :cildir: :caca: erkek haliyle nereden bilecekse kaçıncı ayda hisedeceğimi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: 3 tane doğurdu sanki :caca: :ehi: :ehi: :ehi:

beteray

BENDE DE OLUYORDU CANIM.DÖNÜYOR GALİBA.14-15.HAFTALARDA BAŞLADI Bİ YER SERTLEŞİP HAFİF AĞRI OLUYORDU SONRA GEÇİYORDU.ŞİMDİ DAHA SERT ŞEKİLDE HİSSEDİYORUM DÖNDÜĞÜNÜ Bİ AAAAHHH DİYORUM GEÇİYOR :k06:

çıtır anne

:ehi: :ehi: :ehi: ama gaz degil yaaa aynen beteray karnimda dolaniyo
e seftali kadar olmus hissederim belki ama gaz olsa bilmemmi yaf  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

16. haftadan itibaren hissediyorum  :nazar:

ama ilk gebeliklerini yaşayanlar genelde 20. haftadan itibaren hissederler

yani 4-4.5 aylıkken  :icon_thumright:

o kelebek gibi seyirmeler hamile değilkende olur  :k06: ;)

benden 1 hafta büyük hamile olan bir arkadaşım var

hissediyormusun dedim bişi kayıp gidiyo dedi  :ehi: :ehi: :ehi:

dedim benimki senden küçük tekme atıyo  :k06: :nazar: :amin:

aaaa ben hissetmiyorum ama yaa diyo

çünki onun ilk bebeği  :icon_thumright:

çıtır anne

GNC

İlk bebeğim ama bence hissediliyor ben 3 haftalıkken hamile olduğumu hissettim. Doktora gittim 4. Haftada sol tarafta yerini tarif ettim bebeğin adam şok oldu. Ama ben acayip hissediyorum.nerede olduğunu kalp atışını seyirmeyi her şeyi hissediyorum

Balböceği

çıtır anne

yok canim daha neler ben 13 haftalikkeb yerini hissettim
ama 3 4 haftalikken pirinc kadar oluyo hissetmek mumkun olan bisi diil onu  :icon_scratch:

elfo

ben 11. haftada kalp atışı gibi bişey hissetmiştim. sonra uzun süre hissetmedim. 2 hafta önce 2-3 kere hissettim aynı şeyi. geçen hafta doktoruma sordum. hissedemezsiniz diyemem ancak tam o noktada bi damar var dedi. büyük bir damarmış. bebek büyüdükçe ona baskı yapar siz de onun atışını hissedebilirsiniz dedi. bence benim hissettiğim de o damar
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

GNC

Benim hormonlarımız baya etkileniyormuşanladığım kararıyla. Zaten bütün dünyam alt üst oldu. sürekli ağlama hissim var, kolay kolay uykum gelmezken ve hayatımda hiç koltukta otururken uyuyakalmamışken şimdi sürekli yorgunum, sürekli uykum var, her yerde anında uyuyakalabiliyorum. Dediğim gibi doktorum bile şaşırdı daha önce bebeğin yerini bu kadar erken ve bu kadar net tahmin eden birinin görmedim dedi. Ve gerçek olan şu ki herkesin hamileliği kendine özgüdür. Ben yaşadığım için çığır annenin de hissedebileceğini düşünüyorum.